dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bielsko-Biała Osiedle Złote Łany

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

614 000 zł99,80 m² 6 152,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bielsko-biała, os. Złote łany/lipnik Nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bielsku-Białej w przyjaznym sąsiedztwie na sprzedaż! Kupujący nie płaci podatku pcc-2 Proponuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagodna

Złote Łany Bielsko-Biała

650 085 zł68,43 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowe Apartamenty łagodna to inwestycja złożona z dwóch nowoczesnych i kameralnych budynków powstających przy ul. Łagodnej w Bielsku Białej, w rejonie dzielnic Złote Łany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagodna

Złote Łany Bielsko-Biała

657 600 zł68,50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagodna

Złote Łany Bielsko-Biała

650 750 zł68,50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania | wysoki standard | widok na góry | miejsce parkingowe Na sprzedaż mieszkanie położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku, wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł43 m² 10 697,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i od razu czujesz tu będzie dobrze ta oferta jest dla Ciebie. Jasne, świeżo wykończone wnętrza, spójny styl (biel, drewno.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł56 m² 7 482,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bielsko-Biała M-4 Złote Łany. Cena 419.000 zł - do negocjacji. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na trzecim piętrze w 10-cio piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł47,80 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 47,8 m , zlokalizowane na Os. Złote Łany przy ul. Podgórze. Zakup bez prowizji. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł43,30 m² 8 198,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Funkcjonalne 3 pokoje z dużym balkonem i widokiem na zieleń 43,30 m Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43,30 m , zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł49,87 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na Siewnej! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Siewna, złote Łany. Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Interesuje cię.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł47 m² 10 148,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe po kapitalnym remoncie Złote Łany, bielsko-Biała Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na popularnym osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42,97 m² 44,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i windą - Złote Łany | blisko szkoły, przedszkola i przystanków Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w niskim, 2-piętrowym bloku przy ul. Lenartowicza w Bielsku-Białej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł58,99 m² 30,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie Z balkonem I widokiem na góry | złote łany | bielsko-biała Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie? Ta oferta łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł33 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny. Wolne od 1 czerwca. DO wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o pow. ok. 33 mkw położone na ostatnim piętrze wysokiego bloku w centrum osiedla Złote Łany. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 47 m | balkon | 1 piętro | nowe budownictwo | Złote Łany Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47m , położone na 1 piętrze w nowym budownictwie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł52,73 m² 8 135,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż os. Langiewicza, bielsko-Biała 52,73 m Bez prowizji dla kupującego Po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania Możliwość wydzielenia 3 pokoju 4 piętro z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł63,27 m² 12 154,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,27 m na Osiedlu Siewna. Znajduje się na parterze w bloku z 2020 roku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super wykończone mieszkanie - Z prawdziwym klimatem! 2-pokojowe Z dodatkową wnęką sypialną/pokojem do pracy! W cenie wszystkie zabudowy stałe widoczne na zdjęciach korzystna ekspozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł69,40 m² 7 046,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1962

Prawdziwa gratka dla inwestorów! mieszkanie pod wynajem Z pewnym zyskiem! Na sprzedaż mieszkanie M8 o powierzchni 69 ,40 mkw zlokalizowanego na osiedlu Złote Łany w Bielsku- białej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł59,82 m² 7 505,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku Przytulne o pow. 59,82 m2 + piwnica złote łany W sąsiedztwie straconki przyjazna I bardzo dobrze rozwinięta okolica opis: mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł47,98 m² 8 649,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie widokowe informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: do odświeżenia. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

498 000 zł44,30 m² 11 241,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo, budynek z windą, mieszkanie 2 - pokojowe o pow. 44,30 m2 położone w Bielsku-Białej na osiedlu Pogodnym przy ul. Złotych Kłosów. Mieszkanie z dużym narożnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł49,40 m² 34,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania 3. pokojowego z balkonem Bielsko-Biała, ul. Majkowskiego 17 (złote Łany). Szukasz funkcjonalnego i w pełni umeblowanego mieszkania w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł13,52 m² 5 547,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Garaż na sprzedaż- bielsko-Biała, ul. Akademii Umiejętności Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 13,52 m , zlokalizowany w Bielsku-Białej przy ul. Akademii Umiejętności. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do oferty mieszkania dwupokojowego o powierzchni 38 mkw. położonego na os. Złote.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł40 m² 2 975 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do sprzedaży funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 40 m , z dużym potencjałem aranżacyjnym i szacowanym roi na poziomie 16%, zlokalizowany przy ulicy Siewnej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bielsko-biała, złote łany! ul. Lenartowicza - 410.000,00 ZŁ! 2 - POKOJOWE MIESZKANIE - 50m2 w niskim BLOKU! Do sprzedania 2-pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni ok 50 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł27,65 m² 3 254,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować przestronny lokal zlokalizowany w atrakcyjnym miejscu Bielska-Białej, na osiedlu Złote Łany. Ściany nośne murowane (pustak), ocieplone wełną mineralną, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł942 m² 528,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najnowsza oferta działki ul. Kajzara Niezwykle urokliwe miejsce - jedna Z ostatnich działek W tym miejscu świetna lokalizacja blisko centrum - dzielnica złote łany nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł70 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe, 70 m - Bielsko-Biała, os. Złote Łany Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m , położone na 7 piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł36,88 m² 10 276,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,88 m , położone na 2 piętrze bloku z 2015r. z windą. Dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł63,30 m² 10 584,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż rozkład owe trzypokojowe mieszkanie Z dużym balkonem na osiedlu langiewicza. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze W niskim bloku W zielonym otoczeniu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - jasne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, windą, piwnicą i schowkiem | ul. Jutrzenki | oferta na wyłączność Z przyjemnością prezentuję wyjątkowo przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł37 m² 11 054,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu z windą z 2014 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł57,40 m² 6 533,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Okazja cenowa | 3 pokoje | 55,5 m | Złote Łany | Idealne dla młodych i rodzin Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,5 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł24,60 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała, złote łany, ulica jutrzenki 3 Kawalerka do wynajęcia Proponuję Państwu kawalerkę usytuowaną na VI piętrze X -piętrowego budynku. Mieszkanie ma powierzchnię 24,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49,50 m² 46,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, starannie wykończone mieszkanie 2-pokojowe położone na osiedlu Siewna. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o przyszłych najemcach. Mieszkanie o powierzchni 49 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł30 m² 3 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Tylko U nas! Na sprzedaż prosperujący sklep Złote Łany, ul. Osadnicza Bielsko-Biała Oferujemy na sprzedaż w pełni funkcjonujący i dobrze prosperujący sklep zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 048 zł53,04 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w kameralnej inwestycji w sercu Bielska-Białej. To idealna propozycja dla osób szukających balansu między miejską wygodą a bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł1 231 m² 1 242,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w Bielsku-Białej: - zaledwie 2 km od ścisłego centrum miasta, - z miejscami postojowymi na terenie, - w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł67,72 m² 10 026,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Na sprzedaż mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,72 m2 w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Siewnej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47 m² 10 404,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974