dowolna

Domy umeblowane Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i wynajmu

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

949 000 zł197 m² 4 817,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowość! Olszówka prestiżowa dzielnica Tylko u mnie bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż dom w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Bielska-Białej Olszówce, w cenie 949 000.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł110 m² 7 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko W biurze nieruchomośći trojanowska umowa na wyłączność Państwu ofertę sprzedaży domu typu bliźniak, położonego w Bielsku-Białej przy ulicy Architektów. Budynek wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 998 zł120 m² 37 499,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zamieszkaj tam, gdzie inni jeżdżą na wakacje! Kup dom z widokiem na Beskid Żywiecki. Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł148 m² 8 040,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta tylko w dgr Nieruchomości, zadzwoń, kup, zamieszkaj i nie płać prowizji! Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością niemal kompletną: -bliźniak z 2012 roku -słynąca ze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 049 000 zł193,95 m² 5 408,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:465 m²

Nawet nie poczujesz, że to lipnik;) cicha I spokojna okolica Z łatwym dojazdem do centrum. W bezpiecznej odległości od składowiska odpadów. Na sprzedaż solidny dom z 2007r., który.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł153 m² 7 581,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Lokalizacja: bielsko-Biała, dzielnica Aleksandrowice (ulica ślepa, brak ruchu tranzytowego) Powierzchnia mieszkalna: ok. 95 m + piwnica i garaż pod całą bryłą budynku (ok. 37 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 700 zł99 m² 37,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom na wynajem w ustroniu z pięknym ogrodem i widokiem na staw. Ok 100 m powierzchni. 15 min od Bielska. Lokalizacja domu jest bardzo atrakcyjna. Znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł115 m² 11 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowy dom 2024 | spokojna okolica | wysoki standard wykończenia Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 105 m , położony w spokojnej części Bielska-Białej. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Lompy

Centrum,Bielsko-Biała

4 000 000 zł460 m² 8 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Mint Property ma przyjemność zaprezentować zabytkową wille w centrum Bielska-białejwillę wyremontowano z dbałością o najmniejsze szczegóły z materiałów wysokiej jakości :.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł160 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:814 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Nieruchomość z potencjałem ul. Wyzwolenia, bielsko-Biała Na sprzedaż działka 814 m (nr 3131/84) przy ul. Wyzwolenia w Bielsko-Biała, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł342,54 m² 7 298,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 268 m²

Dom sprzedaż Willa Jaworze 342 m , Cena: 2 500 000 zł Marzysz o luksusie i prywatności? Odkryj wyjątkową posiadłość w malowniczym Jaworzu k. Bielska-Białej, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Straconka,Bielsko-Biała

1 349 000 zł239,85 m² 5 624,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dzień otwarty - 28.02 | godz. 10:00-12:00 Zapraszam na prezentację wyjątkowego domu w spokojnej, zielonej części Bielska-Białej. Przyjdź, zobacz na żywo i poczuj klimat tej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

To nie jest gotowa nieruchomość z działką. Budujemy dom na działce klienta (możemy też pomóc ją znaleźć). Gotowy dom W górach 35 m | całoroczny | 289 000 zł | bez budowy Masz.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł144 m² 9 582,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Piotr olma Agent prowadzący   Zapraszam do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości - dom wolnostojący na sprzedaż, położony w malowniczej miejscowości Bielsko-Biała w Komorowicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł389 m² 2 699,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:564 m²

Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum dom dla wielkopokoleniowej rodziny lub pod inwestycję na wynajem Nieruchomość zabudowana dwoma domami , połączonymi ze sobą przewiązką na poziomie pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł102,84 m² 10 404,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica - jedno z bardziej poszukiwanych miejsc w Bielsku-Białej. Dom w zabudowie szeregowej, wykończony pod klucz Bardzo dobra lokalizacja, blisko góry i stok Dębowca. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł70,60 m² 9 475,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Agent prowadzący:jakub szyma po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Na sprzedaż niezależna część domu z wyodrębnionym ogródkiem, o powierzchni 70,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł161 m² 6 204,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Wojciech szypuła Agent prowadzący   Powierzchnia użytkowa domu ok 161,23 m2 Powierzchnia działki 481 m2 Cena 999 000 zł Dom jednorodzinny 161,23 m2 w zabudowie szeregowej położony.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł257 m² 2 603,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Duży dom na pograniczu Bielska-Białej i Bestwiny z możliwością prowadzenia działalności na działce o powierzchni 13,5 ara. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 257m na którą.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł320 m² 7 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Na sprzedaż przestronny, parterowy dom o powierzchni użytkowej 320 m położony w malowniczej części Bielska-Białej Lipnik, przy ul. Odrzańskiej. Lokalizacja: dom znajduje się zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

4 966 920 zł276 m² 17 996,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferta inwestycyjna premium 4 luksusowe apartamenty | dzielnica Kamienica, bielsko-Biała Cena sprzedaży: 4 966 920 zł (brutto, 8% vat) Powierzchnia całkowita: 276 m Liczba apartamentów: 4 Status:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

2 950 000 zł290 m² 10 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 773 m²

Cena: 2 950 000 zł za dom z pełnym wyposażeniem widoczne na zdjęciach i filmie. Możliwość natychmiastowego zamieszkania! Wyjątkowy dom pełen dobrej energii, położony na zapewniającej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 140 000 zł178 m² 6 404,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:969 m²

Twój dom, gotowy na nowy rozdział. Bielskie marzenie przy ulicy Barkowskiej. Wyobraź sobie poranek, w którym otwierasz oczy, a pierwszym co widzisz, jest światło wpadające przez duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Kamienica,Bielsko-Biała

1 070 000 zł102 m² 10 490,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Bielsko-biała budynek do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (środkowy segment) o powierzchni użytkowej 102 m , położony na w pełni ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł220 m² 4 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:637 m²

Wyjątkowa lokalizacja W olszówce - cygański las Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 220 m2. Funkcja: - parter : przedsionek z dużą garderobą, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł296,76 m² 3 942,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 457 m²

Bartosz baturo Agent prowadzący   Przestronny dom z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, idealny dla dużej rodziny lub inwestora z możliwością stworzenia nawet trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł168,15 m² 11 894,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:942 m²

Piotr olma Agent prowadzący   Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący zlokalizowany w Bielsku-Białej, przy ulicy Daszyńskiego, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł77 m² 11 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 77m2 zlokalizowany w Kozach przy ul.Macierzanki, na osiedlu nowych domów jednorodzinnych z pięknymi widokami na panoramę Beskidów.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł233,29 m² 4 715,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:532 m²

Przestronny dom położony w cichej i spokojnej okolicy z pięknymi widokami. Na sprzedaż dom jednorodzinny, z działką o powierzchni 532m , w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł440 m² 2 952,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom + Budynek Usługowy w samym Centrum Bielska-Białej Sprzedam dom z dużym tarasem w samym centrum Bielska-Białej. Dom o powierzchni 100 m2 sprzedawany razem z nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł120 m² 9 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:976 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Wyjątkowa rezydencja z duszą historyczny dom z lat 30. XX w. Straconka, ul. Górska 46. Zapraszamy do świata, w którym czas splata się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Wapienica,Bielsko-Biała

1 950 000 zł318 m² 6 132,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:997 m²

Wyjątkowy dom z historią | 262 m | duża działka 997 m | Bielsko-Biała Na sprzedaż funkcjonalny dom z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż w bardzo niskiej cenie dom jednorodzinny z lat 60., położony w Bielsku-Białej przy ul. Kaczeńców 19. Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł360,80 m² 7 178,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:472 m²

Kamienica mieszkalno-usługowa gotowa do użytkowania na potrzeby włanse, do dalszego wynajmu lub innych projektów inwestycyjnych. Powierzchnia użytkowa budynku: 360,80 m2 Powierzchnia gruntu: 472,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł120 m² 145,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zamieszkaj tam, gdzie inni jeżdżą na wakacje! Wynajmij dom z widokiem na Beskid Żywiecki. Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

4 499 900 zł172 m² 26 162,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 840 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w samym Centrum Bielska-Białej. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy ulicy Cieszyńskiej 171.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lipnik,Bielsko-Biała

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 566 m²

Bartosz baturo Agent prowadzący   Podstawowe informacje: - powierzchnia całkowita: 130 m - Powierzchnia użytkowa: 98 m - Powierzchnia działki: 1566 m (15,66 a) - Liczba pokoi: 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielsko-Biała,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Gotowy dom W górach 35 m | całoroczny | 289 000 zł | bez budowy Masz działkę albo myślisz o własnym miejscu w górach? Zamiast budowy przez 2 lata możesz mieć gotowy, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Witosa

Hałcnów,Bielsko-Biała

899 000 zł280 m² 3 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 080 m²

Dom dwurodzinny ,do częściowego wykończenia/adaptacja poddasza/do lekkiego odświeżenia /malowanie /do zamieszkania media prąd /siła/ gaz ,kanalizacja .Możliwość dodatkowa, podział działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Straconka,Bielsko-Biała

1 329 000 zł124 m² 10 717,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szukałeś domu w spokojnej okolicy? Mamy do sprzedania dom Bielsku Białej na Straconce Dom o powierzchni 126 m ma dwa piętra i dużą działkę 650 m . Wnętrza są jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielsko-Biała,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Ile to realnie kosztuje i czy da się to zrobić na Twojej działce? Większość realizacji zamyka się w 350-450 tys. zł całościowo (dom + działka + przygotowanie). Pomagamy sprawdzić.