dowolna

Kamienice Bielsko-Biała - Lista ofert sprzedaży i wynajmu kamienic

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

599 000 zł306 m² 1 957,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:720 m²

Best Nest Nieruchomości oferuje do sprzedania budynek do generalnego remontu na Górnym Przedmieściu w Bielsku-Białej. Obecnie budynek składa się z trzech samodzielnych lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

820 000 zł127 m² 6 463,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kamienica "budynek A" Nowoczesny projekt domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem o wyrazistej formie wzniesiony według indywidualnego projektu pracowni "archikos" o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

2 950 000 zł609 m² 4 844,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Best Nest Nieruchomości oferuje do sprzedania wyremontowaną kamienicę z lat -30-tych w centrum Bielska-Białej - okolice Ratusza. Powierzchnia budynku - 608,94 m2, powierzchnia użytkowa 408,01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łowiecka

Kamienica,Bielsko-Biała

759 000 zł134 m² 5 664,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Tylko w best nest! Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom zlokalizowany w prestiżowej, zielonej okolicy w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Ten nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kamienica

Kamienica,Bielsko-Biała

1 200 000 zł264 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 264 m2 z wolnostojącym garażem dwustanowiskowym położony w atrakcyjnej dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Śródmieście,Bielsko-Biała

9 500 000 zł1 300 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Narożna kamienica w samym centrum miasta, przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych w całości wynajmowana pod działalność biurowo-handlową. W sąsiedztwie lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niemcewicza

Leszczyny,Bielsko-Biała

250 000 zł119 m² 2 100,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:52 m²

brak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolista

Kamienica,Bielsko-Biała

1 370 000 zł220 m² 6 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli cenisz sobie nowoczesność , najwyższą jakość oraz lokalizację w cichej i spokojnej okolicy blisko gór to zapraszam na prezentację niezwykłej nieruchomości zlokalizowanej.