dowolna

Działki Bielsko-Biała Osiedle Hałcnów

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Witosa

Hałcnów,Bielsko-Biała

299 999 zł1 321 m² 227,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową położoną w Bielsku-Białej przy ul. W. Witosa. Powierzchnia: 1321m2 Orientacyjne wymiary 25 m x 54 m Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Wysłouchów

Hałcnów,Bielsko-Biała

75 000 zł400 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Witam. Mam do sprzedania działkę rekreacyjną w cichej pięknej okolicy rod energetyk. Ogrody działkowe leżą na terenach zielonych i leśnych, które nie są przeznaczone do likwidacji co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jowisza

Hałcnów,Bielsko-Biała

215 000 zł1 176 m² 182,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę w Bielsku-Białej, dzielnica Hałcnów 1176 m ul. Jowisza Mam do zaoferowania działkę o powierzchni 1176 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wyzwolenia

Hałcnów,Bielsko-Biała

175 000 zł900 m² 194,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę o powierzchni 900 m w kształcie trapezu. Wymiary działki to 46 m x 24 m. Położona jest w miejscowości Bielsko-Biała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Hałcnów,Bielsko-Biała

4 000 000 zł12 454 m² 321,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brak mpzp, konieczność uzyskania wz, studium 2012 - mn (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna) Sąsiedztwo: przeważa zabudowa jednorodzinna, istnieje zabudowa szeregowa (ul.Architektów) oraz zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. 13 Zakrętów

Hałcnów,Bielsko-Biała

452 350 zł1 090 m² 415 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną z widokiem na góry w Bielsku-Białej - w Hałcnowie przy ul. 13 Zakrętów (naprzeciwko domu nr 141, obok domu nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Bielsko-Biała

Hałcnów,Bielsko-Biała

44 000 zł349 m² 126,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży urokliwej działki rekreacyjnej w Bielsku-Białej, położonej na malowniczym Ogródku Działkowym "maluch". Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Wysłouchów

Hałcnów,Bielsko-Biała

110 000 zł400 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ogródek działkowy w pełni zagospodarowany na terenie ogródków rod Energetyk w Bielsku-Białej przy ul. Wysłouchów. Kompleks ogródków działkowych bardzo spokojny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wyzwolenia

Hałcnów,Bielsko-Biała

280 000 zł1 440 m² 194,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną w Halcnowie. Ogrodzona. Studnia I prąd na działce. Jest wydane pozwolę ia na budowę domu jednorodzinnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Bielsko-Biała

Hałcnów,Bielsko-Biała

244 000 zł2 448 m² 99,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość zlokalizowana w Hałcnowie, w cichej i zielonej okolicy. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Hałcnów,Bielsko-Biała

59 000 zł349 m² 169,05 zł/m²

 

 

 

Hałcnów,Bielsko-Biała

360 000 zł1 442 m² 249,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną w Bielsku-Białej przy ulicy Wyzwolenia. Działka ma powierzchnię 1442 m 2. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. 13 Zakrętów

Hałcnów,Bielsko-Biała

423 000 zł10 579 m² 39,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka Bielsko Biała, hałcnów ulica 13 Zakętów o powierzchni ok. 10579 m2. - bardzo dobra lokalizacja np. pod dom spokojnej starości itp. - nieruchomość graniczy z domem seniora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Bielsko-Biała

Hałcnów,Bielsko-Biała

795 000 zł2 830 m² 280,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania atrakcyją działkę budowlaną o powierzchni 2830m2 przeznaczoną do zabudowy usługowo-mieszkaniowej. Działka znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Hałcnów

Hałcnów,Bielsko-Biała

2 005 800 zł10 029 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni około 1 ha składająca się z trzech działek o powierzchniach 3017 m2, 3508 m2, 3504 m2. Istnieje możliwość zakupu jednej z trzech działek. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Barkowska

Hałcnów,Bielsko-Biała

260 000 zł1 383 m² 188 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Aktualna! Działka ~14a w świetnej lokalizacji! Cisza i spokój! Możliwość zakupu działek obok Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Hałcnów

Hałcnów,Bielsko-Biała

285 000 zł2 300 m² 123,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Widokowa działka budowlana o pow. ok 23 a w dzielnicy Bielska-Białej - Hałcnów doskonała lokalizacja piekna, spokojna i cicha okolica, wokół rzadka zabudowa jednorodzinna (nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Hałcnów,Bielsko-Biała

250 000 zł3 139 m² 79,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pięknie zagospodarowana działka budowlano-rolna z licznymi nasadzeniami z dostępem do strumyka! Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Hałcnów

Hałcnów,Bielsko-Biała

285 000 zł2 294 m² 124,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz działki w spokojnym miejscu na obrzeżach miasta jako miejsca pod budowę domu swoich marzeń sprawdź najnowszą ofertę! Pragniemy Państwu zaproponować działkę położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Hałcnów,Bielsko-Biała

219 000 zł2 000 m² 109,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadbana działka budowlana z warunkami zabudowy w B-B w dzielnicy Hałcnów przy ul.Jana Brzechwy. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Hałcnów,Bielsko-Biała

288 000 zł2 294 m² 125,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pilna sprzedaż. Działka przy lesie, bielsko-Biała! Media przed działką. Spokojne miejsce! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej Działka jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Hałcnów,Bielsko-Biała

240 000 zł2 899 m² 82,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonale skomunikowana! Do negocjacji! Obrzeża miasta! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja z dobrym dojazdem atrakcyjna miejscowość Działka jednorodzinna (mn). Typ własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pod Dębem

Hałcnów,Bielsko-Biała

350 000 zł3 000 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam zadbane działki o łącznej powierzchni 30a (2x15a) uzbrojone (woda, prąd, gaz, linia telefoniczna, kanalizacja).Działki częściowo ogrodzone. Okolica spokojna z dużą ilością łąk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Hałcnów

Hałcnów,Bielsko-Biała

128 000 zł1 276 m² 100,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1 276 m2 położoną w Hałcnowie. Działka o regularnym kształcie, lekko pochyła, niezagospodarowana. Działka posiada aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kaczeńców

Hałcnów,Bielsko-Biała

130 000 zł570 m² 228,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż - bielsko-biała hałcnów (ul. Kaczeńców) Widokowa, lekko spadzista działka o powierzchni 570 m2 o wymiarach szer. 22,5m x 24m z udziałem w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Hałcnów

Hałcnów,Bielsko-Biała

256 000 zł2 558 m² 100,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2 558 m2 położoną w Hałcnowie. Działka o regularnym kształcie, lekko pochyła, niezagospodarowana. Działka posiada aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kaczeńców

Hałcnów,Bielsko-Biała

220 000 zł1 350 m² 162,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - bielsko-biała hałcnów (ul. Kaczeńców) Widokowa, lekko spadzista działka o powierzchni 13,5ar o wymiarach 44 x 30m. Działka o całodziennym nasłonecznieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Hałcnów

Hałcnów,Bielsko-Biała

90 000 zł1 007 m² 89,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1007m2 płaska, prąd oraz gaz w niedalekiej odległości od działki. Działka znajduje się w Bielsku Białej w obrębie Hałcnowa, idealna pod mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pod Dębem

Hałcnów,Bielsko-Biała

179 000 zł1 500 m² 119,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 600/9 o powierzchni 15a. Istnieje możliwość dokupienia działki obok 600/12 o powierzchni 15a. Okolica cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Deszczowa

Hałcnów,Bielsko-Biała

288 000 zł2 294 m² 125,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

jeśli szukasz ciszy i spokoju,niezalezności. to ta działka jest dla Ciebie.Sprzedam działkę budowlaną 22.94 ar ,warunki zabudowy dla budynku mieszkaniowego,wysokość zabudowy 2 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Hałcnów

Hałcnów,Bielsko-Biała

1 400 000 zł12 161 m² 115,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość zlokalizowana w Bielsku-Białej w Hałcnowie. Powierzchnia terenu 1,2 ha. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działki " - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Hałcnów

Hałcnów,Bielsko-Biała

210 000 zł1 583 m² 132,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży wyjątkowo dobrze usytuowaną działkę w Hałcnowie o powierzchni 1582 mkw. usytuowaną w niedużej odległości od przystanku autobusowego. Atuty: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kaczeńców

Hałcnów,Bielsko-Biała

230 000 zł1 350 m² 170,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - bielsko-biała hałcnów (ul. Kaczeńców) Widokowa, lekko spadzista działka o powierzchni 13,5ar o wymiarach 44 x 30m. Media: - energia elektryczna, linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Hałcnów

Hałcnów,Bielsko-Biała

128 000 zł1 276 m² 100,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1 276 m2 położoną w Hałcnowie. Działka o regularnym kształcie, lekko pochyła, niezagospodarowana. Media: prąd w granicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Hałcnów

Hałcnów,Bielsko-Biała

256 000 zł2 558 m² 100,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2 558 m2 położoną w Hałcnowie. Działka o regularnym kształcie, lekko pochyła, niezagospodarowana. Media: prąd w granicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Hałcnowska

Hałcnów,Bielsko-Biała

290 000 zł6 000 m² 48,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

tel:   oferujemy państwu do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość siedliskową budowlano-rekreacyjną O pow. 60 arów przy ulicy hałcnowskiej na granicy dzielnic komorowice hałcnów. /aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zalotników

Hałcnów,Bielsko-Biała

105 000 zł1 050 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Info: agnieszka Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane w Bielsku Białej ul. Zalotników: powierzchnia: 1050m2 , 1049m2, 680m2; dojazd drogą szutrową ( 140m do asfaltu), wymiary działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Hałcnów

Hałcnów,Bielsko-Biała

97 000 zł1 144 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nasłoneczniona działka budowlana o powierzchni 11,44 a, położona w Bielsku-Białej w dzielnicy Hałcnów. Ukształtowanie terenu płaskie, kształtem zbliżona do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, Hałcnów

Hałcnów,Bielsko-Biała

15 000 zł400 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis oferty: opis oferty: sprzedam działkę rekreacyjna ok 4 ary na ogródkach działkowych maluch w Hałcnowie(wjazd od ul. Wysłouchów). Działka zabudowana jest murowanym domkiem dwupoziomowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Hałcnów

Hałcnów,Bielsko-Biała

97 000 zł1 144 m² 84,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zgrabna działka budowlana 11,44 a Do sprzedania nasłoneczniona działka budowlana o powierzchni 11,44 a, położona w Bielsku-Białej w dzielnicy Hałcnów. Ukształtowanie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Hałcnów

Hałcnów,Bielsko-Biała