dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bielsko-Biała

1 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 816 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

899 000 zł164 m² 5 481,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący z możliwością podziału na 2 mieszkania | 0% prowizji Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Szafirowa Cena: 899 000 zł ( 5 481 zł/m ) Nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Browarna

Górne Przedmieście Bielsko-Biała

560 609 zł35,06 m² 15 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokale usługowo-handlowe, położone w eleganckim kompleksie mieszkalno-usługowym stary browar Apartamenty i w wyjątkowej lokalizacji. Podana cena jest ceną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Browarna

Górne Przedmieście Bielsko-Biała

1 148 242 zł71,81 m² 15 990 zł/m²

 

 

 

Górne Przedmieście Bielsko-Biała

369,45 m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferujemy Państwu do sprzedaży wyjątkowy lokal usługowo-handlowy w doskonałej lokalizacji: zrewitalizowany zabytek, będący częścią eleganckiego kompleksu mieszkalno-usługowego stary browar.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 190 000 zł148 m² 8 040,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta tylko w dgr Nieruchomości, zadzwoń, kup, zamieszkaj i nie płać prowizji! Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością niemal kompletną: -bliźniak z 2012 roku -słynąca ze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,50 m² 7 747,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone przy ul. Skośnej w Bielsku-Białej. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Hałcnów,Bielsko-Biała

890 000 zł126,80 m² 7 018,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:668 m²

Nowoczesny dom w zielonej części Bielska-Białe j( Hałcnów) komfort, przestrzeń i spokój na co dzień. Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł51 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów. Nie współpracujemy Z pośrednikami ostatnie takie mieszkanie w gotowym budynku, okna skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagodna

Złote Łany Bielsko-Biała

650 085 zł68,43 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowe Apartamenty łagodna to inwestycja złożona z dwóch nowoczesnych i kameralnych budynków powstających przy ul. Łagodnej w Bielsku Białej, w rejonie dzielnic Złote Łany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagodna

Złote Łany Bielsko-Biała

650 750 zł68,50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagodna

Złote Łany Bielsko-Biała

657 600 zł68,50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł193,95 m² 5 408,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:465 m²

Nawet nie poczujesz, że to lipnik;) cicha I spokojna okolica Z łatwym dojazdem do centrum. W bezpiecznej odległości od składowiska odpadów. Na sprzedaż solidny dom z 2007r., który.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł43,30 m² 8 198,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Funkcjonalne 3 pokoje z dużym balkonem i widokiem na zieleń 43,30 m Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43,30 m , zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł54,99 m² 6 873,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w centrum Bielska Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 54,99 m2 na Osiedlu Śródmiejskim w Bielsku-Białej. Jedyny budynek na tym osiedlu z rozkładem 2 mieszkań na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł172,10 m² 7 838,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Dom w dobrym miejscu - Bielsko-Biała, olszówka rej. Szpitala Wojewódzkiego Na sprzedaż budynek wolnostojący z 1983 roku o pow. użyt. 172,10 m2, położony na działce 1063 m2, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł114,55 m² 8 284,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Marzysz o przestronnym tarasie, gdzie możesz cieszyć się letnimi wieczorami, spotkaniami z przyjaciółmi? A może szukasz miejsca, które pozwoli Ci cieszyć się bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł94,69 m² 8 395,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa oferta! Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 94,69 m w Hałcnowie przy ul. Bystrej. Nowoczesna bryła, funkcjonalny układ pomieszczeń, działka ok. 600 m oraz wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka 60

Bielsko Południe Bielsko-Biała

438 174 zł44,26 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka 60

Bielsko Południe Bielsko-Biała

541 215 zł56,97 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka 60

Bielsko Południe Bielsko-Biała

531 366 zł54,78 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58,42 m² 10 612,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjna lokalizacja pod górami - olszówka - kamienica Słoneczny apartament o powierzchni 58,42 m2, położony na parterze kameralnego 4 - lokalowego budynku mieszkalnego. Funkcja: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 338 zł45,55 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj lub zamieszkaj na Osiedlu Czyżyków! Do sprzedaży lokale mieszkalne zlokalizowane w Bielska-Białej przy ul. Czyżyków z widokiem na góry. Oferta dotyczy lokalu na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z garażem, ul. Tarninowa

Bielsko-Biała,śląskie

75 000 zł15 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż murowany garaż jednostanowiskowy z kanałem. Garaż znajduje się przy ul. Tarninowej w Bielsku-Białej. Powierzchnia 15 m2, długość garażu 5 m, szerokość garażu 3 m. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone w pięknej miejscowości jaką jest Bystra. Wszystko nowe, dopiero co oddane do użytku i wykończone czeka na swojego pierwszego Najemcę. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Bielsko-Biała,śląskie

850 000 zł3 788 m² 224,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka W terenie podstokowym Urokliwie położona działka budowlana o powierzchni 3788 m2, z pięknym widokiem na pasmo gór. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł32 m² 13 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w spokojnej i zielonej części Bielska- białej- wapienicy, przy ul. Zwierzynieckiej. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Żywiecka

Bielsko-Biała,śląskie

759 000 zł69,66 m² 10 895,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 69,66 m , położone w nowoczesnej inwestycji Diamentowe Apartamenty. Lokal gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 626 zł31,62 m² 11 911,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 137 zł42,15 m² 11 723,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 735 zł52,13 m² 11 965 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

547 001 zł56,79 m² 9 632 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

617 052 zł64,35 m² 9 589 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

681 928 zł74,28 m² 9 180,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

859 900 zł93 m² 9 246,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania mieszkanie w domu zwanej kostką z minionego okresu prl. Jeżeli chcesz Się wyróżnik i mieszkać w nietuzinkowym domu to mieszkanie jest dla Was (może już wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,76 m² 14 934,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedaży lokalu niemieszkalnego - bielsko-biała, pod szyndzielnią Na sprzedaż funkcjonalny lokal niemieszkalny o powierzchni 36,76 m , zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej kamienicy wyremontowanej w 2024 roku, położone w dobrze skomunikowanej części Bielska-Białej. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

814 450 zł67,31 m² 12 099,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż ostatni apartament z widokiem na cały Rynek w Bielsku-Białej. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy Starówce, w odrestaurowywanej, zabytkowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Michałowicza w Bielsku-Białej. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku o powierzchni użytkowej 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku jednorodzinnym mieszczącym się przy ul. Mireckiego w Bielsku-Białej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł45,52 m² 42,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Słonecznym w Bielsku-Białej. Mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego bloku o powierzchni użytkowej 45,52 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł49,87 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na Siewnej! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Siewna, złote Łany. Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Interesuje cię.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł95 m² 7 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 95 m , zlokalizowanego w sercu Bielska-Białej, przy ul. Jana Sobieskiego. Lokal łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł43 m² 43,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ogłoszenie prywatne. Mieszkanie z ogródkiem w apartamentowcu zlokalizowanym przy Czterech Porach Roku w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Do dyskopozycji prywatne jedno miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 30 m2, położoną w Bielsko-Biała przy ulicy nmp Królowej Polski. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł47 m² 10 148,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe po kapitalnym remoncie Złote Łany, bielsko-Biała Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na popularnym osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł37,50 m² 10 106,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 37,5 mkw położone na 3. piętrze odnowionej kamienicy w centrum Bielska! Dlaczego warto? Inwestycyjna perełka w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla firm| wysoki standard | świetna lokalizacja | Z widokiem na góry Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowego apartamentu 2 pokojowego o powierzchni 40 m2, położonego na.