dowolna

Mieszkania w bloku Bielsko-Biała - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

232 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

232 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

415 000 zł47 m² 8 811,04 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż widokowe mieszkanie Z ogromnym balkonem na osiedlu złote łany. Nieruchomość znajduje się na widokowym 8 piętrze I posiada 3 niezależne pokoje. Oferta jest skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Złote Łany,Bielsko-Biała

569 000 zł73 m² 7 794,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przestronne mieszkanie w sercu Bielska-Białej - Osiedle Złote Łany. Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 73 m zlokalizowane na 4 piętrze niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiśniowa

Kopernika,Bielsko-Biała

439 000 zł47 m² 9 340,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne mieszkanie M4 przedsprzedaż Jeśli marzysz o wygodnym i przestronnym miejscu do życia, to mieszkanie jest dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

732 300 zł68 m² 10 815,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Trzy lipki, bielsko-biała nowe mieszkania na trzech lipkach W bielsku-białej! 0% prowizji dla Kupującego Proponuję do sprzedaży mieszkania położone w Bielsku-Białej nieopodal osiedla Sarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sarni Stok,Bielsko-Biała

446 400 zł43 m² 10 354,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

425 000 zł43 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W bielsku-białej - 2 pokoje, osiedle złote łany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 43 m2 zlokalizowanego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

455 000 zł43 m² 10 581,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania zlokalizowanego na 2 piętrze niskiego bloku w cichej, spokojnej, zielonej okolicy na os. Złote Łany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

435 000 zł45 m² 9 653,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni użytkowej 45,06 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Dębowej w Bielsku-Białej. Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polskich Skrzydeł,Bielsko-Biała

269 000 zł37 m² 7 349,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Duża, jasna 34 metrowa kawalerka na cichym,pełnym zieleni osiedlu. Oferta dostępna tylko w naszym biurze przestronna kawalerka do remontu Z balkonem do własnej aranżacji Na sprzedaż jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Złote Łany,Bielsko-Biała

365 000 zł37 m² 9 918,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej 36,8m2, znajdującego się na 1-pietrze w bloku przy ulicy Jutrzenki 17/6 w Bielsku-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Karpackie,Bielsko-Biała

568 000 zł85 m² 6 682,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność prezentujemy na sprzedaż bardzo duże 4 pokojowe mieszkanie na osiedlu karpackim. Lokal znajduje się na parterze W niskim bloku otoczonym bujną zielenią I liczy aż 85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twórcza

Wapienica,Bielsko-Biała

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze prezentujemy na sprzedaż ciepłe I słoneczne 2 pokojowe mieszkanie W wapienicy przy ulicy twórczej 11. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Mieszka I,Bielsko-Biała

414 000 zł48 m² 8 536,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż jasne I ciepłe 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu mieszka I. Nieruchomość zlokalizowana jest na 3 piętrze W niskim ocieplonym bloku Z cegły W otoczeniu bujnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 490 zł50 m² 29,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, położone na 1-wszym piętrze niskiego bloku na cichym i spokojnym osiedlu w Bielsku-Białej. W pobliżu szkoła, przedszkole, liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kamienica,Bielsko-Biała

590 000 zł60 m² 9 813,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w naszym biurze nieruchomości! brak podatku pcc 2% bezpośrednio od dewelopera brak opłat ze strony klienta oferta sprzedaży mieszkania - 82,91 m , 4 pokoje Numer mieszkania: D24 Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagodna

Złote Łany,Bielsko-Biała

349 000 zł38 m² 9 281,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spacer wirtualny: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Bielsko-Biała, złote Łany, ul. Łagodna Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,6 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złote Łany,Bielsko-Biała

420 000 zł55 m² 7 650,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - os. Złote Łany Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,9 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na os. Złote Łany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kamienica,Bielsko-Biała

505 230 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w naszym biurze nieruchomości! brak podatku pcc 2% bezpośrednio od dewelopera brak opłat ze strony klienta oferta sprzedaży mieszkania - 45.93 m , 4 POKOJE Numer mieszkania: C14 Cena: 505.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Beskidzkie,Bielsko-Biała

429 000 zł54 m² 7 973,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 3- pokojowego mieszkania położonego na 6-tym piętrze bloku przy ulicy Wadowickiej. Jeśli marzysz o komfortowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kamienica,Bielsko-Biała

760 000 zł83 m² 9 166,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w naszym biurze nieruchomości! brak podatku pcc 2% bezpośrednio od dewelopera brak opłat ze strony klienta oferta sprzedaży mieszkania - 82,91 m , 4 pokoje Numer mieszkania: a04 Cena: 746.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

326 000 zł46 m² 7 074,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu z potencjałem - 2 pokoje, możliwość zrobienia 3 pokoi, balkon Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,08 m położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kamienica,Bielsko-Biała

653 000 zł62 m² 10 486,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja! Tylko w naszym biurze nieruchomości! brak podatku pcc 2% bezpośrednio od dewelopera brak opłat ze strony klienta oferta sprzedaży mieszkania - 62,27 m , 4 pokoje Numer mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kamienica,Bielsko-Biała

814 000 zł74 m² 10 994,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Tylko w naszym biurze nieruchomości! brak podatku pcc 2% bezpośrednio od dewelopera brak opłat ze strony klienta oferta sprzedaży mieszkania - 74.04 m , 4 POKOJE Numer mieszkania: D28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała

299 000 zł32 m² 9 303,05 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 32,14 m2 z pięknym widokiem w Bielsku-Białej w dzielnicy Biała Śródmieście. Mieszkanie składa się Z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Karpackie,Bielsko-Biała

550 000 zł71 m² 7 746,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m 2 na os. Karpackim w Bielsku-Białej. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

410 000 zł56 m² 7 347,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację przestronnego mieszkania w dzielnicy Górne Przedmieście w Bielsku-Białej. Lokal znajduje się na 4 piętrze w niskim 4 piętrowym ocieplonym bloku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

2 000 zł30 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu piękną kawalerkę znajdującą się na Osiedlu Siewna! Kawalerka znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego bloku. Jest w stanie bardzo dobrym, jest w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łagodna

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 650 zł33 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka o pow. 33m2 usytuowana na pierwszym piętrze. Osiedle Złote Łany, ul. Łagodna 13. Mieszkanie po kapitalnym remoncie z wymianą okien i instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

2 300 zł45 m² 51,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 lipca! Dla max. 2 osób., bez zwierząt Bezczynszowe 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 45 mkw., położone na parterze nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkania powstające na nowej kameralnej inwestycji w Bielsku Białej. Kupujący jest zwolniony Z podatku pcc! Do ceny należy doliczyć 25.000 ZŁ ZA MIEJSCE POSTOJOWE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bielsko-Biała

Kopernika,Bielsko-Biała

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z oddzielona strefa sypialnianą, pełnowymiarowe łóżko w sypialni wraz z dodatkową rozkładana kanapą w salonie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grondysa

Bielsko-Biała,śląskie

352 600 zł41 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

!sprzedane! Mieszkanie o powierzchni 41m2 znajduje się na terenie grodzonego osiedla Cztery Pory Roku, na pierwszym piętrze bloku 3-pietrowego i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker od właściciela! agencje zapraszam tylko Z klientami! - dostępne od zaraz - Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bratków

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

559 000 zł62 m² 9 016,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio od właściciela Piękne, przytulne, pachnące nowością mieszkanie położone na wysokim parterze z balkonem, w jedno klatkowym bloku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Wapienica,Bielsko-Biała

699 000 zł65 m² 10 743,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry,! Pośrednikom i agentom nieruchomości dziękujemy - zapraszamy do oglądania mieszkania jedynie z zainteresowanym klientem. Szanujmy swój czas! oferta prywatna! nowa, jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krakowska

Bielsko-Biała,śląskie

658 377 zł87 m² 7 599 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

87 m dwupoziomowy apartament na sprzedaż w topowej lokalizacji z niesamowitym widokiem na góry ul. Krakowska 56 Cena 658 377 zł Powierzchnia 86,64 m Cena za m 7 599 zł Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

380 000 zł44 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie z pięknym widokiem na góry w spokojnej okolicy Bielska-Białej Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do terenów rekreacyjnych? Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

2 400 zł50 m² 47,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 50 mkw., położone na 1 piętrze nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w północnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Hałcnów,Bielsko-Biała

289 000 zł36 m² 8 005,54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Zapraszamy na prezentację mieszkania o powierzchni 36,1 m2 w dzielnicy Hałcnów w Bielsku-Białej. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Złote Łany,Bielsko-Biała

485 000 zł59 m² 8 305 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 59m2 na ul. Wiejskiej na osiedlu Złote Łany. Mieszkanie składa się z: -2 pokoi -salonu z balkonem -kuchni -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolumnowa

Sarni Stok,Bielsko-Biała

585 000 zł49 m² 11 977,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bielsko-biała, sarni stok, ulica Kolumnowa umeblowane mieszkanie dwupokojowe, z balkonem I miejscem parkingowym W garażu podziemnym Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,84 m ,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij