dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bielsko-Biała Centrum

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

20 zł/m²125 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal w centrum miasta posiadajacy 4 osobne pokoje, obszerną łazienkę z dwoma ubikacjami, pomieszczeniem gospodarczym, z doskonałym dojazdem ze wszystkich kierunków i możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł53 m² 6 830,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Super lokalizacja! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m3, dwustronne z dużym potencjałem aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38,40 m² 49,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum - aleje sułkowskiego apartamentowiec Z windą Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,4 m2, położone na drugim piętrze w apartamentowcu, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²67,50 m² 2 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w budynku o przeznaczeniu biuro-usługowym znajdującym się w ścisłym centrum miasta. 2 piętro w 2-piętrowym budynku. Winda. Przy budynku znajdują się duże.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 zł71 m² 30,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne mieszkanie w kamienicy - Centrum Bielska-Białej Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w odrestaurowanej kamienicy w sercu Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

31,50 zł/m²108 m² 3 402 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w biurowcu znajdującym się w ścisłym centrum miasta. 2 piętro w 2-piętrowym biurowcu. Winda. Klimatyzacja! W pobliżu budynku znajdują się duże ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38,20 m² 6 780,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie do remontu centrum miasta. To idealna oferta dla Ciebie, jeśli szukasz pierwszego mieszkania lub myślisz o mieszkaniu na wynajem. Mieszkanie wymaga remontu natomiast jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,70 m² 7 346,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,7 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy przy Alejach Sułkowskich w Bielsku-Białej. Lokal przeznaczony do remontu, co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł54,99 m² 6 873,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w centrum Bielska Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 54,99 m2 na Osiedlu Śródmiejskim w Bielsku-Białej. Jedyny budynek na tym osiedlu z rozkładem 2 mieszkań na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie 35 m plus balkon - ul. Stojałowskiego Oferuję na wynajem nowoczesny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 35 m , usytuowany na 3 piętrze modernistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

799 000 zł67,34 m² 11 865,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta - komfortowy apartament Z widokiem na góry! oferta dostępna tylko U nas! opis nieruchomości: do sprzedania komfortowy apartament położony w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł210 m² 26,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny dom z ogrodem, położony bardzo blisko centrum Bielska-Białej, z możliwością aranżacji wnętrza według własnych potrzeb - idealny zarówno dla rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²140 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Bielsko - biała, centrum dwupoziomowy, wejście od ulicy Przedstawiam Państwu lokal użytkowy o powierzchni ok. 140 m2 , znajdujący się w budynku usługowo- mieszkaniowym, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł1 510 m² 2 715,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:349 m²

Bielsko-biała, centrum kamienica Proponuję na sprzedaż kamienicę z ok. 1880 roku, 4-kondygnacyjną, częściowo podpiwniczoną posadowioną na działce o powierzchni 485m2 Budynek jest ujęty.

Szczegóły ogłoszenia

25,53 zł/m²176,28 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała, obrzeża miasta Cztery pomieszczenia klimatyzowane. Parking Proponuję do wynajęcia pomieszczenie biurowe o łącznej powierzchni 176,28m 2 położone na pierwszym piętrze obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł50 m² 8 740 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielsko-biała -okolice dworca. Na sprzedaż w pełni wyposażone, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w kameralnym budynku liczącym zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 zł43,73 m² 34,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny lub umowa najmu dla pracownika firmy. Super oferta! Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o pow. 43,73 m2 położone na piątym piętrze 10- piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł1 092,33 m² 17,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo biur O powierzchni 176,28M 2 Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 1092,33m 2 położoną niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy loft apartament - na wynajem W samym centrum miasta tylko teraz dostępna taka oferta! nowocześnie zaprojektowany apartament z dbałością o każdy szczegół - tylko teraz W samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 941 zł46,39 m² 9 849,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku! *** nowoczesne rozwiązania - pompa ciepła *** zyskaj wyjątkowy apartament dla siebie lub pod inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

330 264 zł30,58 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 532 zł41,36 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 564 zł41,09 m² 11 086,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament wykończony pod klucz! zakup bez podatku pcc! nowa inwestycja - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku! *** nowoczesne rozwiązania - pompa ciepła +.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo-magazynowy o pow. 80m 2 położony na parterze budynku o charakterze biurowo-usługowym obiekt W centrum miasta, z własnym parkingiem, położony W pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł91 m² 5 483,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

.: na sprzedaż mieszkanie W centrum miasta :. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej pow. ok. 91 mkw., usytuowane na trzecim piętrze w klimatycznej wczesnomodernistycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt przedstawić Państwu na wynajem 2 pokojowy apartament w Kamienicy zlokalizowany w ścisłym Centrum Miasta Bielska-Białej. Apartament znajduje się na 1 piętrze, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

5 799 000 zł333 m² 17 414,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:186 m²

Na sprzedaż dochodowa, odrestaurowana kamienica, usytuowana w centrum Bielska-Białej, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 333 m2, sprzedam, 5 799 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²130 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-biała, ścisłe centrum winda osobowa Oferuję Państwu do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 130m 2 położony na pierwszym piętrze w biurowcu zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł48 m² 51,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy dwupokojowy apartament z miejscem w garażu apartament Apartament o powierzchni 48 m 2 , składające się z przestronnego, jasnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł1 918 m² 3 127,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaz gotowiec inwestycyjny! Budynek Biurowo - Magazynowy na Sprzedaż, w sąsiedztwie, którego powstaje jedna z największych inwestycji w Województwie ( prace już się rozpoczęły.

Szczegóły ogłoszenia

30,06 zł/m²80 m² 2 405 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowo-handlowy o powierzchni ok. 80,18 mkw. usytuowany na parterze w 4 kondygnacyjnym budynku w centrum miasta, z dobrą komunikacją. Dodatkowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł2 500 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Kamienica przy ul. 3 maja 29 W bielsku-białej Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa kamienica o charakterze mieszkalno-usługowym, zlokalizowana przy ul. 3 maja 29 w Bielsko-Biała. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum - aleje sułkowskiego Klimatyczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m2, położone na wysokim parterze w zadbanej kamienicy. Funkcja: przedpokój z dużą szafą, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł56,60 m² 31,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,60 m2, zlokalizowane w okolicy centrum Bielska-Białej. Lokal położony na trzecim piętrze w nowym budownictwie z początku lat 2000.

Szczegóły ogłoszenia

423 000 zł63,60 m² 6 650,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bielsko-Biała - Centrum 423.000,00 zł. 3 - pokoje 6650/m2! Do sprzedania trzy-pokojowe mieszkanie - 64m2 - na parterze w trzy-piętrowym budynku. Dobry standard wykończenia. Ściany - farba, kafelki.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł90,47 m² 6 189,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjna lokalizacja W pobliżu starego rynku. Lokal o powierzchni 70,50 m2 położony na wysokim parterze w dwupiętrowej kamienicy. Funkcja: przedpokój, trzy pokoje, kuchnia , łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

9 540 zł1 060 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum hala Z rampa rozładowczą Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 1060m 2 położoną na drugim piętrze nieopodal Centrum. Komunikacja na halę.

Szczegóły ogłoszenia

6 064 zł758 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, centrum winda przemysłowa Z udźwigiem 2000kg Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 758m 2 położoną na pierwszym piętrze obiektu nieopodal Centrum. Hala składa.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala (nr 50) o przeznaczeniu magazynowo - produkcyjnym, pow. ok. 9400 mkw., zlokalizowana w przemysłowej części miasta Bielska - Białej - Komorowicach Krakowskich przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

9 997 zł769 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe