dowolna

Mieszkania Bielsko-Biała Osiedle Kamienica

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

695 000 zł75 m² 9 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 75 m - ul. Kościuszki, 1. piętro w kamienicy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe

Kamienica Bielsko-Biała

786 000 zł74,90 m² 10 493,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie składa się z 4 pokoi 3 sypialni i salonu z aneksem kuchennym oraz 2 łazienek (większa łazienka posiada okno) Piętro: 2. z 4 Budynek: d (do odbioru w I kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Kamienica Bielsko-Biała

695 000 zł66,25 m² 10 490,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie składa się z 3 pokoi 2 sypialni i salonu z aneksem kuchennym oraz 2 łazienek Piętro: 2. z 4 Budynek: c (do odbioru w I kwartale 2026 r.) Okna: wschód-południe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Kamienica Bielsko-Biała

565 000 zł51,37 m² 10 998,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie składa się z 2 pokoi sypialni i salonu z aneksem kuchennym Piętro: 3. z 4 Budynek: c (do odbioru w I kwartale 2026 r.) Okna: wschód Od wschodu balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament z widokiem na góry Platinium Park pod Dębowcem Do wynajęcia ekskluzywny apartament w nowoczesnym budynku na prestiżowym osiedlu Platinium Park .Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł84 m² 10 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Uwaga. Teraz garaż (wartość 25 000 pln) W cenie! Szanowni Państwo, oferuję w sprzedaży bezpośredniej (mieszkanie bez pośredników i prowizji) atrakcyjne, prywatne, duże.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł43,75 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania 2 pokojowy apartament na zamkniętym, kameralnym osiedlu z ogródkiem w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Mieszkanie parterowe o powierzchni użytkowej 43,75 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł39 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 39,21 m , położone w nowym budynku przy ul. Grondysa w prestiżowej dzielnicy Kamienica. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,76 m² 14 934,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedaży lokalu niemieszkalnego - bielsko-biała, pod szyndzielnią Na sprzedaż funkcjonalny lokal niemieszkalny o powierzchni 36,76 m , zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł43 m² 43,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ogłoszenie prywatne. Mieszkanie z ogródkiem w apartamentowcu zlokalizowanym przy Czterech Porach Roku w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Do dyskopozycji prywatne jedno miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

299 000 zł35,33 m² 8 463,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 35,33 m2 położona na parterze w kamienicy przy ulicy Bohaterów Warszawy, ścisłe centrum Bielska-Białej, najlepsza lokalizacja w alejach Sułkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 89 m w nowym apartamentowcu z 2024 - Bielsko-Biała, kamienica. Lokalizacja: apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Kowalskiej 14 na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agentka prowadząca: sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Polecam Państwu kawalerkę o powierzchni około 60 mkw znajdującą się w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 810 zł55,36 m² 10 473,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowy apartament w stanie deweloperskim, z możliwością inwestycji, na zamkniętym osiedlu usytuowanym w mieście Bielsko-Biała, o powierzchni 55,36 m2, sprzedam, cena 592.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała na wynajem ul.STARZYŃSKIEGO 25 POSIADAM KLUCZE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ. Prezentuję na wynajem komfortowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 47m2 położona na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 750 zł78,54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł71,67 m² 15 208,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż elegancki, wygodny i przestronny apartament 3-pokojowy z dużym balkonem i garderobą. Apartament na 71,67 m2 i znajduje się na 4 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z nami kupisz bezpiecznie i szybko, z pełną profesjonalną i kompleksową obsługą transakcji - w cenach dewelopera. Pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu na rynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł72 m² 6 597,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Topowa lokalizacja W centrum aleje sułkowskiego Słoneczne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 4 m2. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

539 000 zł59,50 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bielsko-biała, kamienica. Przytulne mieszkanie 2 pokojowe Prezentuję na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 59,5 mkw, położone na piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium, zlokalizowany przy ul. Pileckiego w jednej z najbardziej kameralnych i prestiżowych części Bielska-Białej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena za mieszkanie W stanie deweloperskim: 504 355,00 zł Nowoczesne mieszkania w prestiżowej lokalizacji - Bielsko-Biała, kamienica! Szukasz idealnego miejsca do życia lub świetnej inwestycji?.

Szczegóły ogłoszenia

773 000 zł61,84 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament z tarasem - wchodzisz i mieszkasz! Wyobraź sobie, że odbierasz klucze i jedyne, co musisz zrobić, to wstawić ekspres, by następnie wypić ulubioną kawę na słonecznym tarasie,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63,10 m² 9 493 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży przestronne mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym. Prezentujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie w kameralnym, czterolokalowym budynku położonym przy ul.Karpackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 345 zł36,89 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cena za mieszkanie W stanie deweloperskim: 387 345,00 zł Nowoczesne mieszkania w prestiżowej lokalizacji - Bielsko-Biała, kamienica! Szukasz idealnego miejsca do życia lub świetnej inwestycji?.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł97 m² 36,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja W centrum miasta - ul. Bohaterów Warszawy! Trzypokojowy apartament o powierzchni około 97 m2, położony na trzecim piętrze czteropiętrowej, stylowej kamienicy z okresu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie dostępne mieszkania! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania 55 m2 w prestiżowej dzielnicy Bielska - kamienica Rozkład mieszkania: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł61 m² 9 836,07 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bielsko-biała ul.KOCHANOWSKIEGO Prezentuję na sprzedaż komfortowe 3-pokojowego mieszkanie o powierzchni 61,10 m , położone w kameralnym budynku z 2012 roku. W cenie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Kawalerka kaminieca Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, przestronny apartament Z przepięknym widokiem! Do wynajęcia komfortowy apartament położony w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Zlokalizowany został na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 158 zł70,42 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy, czteropokojowy apartament położony jest w Kamienicy - najbardziej pożądanej dzielnicy Bielska-Białej, gdzie elegancja naturalnie łączy się z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Kolista Zapraszamy do wynajęcia przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62m2 , zlokalizowanego w Bielsku-Białej przy ul. Kolistej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60,23 m² 8 633,57 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

!Tylko do połowy maja! Nowa cena, niższa aż o 10 tys. zł! Szukasz miejsca, gdzie komfort nowoczesnego mieszkania łączy się z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

607 640 zł55,24 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta - komfortowy apartament Z ogródkiem! oferta dostępna tylko U nas! opis nieruchomości: do sprzedania komfortowy apartament położony w Bielsku-Białej - Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,37 m² 11 859,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w zabudowie szeregowej, położone w dzielnicy Kamienica przy ul. Kolistej w Bielsku-Białej. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 013 166 zł78,54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 287 750 zł103,02 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 662 zł70,52 m² 11 084,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowy apartament w stanie deweloperskim, z możliwością inwestycji, na zamkniętym osiedlu usytuowanym w mieście Bielsko-Biała, o powierzchni 70,52 m2, sprzedam, cena 781.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które łączy bliskość natury z miejską wygodą? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji w prestiżowej dzielnicy Kamienica. To kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł70 m² 8 357 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie 70 m dla rodziny Bielsko-Biała, ul. Roztoki. Prezentujemy do sprzedaży komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 70,70 m, zlokalizowane na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł41 m² 16 317,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament 41 m u podnóża Szyndzielni Gotowiec Inwestycyjny Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych i rekreacyjnych części.