dowolna

Działki Bielsko-Biała Osiedle Stare Bielsko

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

379 000 zł1 278 m² 296,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1278 m2 , zlokalizowaną w Starym Bielsku , dzielnicy Bielska-Białej położonej w północno-zachodniej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Szklana

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

3 820 000 zł7 334 m² 520,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa przy ulicy Szklanej i Bohaterów Monte Cassino o numerze 1320/17, plan zagospodarowania przestrzennego nr 187,przemysłowa, usługowa.Długość działki 105m., szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

475 000 zł1 977 m² 240,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w dzielnicy Stare Bielsko. Teren płaski, nieogrodzony o powierzchni 1977m2 i wym. 54x38m. Dojazd drogą utwardzoną. Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

340 000 zł1 353 m² 251,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na terenie miasta. Nieruchomość o powierzchni 1351m2 i wymiarach 39,5(front) x 38m Teren płaski lekko nachylony, nieogrodzony. Dojazd drogą asfaltową, media: gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

835 890 zł5 610 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pod zabudowę domów jednorodzinnych. Położona na przedmieściach miasta, z łatwym dojazdem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem piekny widok Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

968 500 zł6 459 m² 149,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Jest to działka narożna, dojazd z trzech stron drogą asfaltową z drogi ekspresowej. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony świata położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

325 000 zł1 350 m² 240,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ustawna doświetlona działka 13.5a na obrzeżach centrum w Starym Bielsku, przy ul. Sobieskiego dom / bliźniak media, asfalt Wjazd na wyremontowana drogę od strony północnej 300m do przystanku mzk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

380 000 zł2 002 m² 189,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam działkę budowlaną o pow.20 arów znajdującą się w Starym Bielsku. Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów zielonych położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

350 000 zł2 067 m² 169,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu widokowej działki budowlanej o pow. 2067 mkw w dzielnicy Stare Bielsko. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rezedowa

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

165 000 zł1 805 m² 91,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w miejscowości Bielsko-Biała przy ul. Rezedowej. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

188 000 zł813 m² 231,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z działką budowlaną położoną w dzielnicy Stare Bielsko w Bielsku-Białej. W pobliżu znajduje się wszystko, co niezbędne. Liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

144 000 zł660 m² 218,18 zł/m²

 

 

 

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

1 950 000 zł12 364 m² 157,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dla dewelopera Oferujemy do sprzedaży teren inwestycyjny dla dewelopera, obejmujący osiem samodzielnych działek budowlanych wraz z drogą wewnętrzną. Działka A - o powierzchni 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

320 000 zł1 353 m² 236,51 zł/m²

 

 

 

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

380 000 zł2 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu do sprzedania 20-arową działkę mieszkaniowo - usługową w spokojnej okolicy Starego Bielska. Dla tej części miasta uchwalono Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Grawerska

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

369 600 zł1 540 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencją Nieruchomości dziękuję za współpracę. Proszę o nie dzwonienie. Widokowa działka w kształcie prostokątnym na stoku południowo-zachodnim (wymiary ok.47m x ok33m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

150 000 zł947 m² 158,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka zlokalizowana w pobliżu drogi S1 w Komorowicach Śląskich. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze nieruchomości. Oferujemy Państwu działkę o numer 638/11 powierzchni 3000m2. Działka o równej powierzchni lekko nachylonej do południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

305 000 zł2 167 m² 140,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze nieruchomości. Oferujemy Państwu działkę numer 638/12 o powierzchni 2167m2. Działka o równej powierzchni lekko nachylonej do południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

125 000 zł684 m² 182,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka położona w Starym Bielsku, w bardzo kameralnie położonym miejscu. Powierzchnia 6.8ar, kształt kwadratu. Dojazd drogą publiczną, nieutwardzoną. Media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wędrowców

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

1 790 000 zł9 938 m² 180,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam serdecznie. Do sprzedania gotowa inwestycja z pozwoleniem na budowę domów, jednorodzinnych 2- lokalowych. 8 domów - 16 lokali - 2308,32m2 Przy zakupie z dolnymi działkami - 12 domów/ 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

783 000 zł5 167 m² 151,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze nieruchomości. Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 5167m2 składającą się z dwóch mniejszych: pgr 638/11 o pow. 3000m2 /160zł m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

119 000 zł955 m² 124,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod domy jednorodzinne na starym bielsku Z dala od miejskich zatłoczonych osiedli! Kup i wybuduj dom jednorodzinny lub Zainwestuj w ziemię Widok na szczyty gór oraz wzgórze Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

180 000 zł1 684 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka na sprzedaż Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 8,5 a oraz obok rolną także ok. 8,5 a tworzącą całość. Działka lekko nachylona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2. Działka płaska, niezabudowana, nieogrodzona. Posiada dostęp do drogi publicznej, dojazd drogą asfaltową. W sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

155 000 zł3 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni ok. 31 arów położoną w dzielnicy Stare Bielsko w Bielsku-Białej. Działka położona na terenie objętym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

220 000 zł1 380 m² 159,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni i 1380 m2 położoną w obrębie Stare Bielsko w Bielsku-Białej. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

509 850 zł10 197 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży trzy działki o łącznej powierzchni ok. 1 ha położone w dzielnicy Stare Bielsko w Bielsku-Białej. Działki położone na terenie objętym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

149 000 zł2 535 m² 58,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka wśród nielicznej zabudowy jednorodzinnej z pięknym widokiem Stare bielskogłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

210 000 zł1 419 m² 147,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1400 mkw w Starym Bielsku. Dobra cena!główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej piekny widok bliskość terenów zielonychdziałka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

320 000 zł2 993 m² 106,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka Z dala od miejskich zatłoczonych osiedli! 107 zł/m 2 Kup i wybuduj dom jednorodzinny lub Zainwestuj w ziemię Widok na szczyty gór oraz wzgórze Trzy Lipki. Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

89 000 zł1 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 10 a. Zlokalizowana w pięknej dzielnicy miasta Stare Bielsko. Kształt prostokąt. Dojazd drogą publiczną. Teren nieogrodzony. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rafowa

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

99 000 zł734 m² 134,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować działkę budowlaną w Bielsku-Białej, w Starym Bielsku. Piękna, spokojna i cicha okolica, wokół rzadka zabudowa jednorodzinna oraz działki niezabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

509 850 zł10 197 m² 50 zł/m²

 

 

 

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

150 000 zł2 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę budowlaną o pow. ok. 2500 m2. zlokalizowaną w Starym Bielsku Z działki roztacza się widok na panoramę Bielska - Białej. Położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Francuska

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

350 000 zł5 159 m² 67,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Bielsko Biała (stare Bielsko )200m od Leroy Merlin ,wjazd od ulicy Francuskiej.Oferujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę klasy IVa nr działki 1515/2 o pow.0,5159h. Teren nachylony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Komandorska

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

209 000 zł1 048 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1048m2 w Bielsku - Białej, dzielnica Stare Bielsko, ul. Komandorska. Działka jest płaska, świetnie usytuowana. Działka jest dobrze nasłoneczniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gwarków

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

145 000 zł1 156 m² 125,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa z możliwością części mieszkalnej, w planie zagospodarowania oznaczenie U-02, usługi nie powodujące ponadnormatywnych emisji substancji oraz energii do środowiska. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

80 000 zł728 m² 109,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż - bielsko-biała stare bielsko Okazja! Działka środkowa o powierzchni 728 m 2 , nieogrodzona oraz niezagospodarowana. Posiada aktualne warunki zabudowy. Na sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

7 900 zł6 589 m² 1,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka komercyjna o powierzchni ok. 60 a położona przy drodze ekspresowej S1 w kierunku Cieszyna W sąsiedztwie Makro, salon meblowy, stacja benzynowa. Możliwość wjazdu dla tirów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Stare Bielsko

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

850 000 zł13 214 m² 64,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny