dowolna

Małe domy Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mazowiecka

Mikuszowice Krakowskie,Bielsko-Biała

1 320 zł76 m² 17,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez pośrednikow. Nowy dom położony jest na 2-arowej nasłonecznionej działce przy ul. Mazowieckiej. Wokół zabudowa domów jednorodzinnych oraz las. Piękna i spokojna okolica, blisko góry -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Narcyzów

Komorowice,Bielsko-Biała

1 890 zł84 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nowy, ekonomiczny dom na ogrodzonej działce z widokiem na góry. 1500 m do centrum. W pobliżu dróg wylotowych i centr handlowych. Dostępny od zaraz. Kaucja 2500 pln. Czynsz najmu 1890.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Kopernika

Kopernika,Bielsko-Biała

226 000 zł43 m² 5 255,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie 2-pokojowe o wysokim standardzie zlokalizowane w Bielsko -biała na cichym i spokojnym osiedlu Kopernika, o łącznej powierzchni użytkowej 43 mkw + balkon, usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

249 000 zł76 m² 3 276,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro best broker oferuje do sprzedaży dom zlokalizowany w Komorowicach Krakowskich oddalony ok.10km od centrum Bielska-Białej. Przestronny dom o pow. ok. 76 m2, zlokalizowany na widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zawiła

Bielsko-Biała,śląskie

275 000 zł97 m² 2 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni użytkowej 100m2 położony w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Zawiłej (granica Bielska-Białej). Budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zawiła

Bielsko-Biała,śląskie

275 000 zł97 m² 2 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

319 000 zł95 m² 3 357,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:463 m²

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu niezwykle urokliwy wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok.95m2, położony na ładnej kameralnej niespełna 5a działce w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Komorowice Śląskie

Komorowice Śląskie,Bielsko-Biała

229 000 zł95 m² 2 410,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

:dodatkowy opis nie przegap okazji! połowa domu W cenie mieszkania! 229.000 zł BRUTTO! Do sprzedania nowo wybudowany budynek mieszkalny z 2012 roku w Komorowicach Śląskich. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

1 000 zł57 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia mieszkanie bezczynszowe w nowiutkim bliźniaku 57m2 - tylko 1000zł! Do wynajęcia niezależna część domu w nowowybudowanym bliźniaku na obrzeżach Bielska-Białej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wapienica

Wapienica,Bielsko-Biała

1 100 zł80 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Piętro w domu dwurodzinnym-80m2 Do wynajęcia piętro domu o powierzchni 80m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, spiżarni i dużego balkonu. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

159 000 zł70 m² 2 271 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro best broker oferuje do sprzedaży wolnostojący, parterowy dom o powierzchni użytkowej 70mkw położony w miejscowości Kalna ok. 15km od centrum Bielska-Białej. Budynek jednokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zawiła

Bielsko-Biała,śląskie

275 000 zł96 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

160 000 zł72 m² 2 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro best broker oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 72,5mkw położony w miejscowości Buczkowice. Budynek dwukondygnacyjny, po częściowym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Grażyny

Bielsko-Biała,śląskie

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie dwupokojowe (+piwnica) dostępne od zaraz w Bielsku-Białej na ulicy Grażyny 14. Mieszkanie ulokowane w cichej i spokojnej okolicy - w pobliżu supermarket oraz różne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

195 000 zł54 m² 3 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro best broker oferuje do sprzedaży całoroczny domek zlokalizowany w Wikowicach (górnych) oddalony ok.10km od centrum Bielska-Białej. Niewielki dom z końca lat 70tych o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleksandrowice

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

1 400 zł70 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Lokal 70m2 do wynajęcia na dzałalność gospodarczą-tylko 1400zł! Do wynajęcia cały dom o powierzchni 70m2 usytuowany w dzielnicy Bielska-Białej-Aleksandrowice. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

464 000 zł80 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Połowa domu 80m2 i 200m2 na działalność (oddzielny budynek). Mieszkanie - 3pokoje, łazienka, kuchnia, wc, hol z kominkiem (nawiew), nowe drzwi i okna, nowe instalacje, ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Mikuszowice Krakowskie

Mikuszowice Krakowskie,Bielsko-Biała

365 000 zł75 m² 4 866 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom na pięknej widokowej działce! Nowa niższa cena! Do sprzedania drewniany pięknie położony dom z 1945 roku u podnóża gór. Budynek dwu-poziomowy o powierzchni 75 m 2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Obszary

Obszary,Bielsko-Biała

330 000 zł88 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sprzedam dom jednorodzinny z ogrodem Budynek piętrowy ocieplony wełną mineralną +siding, po remoncie C.O. i woda, płaski dach (tzw. stropodach), ogród 16 arów. Rok budowy 1965.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jana Sobieskiego

Bielsko-Biała,śląskie

1 020 zł60 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia gospodarcza / lokal użytkowy na działalność handlową, usługową lub biura. Wykończone (płytki, ścianki, pomalowane, nowe okna etc.) 2 pomieszczenia (ok./ponad 60m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Biała Krakowska

Biała Krakowska,Bielsko-Biała

900 zł60 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:980 m²

Mieszkanie w domu prywatnym w cenie kawalerki! Bielsko-Biała, biała Krokowska. Do wynajęcia piętro w domu jednorodzinnym z 1996 roku. Mieszkanie o powierzchni 60 m 2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

323 000 zł67 m² 4 846,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Małe domki w stanie deweloperskim z ogródkiem w zabudowie szeregowej .~~Położone na 12 arowej działce. Do każdego przynależy własny ogródek, parking, teren jest ogrodzony.~~Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

485 000 zł69 m² 7 028,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Budynek mieszkalny o pow 69 m2, położony na pięknej 17 arowej działce. Dom parterowy z 4 pokojami, łazienką, kuchnią, 2 pomieszczeniami gospodarczymi i garażem.~Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mazowiecka

Mikuszowice Krakowskie,Bielsko-Biała

1 850 zł82 m² 22,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bez pośrednikow, bez czynszu do spółdzielni mieszkaniowej, bez opłat do wspólnoty. Dom położony jest na 4-arowej nasłonecznionej działce przy ul. Mazowieckiej. Wokół zabudowa domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

499 000 zł92 m² 5 423,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 m²

Niezależny parter domu 92m2 ~~do zamieszkania niezależny apartament w parterowej części budynku jednopiętrowego.~Apartament w pełni umeblowany z ogrodem w centrum Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mazowiecka

Mikuszowice Krakowskie,Bielsko-Biała

1 850 zł82 m² 22,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez pośrednikow, bez czynszu do spółdzielni mieszkaniowej, bez opłat do wspólnoty. Dom położony jest na 11-arowej nasłonecznionej działce przy ul. Mazowieckiej. Wokół zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

323 000 zł67 m² 4 846,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mazowiecka

Mikuszowice Krakowskie,Bielsko-Biała

1 850 zł82 m² 22,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez pośrednikow, bez czynszu do spółdzielni mieszkaniowej, bez opłat do wspólnoty. Nowy Dom położony jest na 11-arowej nasłonecznionej działce przy ul. Mazowieckiej. Wokół zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mazowiecka

Mikuszowice Krakowskie,Bielsko-Biała

323 000 zł82 m² 3 939,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez posredników. Bez podatku pcc. Proponujemy jeden z 3 domów połozonych na 11-arowej , nasłonecznionej działce przy ul. Mazowieckiej. Wokół zabudowa domów jednorodzinnych oraz las. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mazowiecka

Bielsko-Biała,śląskie

333 000 zł82 m² 4 060,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

400 zł60 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:60 m²

Szukam lokatora (pana) do pokoju dwuosobowego. W domu jednorodzinnym wejście osobne. Mieszkanie porównywalne do M3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żywa

Bielsko-Biała,śląskie

50 m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam do wynajecia przybudowke przy domu. Oddzielne wejscie, 2 pokoje, lazienka, kuchnia (widna). Jest miejsce na samochod. Od zaraz. Odnowione. Cena do negocjacji. tel.