dowolna

Nowe mieszkania i domy Komorowice Krakowskie, Bielsko-Biała - Nieruchomości z rynku pierwotnego Komorowice Krakowskie

126 ogłoszeń

126 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

351 540 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ul. Barkowskiej, powstaje nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej (podwójne ściany miedzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bestwińska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować nowy piętrowy energooszczędny dom na granicy Bielska i Bestwiny wybudowany w systemie szkieletowym z 30 letnią gwarancją. Do każdego segmentu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

466 272 zł65 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ul. Barkowskiej, powstaje nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej (podwójne ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

690 000 zł102 m² 6 752,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

0% prowizji kupujący nie płaci podatku pcc 4 dwukondygnacyjne budynki mieszkalne jednorodzinne W zabudowie szeregowej O pow. 102,19 mkw., Z WŁASNYM OGRÓDKIEM O POWIERZCHNI OD 157m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży piękne mieszkanie w stanie deweloperskim z antresolą! Apartament znajduje się w nowoczesnej inwestycji w Komorowicach Krakowskich, ok. 4 km od centrum Bielska-Białej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Fermie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

619 510 zł98 m² 6 338 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:718 m²

Inwestycja Osiedle Platynowe jest kameralna i znakomicie wpisuje się w charakter okolicy, nieco pagórkowatej i zatopionej w zieleni pobliskich łąk i drzew. Dzielnica, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

350 000 zł50 m² 6 969,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ulicy Barkowskiej- powstaje nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

484 400 zł65 m² 7 479,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ulicy Barkowskiej - powstaje nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

316 320 zł50 m² 6 298,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

316 320 zł50 m² 6 298,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

371 900 zł59 m² 6 287,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

371 900 zł59 m² 6 287,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

316 320 zł50 m² 6 298,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

392 608 zł65 m² 6 062,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

371 900 zł59 m² 6 287,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

350 000 zł50 m² 6 969,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ulicy Barkowskiej - powstaje nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej. 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

449 000 zł58 m² 7 709,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bestwińska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

459 000 zł105 m² 4 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bez pcc! dom W cenie mieszkania! Ogródek (ok.250m) dwa miejsca postojowe w cenie 40 000 Razem 499 000 DOM W CENIE MIESZKANIA! Mam przyjemność zaprezentować nowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

500 000 zł65 m² 7 666,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Link do strony dewelopera: w malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ulicy Barkowskiej - powstaje nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

585 000 zł143 m² 4 097,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

DO sprzedania ostatni budynek - A4 - zapraszamy na prezentację! inwestycja obejmuje 8 trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych W zabudowie szeregowej O pow. 142,76 mkw., (W TYM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

484 400 zł65 m² 7 479,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

549 000 zł143 m² 3 845,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

A3 - ostatni dom na sprzedaż! 8 trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych W zabudowie szeregowej O pow. 142,76 mkw., (W TYM GARAŻ O POW. OK. 17 mkw.) Z WŁASNĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

549 000 zł143 m² 3 845,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc A3- ostatni budynek na sprzedaż! 8 trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych W zabudowie szeregowej O pow. 142,76 mkw., (W TYM GARAŻ O POW.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

502 200 zł65 m² 7 700,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ulicy Barkowskiej- powstaje nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

515 000 zł65 m² 7 945,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

299 000 zł85 m² 3 517,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komorowice krakowskie, bielsko-biała ostatnie mieszkanie! bezczynszowe, 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem W cichej okolicy! kupujący nie płaci podatku pcc-2 Proponuję Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jasna Rola

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

269 000 zł58 m² 4 637,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedsprzedaż! inwestycja Apartamenty - nowa inwestycja składająca się z 2 niezależnych segmentów w których bedą po 2 mieszkania. Lokale mieszkalne mają możliwość indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

299 000 zł56 m² 5 317,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komorowice krakowskie, bielsko-biała nowa inwestycja! bezczynszowe, 3-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem W cichej okolicy! kupujący nie płaci podatku pcc-2 Proponuję Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

! funkcjonalne I komfortowe domy na zamkniętym osiedlu W świetnej lokalizacji! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych domów wolnostojących które znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jasna Rola

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

359 000 zł90 m² 3 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zapraszam do zapoznania się Z oferta sprzedaży domu wolnostojącego W komorowicach krakowskich! 0% prowizji! kupujący zwolniony Z pcc Domy posiadąją własne działki ok 550 m2, wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Barkowska

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

369 000 zł74 m² 4 986,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oraz prezentacji : Domy budowane metodą tradycyjną, sprzedawane w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 73.9 m2 z działką ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

369 000 zł74 m² 4 993,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W mojej ofercie domy w zabudowie bliźniaczej - w dzielnicy Komorowice. Domy budowane metodą tradycyjną. Domy w stanie deweloperskim o powierzchni 73.9 m2 z działką ok 150m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

356 000 zł64 m² 5 568,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:898 m²

Propozycja budowy domu Dom parterowy z dwiema sypialniami oraz salonem połączonym z sypialnią i kuchnią dając tym samym przestrzeń do spotkań w gronie rodziny. Projekt dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

599 000 zł118 m² 5 076,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej /skrajny/ z ogródkiem i garażem, całkowice wykończony. Bardzo dobra lokalizacja - doskonałe połączenie z Centrum miasta, ale jednocześnie zapewnione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

459 000 zł118 m² 3 889,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Dom w zabudowie szeregowej /środkowy/ z tarasem i garażem częściowo umeblowany (kuchnia, łazienka, garderoba). Bardzo dobra lokalizacja - doskonałe połączenie z Centrum miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

235 420 zł60 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis całośc prowizji pokrywa strona sprzedająca! Do sprzedania mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

247 467 zł63 m² 3 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis całość pokrywa strona sprzedająca! Do sprzedania mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 62,65m².

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

247 467 zł63 m² 3 949,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis Do sprzedania mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 62,65m². Powierzchnie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

241 395 zł63 m² 3 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis całość prowizji pokrywa strona sprzedająca! Do sprzedania mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Komorowice Krakowskie

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

245 808 zł62 m² 3 949,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij