dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bielsko-Biała Osiedle Kamienica

147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

147 ogłoszeń

6 499 000 zł1 224 m² 5 309,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż nieruchomość o charakterze usługowym, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie kolei gondolowej na Szyndzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 224 m² 5 310,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż obiekt hotelowy Sahara położony w bielsko-biała pod Szyndzielnią z restauracją. Wyjątkowa inwestycja w sercu Beskidów!.

Szczegóły ogłoszenia

6 499 000 zł1 224 m² 5 309,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł5 991 m² 500,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: wyjątkowa działka w malowniczej Kamienicy - 5991 m dla gotówkowego klienta negocjacja ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Genialne, duże, jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 125mkw położone jest na piętrze w kamienicy przy ulicy Reymonta w Bielsku- białej. Rozkład pomieszczeń: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

14 900 000 zł5 208 m² 2 860,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 260 m²

Prowizja 0% Zabudowa wielorodzinna. Kompleks 2 obiektów blisko centrum miasta Bielsko-Biała ze zgodą na zmianę sposobu użytkowania i nadbudowę. Budynki w sąsiedztwie Osiedla Karpackiego. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł59,50 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bielsko-biała, kamienica. Przytulne mieszkanie 2 pokojowe Prezentuję na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 59,5 mkw, położone na piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

773 000 zł61,84 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament z tarasem - wchodzisz i mieszkasz! Wyobraź sobie, że odbierasz klucze i jedyne, co musisz zrobić, to wstawić ekspres, by następnie wypić ulubioną kawę na słonecznym tarasie,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60,23 m² 8 633,57 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

!Tylko do końca maja! Nowa cena, niższa aż o 10 tys. zł! Szukasz miejsca, gdzie komfort nowoczesnego mieszkania łączy się z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 505 m² 996,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Łowiecka, kamienica Wyjątkowa oferta dla osób, które szukają nie tylko działki, ale adresu z prestiżem. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1504 m , zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł478 m² 10 458,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 358 m²

Budynek usługowo- handlowo- magazynowy z możliwością zabudowy wielorodzinnej o powierzchni całkowitej około 500mkw i powierzchni zabudowy 210mkw położony jest bezpośrednio przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 750 zł55,02 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokal wykończony pod klucz Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 234 m² 581,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2234 m położona w prestiżowej i zielonej dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej przy ul. Karpackiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

22,31 zł/m²130 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować lokal biurowo-usługowy na wynajem w Bielsku-Białej - idealny pod biuro, centrum usługowe, usługi pocztowe! Powierzchnia użytkowa: około 130 m Czynsz najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 89 m w nowym apartamentowcu z 2024 - Bielsko-Biała, kamienica. Lokalizacja: apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Kowalskiej 14 na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż lokal (mieszkanie) z przepięknym widokiem, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Bielska-Białej - pod Szyndzielnią, przy ulicy Armii Krajowej 190, mieszczące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 966 920 zł276 m² 17 996,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferta inwestycyjna premium 4 luksusowe apartamenty | dzielnica Kamienica, bielsko-Biała Cena sprzedaży: 4 966 920 zł (brutto, 8% vat) Powierzchnia całkowita: 276 m Liczba apartamentów: 4 Status:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł104,30 m² 8 005,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Hit cenowy - tylko do końca roku! tylko 8 000 zl/m 2 apartament W kamienicy Z dwoma garażami - pod dębowcem - funkcjonalny 4-pokojowy apartament 104,30 m 2 plus 2 garaże o pow. 31m2!.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł33,55 m² 41,73 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Agnieszka imielska Agent prowadzący   uwaga: jest możliwość usunięcia zbędnego umeblowania w mieszkaniu, aranżacji wg własnych potrzeb i wygody we współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł80,70 m² 8 649,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji wyjątkowe mieszkanie W sercu bielska-białej Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie w zabytkowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie dostępne mieszkania! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania 55 m2 w prestiżowej dzielnicy Bielska - kamienica Rozkład mieszkania: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł36 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Nowoczesna kawalerka na zamkniętym osiedlu gotowa do zamieszkania Bielsko-Biała Jana Kochanowskiego oferta Z wyłącznością biura-nie szukaj dalej przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 054 m² 663,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż oferuję działkę położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych i malowniczych dzielnic Bielska-Białej Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 224 m² 5 310,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł69 m² 8 681,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować apartament na sprzedaż, zlokalizowany u podnóża Beskidów - w Bielsku-Białej. Nieruchomość znajduje się na parterze 1-piętrowego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 898 zł55 m² 10 943,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa okazja, mieszkanie w Kamienicy za jedyne 10 000 zł/m Posiadamy na sprzedaż mieszkanie w kameralnej inwestycji deweloperskiej w Kamienicy, tu poczujesz się jak w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 750 zł78,54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł102,84 m² 10 404,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica - jedno z bardziej poszukiwanych miejsc w Bielsku-Białej. Dom w zabudowie szeregowej, wykończony pod klucz Bardzo dobra lokalizacja, blisko góry i stok Dębowca. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia Powierzchnia 53 m 2 II piętro w apartamentowcu na osiedlu Cztery Pory Roku lokalizacja: osiedle Cztery Pory Roku to osiedle położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronny apartament O korzystnej ekspozycji! - super lokalizacja dla rodziny - bardzo kameralne usytuowany Z widokiem na wysoką zieleń I góry! opis: ustawne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 495 zł39,37 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:918 m²

Okazja! Dom do wykończenia w najpiękniejszej dzielnicy Bielska-Białej - Kamienicy. To idealne miejsce do życia dla aktywnych osób i rodzin pragnących mieszkać w mieście, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

626 400 zł1 392 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego W zabudowie dwulokalowej! atrakcyjna działka budowlana oznaczona numerem A , O pow. OK. 14 arów Z pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

599 412 zł956 m² 627 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bielsko - biała, kamienica cena do negocjacji! działka budowlana, obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania Oferuję Państwu działkę budowlaną -zlokalizowaną w idealnej lokalizacji -.