dowolna

Budynki użytkowe Bielsko-Biała – oferty sprzedaży i najmu

142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kwiatkowskiego

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

4 500 000 zł1 875 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy halę produkcyjno - magazynową z najemcą , co stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów szukających pewnego i stałego źródła dochodu (umowa na czas określony -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

36 000 €9 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa o powierzchni ok. 9 000 m2 w Bielsku-Białej. Jest możliwość wydzielenia mniejszego modułu (ok. 4000 mkw.) Powierzchnia spełnia najwyższe standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

10 092 €2 900 m² 3,48 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn w Bielsku-Białej o powierzchni ok. 2600 mkw. wraz z zapleczem biurowo-socjalnym (ok. 300 mkw.) Istnieje możliwość wynajęcia również większej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Centrum,Bielsko-Biała

1 200 000 zł202 m² 5 940,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:509 m²

Kamienica przy placu wojska polskiego do sprzedaży 4 lokale, każdy z odrębną księgą wieczystą : - 1 funkcjonujący lokal usługowy - gastronomiczny o powierzchni 64 m2 położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

99 000 zł18 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Garaż 18m + miejsce przed wjazdem | Własność | bezczynszowy lokalizacja: bielsko-Biała, pogranicze osiedli Złote Łany i Grunwaldzkie (ul. Bogusławskiego / Lenartowicza / Żywiecka / Tuwima).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

30 240 €8 400 m² 3,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjna o powierzchni ok. 8500 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym w Bielsku Białej. Powierzchnia spełnia najwyższe standardy magazynowe, jest dostosowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

3 600 000 zł957 m² 3 760,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 063 m²

Tylko w Best Nest Nieruchomości do sprzedania budynek magazynowo-biurowy w Bielsku-Białej - Wapienica, zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie drogi ekspresowej S1. Dwupiętrowy obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

6 850 000 zł1 479 m² 4 631,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 069 m²

Tylko w Best Nest Nieruchomości do sprzedania budynek magazynowo-biurowy w Bielsku-Białej, zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie drogi ekspresowej S1. Dwupiętrowy obiekt posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Centrum,Bielsko-Biała

1 400 000 zł202 m² 6 930,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:509 m²

DO sprzedaży lokal gastronomiczny I 3 lokale mieszkalne - udział 64 % W kamienicy. Ścisłe centrum, plac wojska polskiego Udział obejmuje: - funkcjonujący lokal gastronomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Straconki

Lipnik,Bielsko-Biała

7 000 zł220 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem oferujemy zakład produkcyjny o powierzchni 220m. Obiekt jest murowany, niepodpiwniczony, z dachem drewnianym krytym papą. Wyposażony jest w instalacje: elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

12 470 €2 900 m² 4,30 €/m²

 

 

 

Leszczyny,Bielsko-Biała

30 240 €8 400 m² 3,60 €/m²

 

 

 

Leszczyny,Bielsko-Biała

36 000 €9 000 m² 4 €/m²

 

 

 

Biała Wschód,Bielsko-Biała

1 400 000 zł202 m² 6 930,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:509 m²

DO sprzedaży oferujemy udział 64 % kamienica przy placu wojska polskiego Udział obejmuje: - funkcjonujący lokal gastronomiczny o powierzchni 64 m2 położony na parterze kamienicy; - 3 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

4 000 000 zł1 150 m² 3 478 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Witam serdecznie , Oferuję do sprzedaży halę o powierzchni 800 m2 .Teren przemysłowy. Wysokość 5m szerokość 16. Hala nie ogrzewana. Hala była ogrzewana na olej opały za pomocą dmuchawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

13 000 zł500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia magazyn/hala o całkowitej powierzchni 500m2 Magazyn posiada dwie bramy wjazdowe oraz rampę. Lokalizacja teren przemysłowy. Dostępna jest kuchnia , szatnie damska-męska, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

25 012 zł962 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia magazyn/hala o całkowitej powierzchni 962m2 w tym 50m2 pomieszczenie socjalne. Magazyn posiada dwie bramy wjazdowe oraz rampę. Lokalizacja teren przemysłowy. Dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Starobielska

Bielsko-Biała,śląskie

95 000 zł19 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Garaż murowany na sprzedaż | Bielsko-Biała, ul. Starobielska | Powierzchnia ok. 19 m Na sprzedaż murowany garaż o powierzchni około m , zlokalizowany w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Straconki

Straconka,Bielsko-Biała

550 000 zł220 m² 0,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zakład produkcyjny| bielsko-biała, ul. Straconki Na sprzedaż oferujemy zabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 470 m , zlokalizowaną przy ul. Straconki w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Akademii Umiejętności

Złote Łany,Bielsko-Biała

85 000 zł14 m² 6 286,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta sprzedaży garażu - Bielsko-Biała, ul. Akademii Umiejętności Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 13,52 m , zlokalizowany w Bielsku-Białej przy ul. Akademii Umiejętności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Wolności

Kamienica,Bielsko-Biała

8 900 000 zł1 500 m² 5 933 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:385 m²

Wyjątkowa inwestycja w sercu Bielska-Białej. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną przepiękną zabytkową kamienicą. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

36 000 €9 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa o powierzchni ok. 9 000 m2 w Bielsku-Białej. Powierzchnia spełnia najwyższe standardy magazynowe, dostosowanie do wymogów produkcji. Magazyn usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

12 470 €2 900 m² 4,30 €/m²

 

 

 

Bielsko-Biała,śląskie

30 240 €8 400 m² 3,60 €/m²

 

 

 

Śródmieście,Bielsko-Biała

1 900 000 zł1 500 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Dzień dobry Sprzedam działkę budowlaną, zabudowaną dwoma parterowymi budynkami biurowo-magazynowymi, murowanymi, o powierzchni ok.870m2 i 624m2. Budynki w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

16 625 zł875 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala nr 10 o przeznaczeniu magazynowo - produkcyjnym, pow. ok. 875 mkw., położona na parterze obiektu zlokalizowanego w przemysłowej dzielnicy miasta Bielska-Białej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

12 470 €2 900 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn w Bielsku-Białej o powierzchni 2600 mkw. wraz z zapleczem biurowo-socjalnym (ok. 300 mkw.) Istnieje możliwość wynajęcia również większej powierzchni. Usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

36 000 €9 000 m² 4 €/m²

 

 

 

Bielsko-Biała,śląskie

30 240 €8 400 m² 3,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjna o powierzchni ok. 8500 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym w Bielsku Białej. Powierzchnia spełnia najwyższe standardy magazynowe, dostosowanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolny od zaraz, ul. Tarninowa

Mieszka I,Bielsko-Biała

550 zł18 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Na wynajem murowany garaż 100 m od Starostwa Powiatowego. Garaż znajduje się w ciągu 4 garaży na tyłach os. Mieszka I przy ul. Tarninowej. Garaż uzbrojony w prąd. Wymiary: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bielsko-Biała

Komorowice Śląskie,Bielsko-Biała

26 317 zł752 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:9 649 m²

Obiekt na wynajem bielsko-biała Komorowice Śląskie. Do wynajęcia budynek administracyjno-socjalny, wolnostojący, nie podpiwniczony, piętrowy, z poddaszem użytkowym + wiata magazynowa ok. 200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

16 500 zł1 100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia Czynsz wynajmu: 16500 zł (15 zł/m ) Dostępny: natychmiast Forma własności: własność, księga wieczysta Budynek: 1 100 m , 2 pomieszczenia, 1 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Regera

Bielsko-Biała,śląskie

3 200 zł79 m² 40,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenia warsztatowe wraz z placem parkingowym w sercu dzielnicy przemysłowej! Szukasz miejsca na rozwinięcie swojego biznesu? Potrzebujesz przestrzeni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Bielsko-Biała,śląskie

12 540 zł570 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia hale o powierzchni 570m2 Hala jest nieogrzewana. Dostępne pomieszczenie kuchenne , wc. Parking na zewnątrz. Dwie duże bramy wjazdowe. Dostępne media: -woda -prąd siła -szambo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

36 000 €9 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa o powierzchni ok. 9 000 m2 w Bielsku-Białej! Powierzchnia spełnia najwyższe standardy magazynowe, dostosowanie do wymogów produkcji. Magazyn usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Leszczyny,Bielsko-Biała

11 180 €2 600 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn w Bielsku-Białej o powierzchni 2600mkw wraz z zapleczem biurowo-socjalnym (150 mkw) Istnieje możliwość wynajęcia również większej powierzchni. Usytuowanie tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

30 384 €8 440 m² 3,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjna o powierzchni 8447 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym w Bielsku Białej. Powierzchnia spełnia najwyższe standardy magazynowe, dostosowanie do wymogów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

3 550 000 zł1 059 m² 3 352,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 370 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się propozycją sprzedaży hali, dla której została wydana decyzja dotycząca katalitycznego przerobu plastiku. Wydana decyzja środowiskowa na przerób plastiku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

10 550 000 zł1 295 m² 8 146,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 785 m²

Budynek wielorodzinny Z basenem I apartamentami na wynajem! 14 apartamentów, basen, sauna, jacuzzi, klub/kawiarnia 1300 m2 na 60 arowej działce! garaż na 4 samochody + wiata możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

3 099 000 zł313 m² 9 900,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:302 m²

Zabytkowa kamienica z windą po kapitalnym remoncie w Centrum miasta z dużym parkingiem miejskim w pobliżu, w sąsiedztwie Starego Rynku, bezpośrednio przy ulicy! Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne