dowolna

Mieszkania w bloku Bielsko-Biała - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

232 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

232 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Piastowskie,Bielsko-Biała

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż jasne I przytulne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu piastowskim. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze W niskim bloku Z cegły W otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Złote Łany,Bielsko-Biała

395 000 zł61 m² 6 517,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,61 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku z cegły (nie wielka płyta!). Idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, mieszczące się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na os Piastowskim (ul. Księcia przemysława/piastowska) w Bielsku-Białej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karpackie,Bielsko-Biała

530 000 zł60 m² 8 799,60 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Tatry os. Karpackie, bielsko-Biała Lokalizacja: os. Karpackie, bielsko-Biała Powierzchnia: (dopisz dokładną m , jeśli znasz) Piętro: 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

300 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielsko-biała oś.SŁONECZNE 2 POKOJOWE MIESZKANIE TA OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE. Mieszkanie wolne od zaraz! Prezentuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 30m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roztoki

Karpackie,Bielsko-Biała

515 000 zł60 m² 8 551,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem - os. Karpackie, bielsko-Biała Szukasz mieszkania, które będzie rosło razem z Twoją rodziną? Potrzebujesz przestrzeni, wygody i świetnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Bielsko-Biała

399 000 zł37 m² 10 818,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,88 m , położone na 2 piętrze bloku z 2015r. z windą. Dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce postojowe naziemne. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Kopernika,Bielsko-Biała

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy domów jednorodzinnych w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 64 m 2 mieści się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

369 000 zł52 m² 7 129,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro ajon Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Bielsku -białej na osiedlu Złote Łany przy ulicy Podgórze. Powierzchnia mieszkania to 51,76 m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Słoneczne,Bielsko-Biała

302 000 zł30 m² 10 066,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 30m2 z osobną sypialnią(kupujący nie płaci prowizji), położone w spokojnym cichym miejscu Oś.Słoneczne ul. Malczewskiego. Piętro 5, okna plastikowe , osobna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórze

Złote Łany,Bielsko-Biała

339 000 zł36 m² 9 287,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone na 2. piętrze w budynku z nową windą, z dużym balkonem, komórką lokatorską na piętrze oraz piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Piastowskie,Bielsko-Biała

350 000 zł35 m² 9 943,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Osiedle Piastowskie, bielsko-Biała Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,2 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

339 000 zł50 m² 6 724,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na os. Grunwaldzkim, dwustronna ekspozycja, 1 piętro, zadbany budynek Cena: 349 000,00 zł Powierzchnia: 50,41 M2 Liczba pokoi: 2 Piętro: pierwsze piętro blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

378 000 zł45 m² 8 344,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,30m przy ulicy Spółdzielców w Bielsku-Białej. Blok z winda po termomodernizacji elewacja odnowiona 2 lata temu, klatka świeżo odświeżona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czysta

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

2 100 zł38 m² 54,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 2. pokojowe po generalnym remoncie, przy ulicy Czystej 6 w Bielsku-Białej. Bądź pierwszym najemcą tego wyjątkowego mieszkania. Lokal wolny od zaraz. Jeśli chcesz zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kochanowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

699 000 zł85 m² 8 242,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Sprzedam nowoczesne mieszkanie w centrum miasta a w cichej okolicy! Wykończone, umeblowane, gotowe do zamieszkania od zaraz bez lokatorów, bez czekania na wyprowadzkę. Sprzedaż bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

518 000 zł63 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta na wyłączność kupujący nie ponosi żadnych kosztów zapraszamy do zapoznania się Z nową ofertą sprzedaży jednopoziomowego I wyposażonego mieszkania przy ulicy krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolumnowa

Sarni Stok,Bielsko-Biała

540 000 zł49 m² 11 056,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bielsko-biała, sarni stok, ulica Kolumnowa Przestrzeń, która daje spokój 2 pokoje z balkonem - ul. Kolumnowa, bielsko-Biała (sarni Stok) Jeśli szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Złote Łany,Bielsko-Biała

329 900 zł44 m² 7 566,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| mieszkanie z pięknym widokiem na góry Złote Łany, ul. Jutrzenki 3 Na sprzedaż oferujemy przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,60 m , położone na 7. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zegadłowicza

Słoneczne,Bielsko-Biała

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała, os. Słoneczne, ulica zegadłowicza Ładne, atrakcyjne mieszkanie w dobrej lokalizacji! Proponuję państwu atrakcyjne mieszkanie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoczowska

Beskidzkie,Bielsko-Biała

363 000 zł46 m² 7 978,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,5 m2 z balkonem, usytuowanego na 1 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolumnowa

Sarni Stok,Bielsko-Biała

1 900 zł49 m² 38,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała, sarni stok, ulica Kolumnowa atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, z balkonem I miejscem parkingowym W garażu podziemnym Oferujemy Państwu okazjonalny najem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

480 000 zł54 m² 8 849,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, nowocześnie wykończone mieszkanie w Bielsku-Białej na osiedlu , które pokochasz! Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 54,24 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

399 999 zł50 m² 7 968,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie W niskim bloku os. Mieszka I Cena: 399 999 zł Powierzchnia: 52,20 M2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 2/2 blisko centrum Świetna lokalizacja - boczna ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Karpackie,Bielsko-Biała

289 000 zł34 m² 8 614,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę na sprzedaż w Bielsku-Białej na Osiedlu Karpackim! Nieruchomość o powierzchni 33,55 m 2 mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

270 000 zł38 m² 7 177,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

OS. Słoneczne - niski blok, super cena! oferta na wyłączność - dostępna tylko U nas! opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie położone na os. Słonecznym w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Langiewicza,Bielsko-Biała

449 000 zł59 m² 7 592,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Złote-Łany na osiedlu Langiewicza w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 59,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Mieszka I,Bielsko-Biała

399 990 zł50 m² 7 967,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż jasne I ciepłe 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu mieszka I. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze W niskim ocieplonym bloku Z cegły W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

osiedle Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania ustawne, 3 -pokojowe mieszkanie na ul.Spółdzielców 39, zlokalizowane na 8 piętrze wieżowca. Mieszkanie z dużym balkonem i cudownym widokami na góry. Powierzchnia: 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morskie Oko

Karpackie,Bielsko-Biała

1 600 zł50 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2 pokojowe umeblowane mieszkanie na osiedlu Karpackim. Mieszkanie bardzo ustawne i słoneczne. Nowa lodówka, pralka i kuchenka. Do mieszkania przynależy również komórka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

410 000 zł49 m² 8 432,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, klimatyczne mieszkanie położone na dobrze znanym i lubianym Osiedlu Grunwaldzkim przy ul.Energetyków, w otoczeniu zieleni i spokoju. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Złote Łany,Bielsko-Biała

375 000 zł48 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorowicka

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

479 000 zł61 m² 7 852,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na 1 pięrze W niskim wyremontowanym bloku otoczonym bujną zielenią. Lokal zlokalizowany jest W komorowicach krakowskich przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

385 000 zł53 m² 7 239,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa oferta Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Grunwaldzkim. Mieszkanie o powierzchni 53,18 m2, położone na drugim piętrze w niskim bloku. Funkcja: przedpokój, dwa pokoje, jeden z małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bielsko-Biała

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ścisłe centrum, ul. Grota-Roweckiego - 46 m , parter, dostępne od zaraz! Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

879 683 zł73 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość zlokalizowana wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej wśród terenów zielonych. Na północny-zachód mamy m. in. punkt widokowy Trzy Lipki. W odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sternicza

Beskidzkie,Bielsko-Biała

435 000 zł44 m² 9 954,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie 43,7 m na Osiedlu Beskidzkim Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Sternicza Cena: 435 000 zł Powierzchnia: 43,7 m (9 954 zł/m ) Parking: miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

783 644 zł65 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bliska

Bielsko-Biała,śląskie

500 000 zł36 m² 13 823,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Piękna lokalizacja blisko tras rowerowych i narciarskich! Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 36,17 m Salon z aneksem kuchennym Sypialnia Łazienka Winda Garaż podziemny w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2, z dużym balkonem, umeblowane, do zamieszkania. Opis mieszkania: - pokój 1 (sypialnia), pokój 2, salon połączony z kuchnią, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

286 704 zł33 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 32,58 m , zlokalizowaną w samym sercu Bielska-Białej. Mieszkanie znajduje się na 3-cim piętrze w budynku trzy-piętrowym, co.