Serce 0 Ulubione

Działki Bielsko-Biała ul. Bystra

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

419 900 zł2 282 m² 184,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piotr olma Agent prowadzący   Zapraszam do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej w samym sercu malowniczych terenów Bielska-Białej, zlokalizowanej w spokojnym sąsiedztwie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 511 m² 297,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Spokojna okolica w pobliżu miasta. Bielsko Biała Hałcnów do sprzedaży dwie działki 15arów i 18 arów. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu centrum miasta, a jednocześnie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł1 796 m² 299 zł/m²

 

 

 

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

450 000 zł2 282 m² 197,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, znajdującą się w Komorowicach Krakowskich, przy ulicy Bystrej. Działka posiada bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi gminnej. Droga do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bystra

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

420 000 zł1 500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Sprzedam działkę budowlana, znajdująca się w bardzo atrakcyjnym i spokojnym miejscu w Komorowicach Krakowskich przy ulicy Bystrej. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bystra

Bielsko-Biała,śląskie

650 000 zł1 305 m² 498,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w Bystrej przy ul.Wyzwolenia na obszarze oznaczonym symbolem MN/U11 (teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami) o powierzchni 1305 m2. Numery.