Dom Bielsko-Biała

Wapienica, Bielsko-Biała, śląskie

  • 1 000 000 zł
  • 132 m²
  • 7 575,76 zł/m²

Zdjęcie

Vanessa Wiktoria

Skontaktuj się

Dom Bielsko-Biała

Wapienica, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

1 000 000 zł

132 m²

7 575,76 zł/m²

Dom Bielsko-Biała

Zaktualizowane: 19 maja 2026

1 000 000 zł 132 m² 7 575,76 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
997 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
1935

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

997 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

1935

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 000 000 zł (7 575,76 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 132 m² (67 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: rok budowy: 1935
  • Działka: 997 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przestronny lokal mieszkalny z dużą powierzchnią dodatkową, 132,47 m², ogród, garaż, Bielsko-Biała Wapienica

Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny usytuowany na parterze budynku, położony w jednej z najbardziej cenionych części Bielska-Białej Wapienicy, w otoczeniu zieleni, terenów spacerowych i górskich krajobrazów. (...)

Agent

Vanessa Wiktoria

517 020...

517 020 353

739 041 011

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Vanessa Wiktoria

517 020...

517 020 353

739 041 011

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Vanessa Wiktoria

Zostaw telefon, oddzwonimy