dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bielsko-Biała Osiedle Lipnik

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Straconki

Lipnik,Bielsko-Biała

7 000 zł220 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem oferujemy zakład produkcyjny o powierzchni 220m. Obiekt jest murowany, niepodpiwniczony, z dachem drewnianym krytym papą. Wyposażony jest w instalacje: elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Lipnik,Bielsko-Biała

950 000 zł3 788 m² 250,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka W terenie podstokowym Urokliwie położona działka budowlana o powierzchni 3788 m2, z pięknym widokiem na pasmo gór. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lipnik,Bielsko-Biała

889 000 zł97 m² 9 143,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Stylowy, dopracowany w każdym detalu apartament z prywatnym ogrodem, garażem i trzema miejscami postojowymi wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają połączenia natury, wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Lipnik,Bielsko-Biała

1 199 000 zł190 m² 6 294,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy Państwa do domu leżącego u podnóża Beskidów. Dom znajduje się w Lipniku Górnym na najbardziej nasłonecznionym stoku Bielska-Białej skąd roztacza się piękny widok na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

555 000 zł66 m² 8 439,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bezczynszowe mieszkanie! zapraszamy na prezentację! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania | Bielsko-Biała, ul. Krakowska Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Krakowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lipnik,Bielsko-Biała

889 000 zł97 m² 9 143,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Stylowy apartament z prywatnym ogrodem, garażem i trzema miejscami postojowymi to idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, naturę i wysoki standard życia tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

555 000 zł66 m² 8 439,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jachtowa

Lipnik,Bielsko-Biała

195 590 zł1 003 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka z fundamentami pod dom Lipnik, ul. Jachtowa 1003 m Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej i spokojnej okolicy Bielska-Białej (lipnik), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lipnik,Bielsko-Biała

889 000 zł97 m² 9 143,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Stylowy apartament z prywatnym ogrodem, garażem i dwoma miejscami postojowymi to idealna przestrzeń dla osób ceniących ciszę, naturę i wysoki standard życia tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Lipnik,Bielsko-Biała

570 000 zł2 121 m² 268,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o łącznej powierzchni 6928 m , położona w spokojnej części Lipnika, na granicy Bielska-Białej. W skład oferty wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Lipnik,Bielsko-Biała

420 000 zł53 m² 7 855 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej, śródmieście Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53,47 m zlokalizowane w samym sercu Bielska-Białej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

605 000 zł66 m² 9 200,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bezczynszowe mieszkanie! cena do negocjacji, zapraszamy na prezentację! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania | Bielsko-Biała, ul. Krakowska Lokalizacja: bielsko-Biała,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

420 000 zł49 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Bielsko Biała - bardzo dobrze skomunikowane, blisko do centrum oraz do drogi dwupasmowej. Mieszkanie ulokowane w spokojnej, zielonej okolicy z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

590 000 zł1 680 m² 351,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W otulinie parku krajobrazowego beskidu małego piękna lokalizacja pod górami Działka budowlana o powierzchni 1688 m2, ogrodzona z trzech stron. Wymiary działki ~37 m x ~46 m. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

539 000 zł206 m² 2 616,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:657 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Znakomicie położony dom w Lipniku z widokowym tarasem na Beskidy. Dom wybudowany w 1981roku, o powierzchni 206m 2 , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

879 000 zł75 m² 11 784,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Marzysz o mieszkaniu blisko natury? Odkryj stylowy apartament o powierzchni 74,59 m z prywatnym ogrodem i widokiem na góry. To miejsce idealne dla tych, którzy cenią funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

877 000 zł216 m² 4 064,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:396 m²

Wyjątkowa okazja! Bliźniak z dwoma mieszkaniami w malowniczej lokalizacji, potencjał na trzy mieszkania. Zapraszamy do odkrycia niezwykłej nieruchomości - budynku typu bliźniak, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

599 000 zł530 m² 1 130,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Lipnik, bielsko-biała Budynek mieszkalno-usługowy dla inwestora idealny pod usługi biurowe, kosmetyczne lub restaurację - zapraszam na prezentację Proponuję Państwu na sprzedaż budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lipnik,Bielsko-Biała

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bielsko-Biała, lipnik Na sprzedaż klimatyczny, komfortowy budynek mieszkalny jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej ok. 240 m , położony na gruncie obejmującym dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Krakowska

Lipnik,Bielsko-Biała

45 000 zł531 m² 84,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę rekreacyjna w rod Lipnik o powierzchni 531 m2. Działka posiada studnię, nowe ogrodzenie jak również budynek gospodarczy oraz zlokalizowana jest w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

539 000 zł206 m² 2 616,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:657 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Lipnik,Bielsko-Biała

1 090 000 zł138 m² 7 898,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż: przestronny dom w malowniczej okolicy! Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 138 m2, zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

290 000 zł1 003 m² 289,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

| [na sprzedaż] Działka budowlana bielsko-biała - lipnik - 1003m2 - Działka znajduję się w otulinie Parku Krajobrazowego Beskidu Małego w otoczeniu drzew i zieleni z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Lipnik,Bielsko-Biała

1 090 000 zł138 m² 7 898,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

2 200 zł62 m² 35,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokal dostępny od 01.09.2025 r. Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 61,5 mkw położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku zlokalizowanym w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Bukietowa

Lipnik,Bielsko-Biała

2 800 000 zł10 930 m² 256,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bielsko-Biała. Działka inwestycyjna. Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka o powierzchni 10.930m położona w Bielsku-Białej, obręb Lipnik przy ul. Bukietowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Lipnik

Lipnik,Bielsko-Biała

438 000 zł7 305 m² 59,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Okazja dla inwestorów! Duża i widokowa działka w Lipniku, o pow. 0,7305 ha, w otoczeniu zieleni! Działka o nieregularnym kształcie, nieogrodzona i niezagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

2 950 zł71 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najem w formule- najem okazjonalny. Do wynajęcia trzy pokojowy apartament (bardzo wysoki standard wykończenia) składający się z pokoju dziennego (wyjście na balkon) kuchni (wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Franciszka

Lipnik,Bielsko-Biała

889 000 zł102 m² 8 715,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupoziomowy, gotowy do zamieszkania, świeżo wykończony apartament z ogródkiem i miejscem parkingowym o powierzchni użytkowej 78,91m2 plus poddasze ok. 20m2. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

5 000 zł86 m² 58,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia połowa bliźniaka, wykończonego w wysokim standardzie i zlokalizowanego przy ulicy Krańcowej w Bielsku-Białej. Mieszkanie wewnątrz ma powierzchnię 86m2, jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dygasińskiego

Lipnik,Bielsko-Biała

2 200 zł71 m² 30,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkania o pow.71m2, znajdujące się na ul. Dygasińskiego w niedalekiej odległości od Centrum. Mieszkanie położone jest na III piętrze w bloku IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Lipnik,Bielsko-Biała

899 000 zł232 m² 3 877,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam duży dom wolnostojący w Bielsku Białej dzielnicy Lipnik z bardzo dobrym dojazdem i dojściem do centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

344 000 zł2 292 m² 150,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Bielsku-Białej. Nieruchomość zlokalizowana w okolicy ulicy Krakowskiej tuż przy węźle S1-Lipnik. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

590 000 zł4 244 m² 139,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 4244 m , położone w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej (lipnik). Nr działek: 2261, 2262 Gotowy projekt deweloperski W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

799 000 zł3 306 m² 241,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Widokowa, dobrze nasłoneczniona 33 arowa działka na wzniesieniu W lipniku W sasiedztwie strumyka! idealna oferta dla developera! można wybudować bliźniaka lub szeregowca Atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Lipnik,Bielsko-Biała

899 000 zł232 m² 3 877,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko do 20 kwietnia cena 899 tyś! Dzień otwarty; 01.04 od   .04 od 10-00-17-00. 08.04 od 15-00-19-00 Sprzedam DUŻY DOM wolnostojący w Bielsku Białej dzielnicy Lipnik z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Krakowska

Lipnik,Bielsko-Biała

20 zł/m²60 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę gabinet 1 lub maksymalnie 2 razy w tygodniu. Obecnie w gabinecie prowadzone są usługi z zakresu modelowania sylwetki i fizjoterapii. Możliwość wynajęcia dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sieradzka

Lipnik,Bielsko-Biała

150 000 zł625 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznana się z ofertą sprzedaży działki położonej przy ulicy Sieradzkiej w Bielsku-Białej. Numer geodezyjny 1070/358 Działka położona w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Lipnik,Bielsko-Biała

800 000 zł269 m² 2 972,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 269,13 m , położony na działce o powierzchni 0,0280 ha, w cichej i dogodnej lokalizacji w Lipniku, przy ul. Krakowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Lipnik,Bielsko-Biała

2 800 zł97 m² 28,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:962 m²

Dom na wynajem - Bielsko-Biała Lipnik Do wynajęcia dom o powierzchni ok. 96,74 m , położony w spokojnej dzielnicy Lipnik w Bielsku-Białej. Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Lipnik,Bielsko-Biała

42,86 zł/m²140 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal handlowo-usługowy w samym centrum Bielska. Wnętrze o powierzchni 140 m2 znajduje się przy ul. Matejki w Bielsku-Białej. Świetnie usytuowane, w samym centrum miasta.