dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bielsko-Biała Osiedle Lipnik

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

745 000 zł84 m² 8 869,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze nieruchomości na sprzedaż oferujemy wykończony i przestronny 2-poziomowy apartament U podnóża gór W bardzo zielonej części bielska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lipnik,Bielsko-Biała

950 000 zł99 m² 9 595,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjny dom 4-pokojowy z garażem w bryle budynku - Wykończony w wysokim standardzie. Zaprojektowany przez architekta z zagospodarowanym ogrodem w zacisznej dzielnicy Lipnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

580 000 zł6 604 m² 87,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w cichej i zielonej części Lipnika! Działka o powierzchni 6604 m według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Lipnik,Bielsko-Biała

519 000 zł52 m² 9 895,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,45 m z przynależną komórką lokatorska, zlokalizowane na 1. piętrze bloku z 2021 roku przy ul. Krakowskiej 380.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Lipnik,Bielsko-Biała

2 300 zł52 m² 43,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,45 m z przynależną komórką lokatorska, zlokalizowane na 1. piętrze bloku z 2021 roku przy ul. Krakowskiej 380 w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krakowska

Lipnik,Bielsko-Biała

350 000 zł1 092 m² 320,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej przy ul. Krakowskiej w obrębie Lipnik. Teren o powierzchni 1090 m , numer działki 2660/18. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lipnik,Bielsko-Biała

765 000 zł84 m² 9 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Witosa

Lipnik,Bielsko-Biała

355 000 zł1 406 m² 252,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka budowlana o powierzchni 1406m2 w rejonie ul. Witosa ( na granicy Lipnika i Hałcnowa). Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania (symbol B2 mn - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeleńskiego

Lipnik,Bielsko-Biała

1 399 000 zł200 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dzień dobry Drogi Kliencie. Zapraszam do zapoznania się z filmem, i więcej zdjęć na naszej stronie. Nieruchomość będzie dostępna do oglądania od 28 października 2024. Wychodzę do Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

190 000 zł800 m² 237,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną, widokową działkę rekreacyjną zlokalizowaną w Lipniku. Działka częściowo ogrodzona. Wszystkie media kilka metrów od działki. Cicha, spokojna okolica, wokół domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

405 995 zł34 m² 12 036,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Październikowa promocja! Nowe mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem i tarasem. W cenie mieszkania: - 2 miejsca postojowe w hali garażowej, - smart home Premium - ubezpieczenie od utraty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wierzyńskiego

Lipnik,Bielsko-Biała

445 000 zł1 098 m² 405,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Sprzedam działkę budowlaną w atrakcyjnym miejscu na osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Wierzyńskiego (okolica ul. Tuwima). Cicha, spokojna okolica, wokół nowe domy jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lipnicka

Lipnik,Bielsko-Biała

549 000 zł528 m² 1 039,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze unikalny, niepowtarzalny styl I klimat nieruchomości tuż przy ścisłym centrum bielska przy ulicy lipnickiej. Uwaga! Projekt wykonawczy przebudowy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

1 389 000 zł338 m² 4 109,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oryginalny, nietuzinkowy budynek Z ogromnym potencjałem tuż obok ścisłego centrum budynek posiada projekt przebudowy wraz Z aktualnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

1 389 000 zł338 m² 4 109,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oryginalny, nietuzinkowy budynek Z ogromnym potencjałem tuż obok ścisłego centrum Ten wyjątkowy budynek z początku XIX wieku, został częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipnicka

Lipnik,Bielsko-Biała

749 000 zł114 m² 6 547 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy Państwu apartament zlokalizowany w centrum na zamkniętym osiedlu w Bielsku-Białej. Jednym z wielu jego atutów jest idealna wręcz lokalizacja. Bardzo wygodny dojazd i jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Leszczyńska

Lipnik,Bielsko-Biała

1 950 000 zł306 m² 6 378,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:724 m²

Wyjątkowa Nieruchomość na Sprzedaż w Bielsku-Białej Idealna Inwestycja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Danielowa

Lipnik,Bielsko-Biała

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w domu jednorodzinnym położonym w Bielsku-Białej (dzielnica Lipnik) usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 675 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Plastyków

Lipnik,Bielsko-Biała

200 000 zł1 317 m² 151,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Bielsku-Białej, niedaleko ul. Krakowskiej. Zaledwie 3km do Sfery i centrum Bielska, bardzo dobra lokalizacja. Niedaleko wjazd na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Danielowa

Lipnik,Bielsko-Biała

299 900 zł80 m² 3 748,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Lipnik,Bielsko-Biała

514 028 zł48 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o pow 48.04 m2 położone na 1 piętrze w apartamentowcu przy ul Krakowskiej w Bielsku -Białej. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

419 000 zł5 006 m² 83,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża i pięknie położona działka w Bielsku Białej Lipnik. Na działkę wydano warunki zabudowy pozwalające zrealizować inwestycje domu jednorodzinnego. Kup i wybuduj dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

2 000 zł62 m² 32,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokal dostępny od 01.08.2024 r. Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 61,5 mkw położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku zlokalizowanym w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wróblowicka

Lipnik,Bielsko-Biała

980 000 zł143 m² 6 855,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaprezentować piękny dom w zabudowie bliźniaczej blisko lasu i natury. Lokalizacja: urokliwa lokalizacja z pięknymi terenami spacerowymi i tylko 4km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmska

Lipnik,Bielsko-Biała

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania bezczynszowy, luksusowy apartament w budynku 3 lokalowym na ostatniej kondygnacji w dzielnicy Lipnik w Bielsku Białej. Apartament składa się z 3 nieprzechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

499 000 zł2 008 m² 248,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bielsko - lipnik - spokojna, zielona dzielnica domów jednorodzinnych, w okolicy tereny zielone, dobry dojazd do centrum miasta. Działka O pow. 2007,80mkw z czego budowlana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

355 300 zł1 274 m² 278,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bielsko - lipnik - spokojna, zielona dzielnica domów jednorodzinnych, w okolicy tereny zielone, dobry dojazd do centrum miasta. Działka O pow. 1273,83mkw z widokiem na panoramę miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

338 500 zł1 213 m² 278,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bielsko - lipnik - spokojna, zielona dzielnica domów jednorodzinnych, w okolicy tereny zielone, dobry dojazd do centrum miasta. Działka O pow. 1213,30mkw z widokiem na panoramę miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

400 000 zł41 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow.ok.41m2, znajdujące się w apartamentowcu z 2003r. Lokal mieszkalny jest na ostatniej kondygnacji ( 2 piętro). Mieszkanie posiada 2 niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

336 000 zł1 204 m² 278,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Uwaga: nowa niższa cena bielsko - lipnik - spokojna, zielona dzielnica domów jednorodzinnych, w okolicy tereny zielone, dobry dojazd do centrum miasta. Działka O pow. 1204,41mkw z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

1 560 000 zł6 255 m² 249,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bielsko - lipnik - spokojna, zielona dzielnica domów jednorodzinnych, w okolicy tereny zielone, dobry dojazd do centrum miasta. Działka O pow. 6255,28mkw z widokiem na panoramę miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dygasińskiego

Lipnik,Bielsko-Biała

440 000 zł50 m² 8 777,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 1-szym piętrze w kameralnym bloku. Mieszkanie zlokalizowane w Bielsku-Białej w dzielnicy Lipnik. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

899 000 zł136 m² 6 610,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Gotowy dom do zamieszkania w Bielsku-Białej. Jeśli chcielibyście wyjść bezpośrednio z domu w góry, albo udać się do jakiegoś magicznego miejsca, takiego jak na przykład kamienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Krakowska

Lipnik,Bielsko-Biała

6 000 000 zł9 400 m² 638,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż inwestycyjna działka w Bielsku - Białej przy ul Krakowskiej, dk 52, 300 m od zjazdu na drogę S1, o wymiarach 80 x 115 m. Dla działki ustalono warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

79 000 zł519 m² 152,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: stvcm8515 oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 519 m2 położonej w Bielsku Białej przy ul. Waleriana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Danielowa

Lipnik,Bielsko-Biała

420 000 zł144 m² 2 911,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom położony w Bielsku-Białej (dzielnica Lipnik) usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 675 m2. Nieruchomość idealnie nadaje się dla dużej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wróblowicka

Lipnik,Bielsko-Biała

980 000 zł143 m² 6 855,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

1 500 000 zł134 m² 11 185,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa nieruchomość z widokiem na góry z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym spokój, a jednocześnie stawiających na jakość. Dom usytuowany jest przy wewnętrznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krakowska

Lipnik,Bielsko-Biała

5 000 000 zł600 m² 8 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji dla kupującego Na sprzedaż Nieruchomość znajdująca się w Atrakcyjnej Lokalizacji przy ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej, w bliskiej okolicy węzła Lipnik trasy S69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krakowska

Lipnik,Bielsko-Biała

50 zł/m²600 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Budynek znajdujący się w Atrakcyjnej Lokalizacji przy ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej, w bliskiej okolicy węzła Lipnik trasy S69. Dobra lokalizacja zapewnia bardzo łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Lipnik,Bielsko-Biała

790 000 zł72 m² 10 972,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 3- pokojowego mieszkania położonego w malowniczej dzielnicy Lipnik w Bielsku-Białej Jeśli marzysz o komfortowym i nowoczesnym mieszkaniu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij