dowolna

Lokale użytkowe Bielsko-Biała Centrum

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

68,02 zł/m²130,85 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal o przeznaczeniu usługowo - biurowym o łącznej pow. ok. 130 mkw., usytuowany na parterze nowoczesnego, bardzo dobrze wyeksponowanego budynku, zlokalizowanego bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²130 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w kompleksie budynków handlowo-usługowych w ścisłym centrum miasta. Obok duże parkingi. W budynku nowoczesna winda. Po remoncie. Położony na 1 piętrze. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²400,90 m² 8 018 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała, centrum Sala sprzedaży / hala sportowa Winda osobowa Proponuję do wynajęcia lokal stanowiący jedno całe piętro obiektu o łącznej powierzchni 400,9m 2 położony w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

68,57 zł/m²35 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia klimatyzowany lokal handlowo - usługowy o powierzchni 40 m kw. położony na parterze w reprezentacyjnej kamienicy w ścisłym centrum miasta przy deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

50,19 zł/m²25,90 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Czynsz najmu zawiera wszystkie opłaty eksploatacyjne! Lokal położony w nowoczesnym biurowcu znajdującym się w ścisłym centrum miasta. 2 piętro w 2-piętrowym budynku. Winda. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

19 zł/m²159 m² 3 021 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 159 mkw. usytuowany na I piętrze w 5 kondygnacyjnym budynku w centrum miasta, z bardzo dobrą komunikacją. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

27,04 zł/m²21,60 m² 584 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała, centrum miasta Lokal z klimatyzacją Proponuję do wynajęcia pomieszczenie biurowe o powierzchni 21,60m 2 położone na drugim piętrze obiektu usługowo-handlowego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

54,97 zł/m²20,23 m² 1 112 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal położony w biurowcu po remoncie znajdującym się blisko centrum miasta ale jednocześnie niedaleko dróg wylotowych. Czynsz najmu zawiera wszystkie opłaty eksploatacyjne! Klimatyzacja! 2.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²192 m² 7 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: centrum miasta Bielsko-Biała Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 192m2 na 1 piętrze galerii waga, obiekt w samym centrum Bielska Białej przy ul. Gazowniczej. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²86 m² 2 322 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-biała, centrum klub taneczny, klub sportowy Proponuję do wynajęcia lokal o powierzchni 86m 2 położony na drugim piętrze nieopodal Centrum. Do obecnej chwili w lokalu prowadzony był.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²80,18 m² 2 405 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała, centrum Proponuję do wynajęcia lokal o powierzchni 80,18m 2 położony na parterze nieopodal Centrum. Lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym, magazynowym. Obecnie w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

40,40 zł/m²24,75 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy usytuowany na wysokim parterze kamienicy, w centrum miasta. Opis dodatkowy: pow. lokalu: 24,75 mkw. Stan techniczny: lokal do adaptacji pod konkretną.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł263 m² 3 422,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy lokal biurowo - usługowy z najemcą , co stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów szukających pewnego i stałego źródła dochodu (obowiązuje umowa na czas.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²178,80 m² 4 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała, centrum miasta Proponuję do wynajęcia pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 178,8m 2 położone na pierwszym piętrze biurowca. Lokal składa się z pięciu pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

21,01 zł/m²159,70 m² 3 355 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum Proponuję do wynajęcia lokal o powierzchni 159,7m 2 położony na pierwszym piętrze nieopodal Centrum. Komunikacja na halę odbywa się poprzez klatkę schodową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²107,50 m² 2 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała, centrum Proponuję do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o łącznej powierzchni 107,5m 2 położony w Centrum. Obiekt składa się z sali sprzedaży 57,35m 2 , biura 17,23m 2.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²67,50 m² 2 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-biała, ścisłe centrum winda osobowa Lokal biurowy z klimatyzacją. Oferuję Państwu do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 67,5m 2 położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

98,21 zł/m²112 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy ścisłym centrum Bielska-Białej przy głównym deptaku. Chcesz wynająć lokal na swoją działalność handlowo usługową w prestiżowej lokalizacji ? Trudno o lepszą.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²693 m² 15 246 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal komercyjny do wynajęcia w świetnej lokalizacji w Bielsku-Białej. Jeżeli szukasz lokalu usługowo-magazynowo-biurowego, w którym z sukcesem możesz realizować wizję własnego.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²136 m² 4 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal idealnie nadaje się na: kancelarię notarialną, adwokacką, radcy prawnego, księgowość, ubezpieczenia, szkołę językową, bibliotekę etc. Lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 136 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²62 m² 7 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal idealnie nadaje się na: kancelarię notarialną, adwokacką, radcy prawnego, księgowość, ubezpieczenia, biuro podróży, szkołę językową etc. Na wynajem lokal biurowo - usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

39,75 zł/m²161 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal W ścisłym centrum Z parkingiem. Lokal Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok.161 m 2 w którym na obecna chwilę sala sprzedaży wynosi ok. 150m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł95,10 m² 6 204 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Apartament / lokal niemieszkalny - bielsko-biała | 3 pomieszczenia | gotowy do najmu Prezentujemy wyjątkową ofertę lokalu niemieszkalnego o charakterze apartamentowym, zlokalizowanego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²101,15 m² 5 058 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal o pow.ok. 101 m 2 położony na parterze, w nowoczesnym obiekcie biurowo-usługowym. Biurowiec wchodzi w skład kompleksu usługowo - handlowo - magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

45 zł/m²371 m² 16 695 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal dostępny od 01.11.2025 R. Na wynajem lokal o pow.ok. 355 mkw. plus współczynnik pow. wspólnej tj. 16 mkw. m 2 położony na I piętrze, w nowoczesnym obiekcie biurowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Grażyńskiego

Centrum,Bielsko-Biała

33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmiemy lokal stanowiący część budynku biurowo - usługowo - handlowego o powierzchni 45 m2, położony w centrum Bielska-Białej, zbezpośrednio przy ul. Michała Grażyńskiego, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Partyzantów

Centrum,Bielsko-Biała

20 zł/m²250 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Elegancki lokal biurowy wynajmę, powierzchnia około 250 m kw, położony na 2 piętrze budynku usługowo- biurowego, przy jednej z głównych ulic miasta, z dogodnym dojazdem, ze swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piłsudskiego

Centrum,Bielsko-Biała

34,63 zł/m²231 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Bielsko-biała ul.J. Piłsudskiego 3 Ścisłe centrum miasta Do wynajęcia Lokal biurowo-usługowy o pow. 231m2 znajdujący się na parterze z wejściem bezpośrednio z zewnątrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

30 zł/m²136 m² 4 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal dostępny od 01.12.2025R. Lokal idealnie nadaje się na: kancelarię notarialną, adwokacką, radcy prawnego, księgowość, ubezpieczenia, szkołę językową, bibliotekę etc. Lokal biurowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

50 zł/m²257 m² 12 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

NA wynajem lokal handlowo - usługowy O pow. 257 mkw., POŁOŻONY NA PARTERZE BUDYNKU C , NOWO WYBUDOWANEGO OBIEKTU ZLOKALIZOWANEGO W CENTRUM MIASTA BIELSKA - BIAŁEJ. Biurowiec wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Partyzantów

Centrum,Bielsko-Biała

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy 90 m kw, hall-sekretariat i 3 niezależne pokoje, kuchenka i toaleta. Alarm, klimatyzacja z funkcjami chłodzenie/ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Centrum,Bielsko-Biała

35,16 zł/m²128 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Świetna lokalizacja W ścisłym centrum miasta lokal położony na trzecim piętrze / poddaszu W odrestaurowanej kamienicy Powierzchnia lokalu 128 m2. Funkcja: korytarz, duże pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Podwale

Centrum,Bielsko-Biała

29,69 zł/m²320 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę Budynek biurowo-usługowy w centrum Bielska-Białej Powierzchnia całkowita: ok. 820 m Poziomy: 2 kondygnacje Lokalizacja: centrum Bielska-Białej Opis nieruchomości Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

50 zł/m²257 m² 12 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

34,15 zł/m²82 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy o powierzchni 82 m2, położony na parterze zabytkowej kamienicy przy głównej ulicy Bielska-Białej - ul. 3 maja. Duże witryny, samodzielne wejście z ulicy. Funkcja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

30 zł/m²136 m² 4 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

210 000 zł36 m² 5 849,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania komfortowy lokal użytkowy o przeznaczeniu administracyjnym o pow. ok. 36 mkw., położony w doskonałej lokalizacji miasta Bielska-Białej - obręb: Dolne Przedmieście (centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Centrum,Bielsko-Biała

25 zł/m²108 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Mamy dla Ciebie odremontowane lokale usługowo-biurowe w eleganckim budynku z windą w ścisłym centrum Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krasińskiego

Centrum,Bielsko-Biała

47,15 zł/m²172 m² 8 128 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy na wynajem lokal W ścisłym centrum bielska-białej Do wynajęcia lokal po generalnym remoncie z przeznaczeniem na biura lub lokal usługowy. Lokal mieści się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Wojska Polskiego

Centrum,Bielsko-Biała

299 000 zł112 m² 2 669,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3