dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bielsko-Biała Osiedle Śródmieście

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 100 metrowe, dwupoziomowe mieszkanie w ścisłym centrum Bielska. Mieszkanie ciche, ciepłe, po remoncie znajduje się na wysokim parterze kamienicy. Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Śródmieście,Bielsko-Biała

1 200 000 zł80 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Neorenesansowa kamienica wzniesiona w 1895 dla Carla Mikscha właściciela dawnej prestiżowej wiedeńskiej kawiarni Café Allegri , w stylistyce historyzmu, w tzw. 'kostiumie francuskim'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Barlickiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia - Centrum Bielska-Białej! Do wynajęcia przytulna kawalerka w samym sercu Bielska-Białej, w odnowionym budynku z zachowaną architekturą i nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bielsko-Biała

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ścisłe centrum, ul. Grota-Roweckiego - 46 m , parter, dostępne od zaraz! Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Śródmieście,Bielsko-Biała

385 000 zł55 m² 7 010,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w sercu Bielska Białej przy ul. Legionów 37. Mieszkanie o powierzchni 54,92 m2 na, którą składają się: - dwa duże pokoje, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Bielsko-Biała

499 900 zł56 m² 8 926,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Bielska-Białej | 56 m | Kamienica | 2. piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bielsko-Biała

435 000 zł44 m² 9 947,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 43,73 m - Bielsko-Biała, blisko centrum Oferujemy na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,73 m , zlokalizowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

439 000 zł53 m² 8 210,21 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie położone na d z iesiątym piętrze w wysokim 12 piętrowym bloku mieszczącym się na os. Śródmiejskim w Bielsku-Białej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

499 000 zł64 m² 7 770,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mieszkanie z możliwościami | 64,22 m | Centrum Bielska-Białej | Balkon Są miejsca, które od pierwszego kroku zapraszają do stworzenia czegoś własnego. To mieszkanie to nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Śródmieście,Bielsko-Biała

599 000 zł73 m² 8 236 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 72,73 m , położone na trzecim piętrze niskiego, zadbanego bloku w centrum miasta. To wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

692 875 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Miej się dobrze w centrum Lofty Büttnera - Sukiennicza 7, bielsko-Biała W samym sercu Bielska-Białej, w jednym z najbardziej urokliwych i klimatycznych miejsc w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sukiennicza

Śródmieście,Bielsko-Biała

989 000 zł215 m² 4 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na sprzedaż - Bielsko-Biała, ul. Sukiennicza 7 211,20 m | 989 000 zł | Oferta na wyłączność Cały parter w kamienicy - 3 wejścia, centrum miasta, do adaptacji! Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

655 155 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj na Sukienniczej Loftowe mieszkania w sercu Bielska-Białej Zaledwie 100 metrów od Teatru Polskiego, kilka kroków od Rynku i Ratusza - przy cichej, brukowanej uliczce z historią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Śródmieście,Bielsko-Biała

537 523 zł45 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie gotowe do przekazania kluczy. Stan deweloperski, do wykończenia. Instalacja elektryczna z pełną automatyką smarthome (sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, karniszami, czujnik zalania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Śródmieście,Bielsko-Biała

699 453 zł64 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podcienie

Śródmieście,Bielsko-Biała

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kameralne mieszkanie w historycznej części miasta pod samym zamkiem Sułkowskich - dla jednej osoby lub bardzo zgodnej pary. Na wynajem oferuję wyjątkowy lokal mieszkalny przy ul. Podcienia 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

375 000 zł55 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie położone na ósmym piętrze w wysokim bloku mieszczącym się na os. Śródmiejskim w Bielsku-Białej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Michałowicza

Śródmieście,Bielsko-Biała

769 000 zł106 m² 7 234,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w Best Nest Nieruchomości do sprzedaży gotowy, wyposażony, działający lokal usługowy, w którym prowadzona jest działalność medyczna. Nieruchomość zlokalizowana jest w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jeża

Śródmieście,Bielsko-Biała

1 900 000 zł1 500 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Dzień dobry Sprzedam działkę budowlaną, zabudowaną dwoma parterowymi budynkami biurowo-magazynowymi, murowanymi, o powierzchni ok.870m2 i 624m2. Budynki w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Śródmieście,Bielsko-Biała

317 000 zł2 104 m² 150,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Sprzedam atrakcyjną, dużą działkę tuż przy lesie. Cisza, spokój, a jednocześnie niesamowita bliskość do całej infrastruktury. Działka o nr 2838/7 położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grażyńskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

26,14 zł/m²88 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmiemy lokal stanowiący większą część budynku usługowo - handlowego o powierzchni 88 m2, położony w centrum Bielska-Białej, zbezpośrednio przy ul. Michała Grażyńskiego, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wzgórze

Śródmieście,Bielsko-Biała

54,76 zł/m²42 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 42 mkw. znajdujący się na parterze kamienicy przy ulicy Wzgórze 18 w Bielsku-Białej. Znakomita lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

449 000 zł61 m² 7 376,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,87m2 znajdujący się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

449 000 zł61 m² 7 376,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,87m2 znajdujący się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stojałowskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa nowiutkie mieszkania kawalerki, każde ok. 30 m2 w kamienicy po generalnym remoncie zakończonym w 2025 roku. Całkowicie wyposażone do zamieszkania od zaraz. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Śródmieście,Bielsko-Biała

763 623 zł64 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

749 000 zł136 m² 5 513,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedaż Mieszkania w Bielsku-Białej Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Broniewskiego Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze kamienicy z lat 30-tych. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

368 000 zł32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32 m2 przy ul. Broniewskiego 4 w Bielsku - Białej znajdujące się na parterze w 10 piętrowym bloku. Możliwa zamiana na mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

359 500 zł44 m² 8 220,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis mieszkania Słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem Śródmieście, bielsko-Biała Idealne na start, pod wynajem lub dla tych, którzy cenią sobie miejski rytm w zielonym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

415 000 zł44 m² 9 431,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania w centrum z prywatnym miejscem parkingowym i miejskim ogrzewaniem? To może być strzał w 10! Funkcjonalne i wyremontowane mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Bielsko-Biała

457 000 zł56 m² 8 131,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51.40 m , usytuowane na 3 piętrze 4 kondygnacyjnej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy pomoc w organizacji prac remontowych wraz z nadzorem i poleceniem zaufanych wykonawców! Mam do zaprezentowania Państwu mieszkanie, które mieści się przy ul. Słowackiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Rynek

Śródmieście,Bielsko-Biała

71,43 zł/m²56 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 56 m , położony w klimatycznej kamienicy z XVII wieku, zlokalizowanej w samym sercu Bielskiej Starówki. To wyjątkowe miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wapienicka

Śródmieście,Bielsko-Biała

399 000 zł55 m² 7 215,19 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie połóżone W okolicy lotniska trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż. Uwaga: możliwa sprzedaż na raty notarialne Czy kiedykolwiek marzyłeś o miejscu, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

384 500 zł44 m² 8 792,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis opis mieszkania Słoneczne mieszkanie z wyjątkowymi widokami, o łącznej powierzchni 43,73m2, składa się z dwóch pokoi, gdzie z jednego pokoju jest wyjście na balkon. Do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

399 900 zł44 m² 9 151,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania położonego na 8 piętrze wieżowca na Osiedlu Śródmiejskim w Bielsku-Białej. Jeśli marzysz o komfortowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Bielsko-Biała

430 000 zł54 m² 8 005,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Centrum Bielska-Białej, ul. Romana Dmowskiego, 3 pokoje, gotowe do zamieszkania Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,71 m , zlokalizowane na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

299 000 zł26 m² 11 661,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna kawalerka Błatnia Residence - Jaworze Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 25,64 m , położona na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku, na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Śródmieście,Bielsko-Biała

3 200 zł73 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronne Mieszkanie 2-pokojowe w Centrum Miasta Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu komfortowego mieszkania 2-pokojowego o łącznej powierzchni 73 m ,.