dowolna

Mieszkania w centrum Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

752 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

752 ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 698 zł52,82 m² 11 524,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł110,60 m² 6 952,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Są mieszkania, które po prostu się ogląda. i są takie, w których od razu widzisz potencjał. Właśnie takie mieszkanie trafiło do naszej oferty. Przestronne, na pierwszym piętrze i z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł58,17 m² 10 658,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Podwyższony standard wykończenia! wyjątkowa inwestycja W niezwykle widokowym miejscu! do tego znakomita komunikacja I bardzo spokojna okolica! znajdziesz tu wszystko, czego szukasz Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

635 450 zł59,31 m² 10 714,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w maju kupisz nowe, gotowe mieszkanie wykończone pod klucz w obniżonej cenie tj. 635 tys złotych zamiast 665 tys. .zapraszamy bo takie okazje szybko znikają z rynku! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe | Stażystów 39 Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, ale z szybkim dostępem do miasta? To może być idealna opcja Bielsko-Biała, ul. Stażystów 39.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł49,75 m² 7 618,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Bielsko-Biała - Centrum - wolne od zaraz, duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,75 m . Mieszkanie na parterze czteropiętrowego bloku w zielonej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 290 zł38,10 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Emilii Park to starannie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa, powstająca w samym centrum Bielska-Białej. Projekt obejmuje dwa nowoczesne budynki z podziemnym garażem, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 012 zł85,17 m² 8 899,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W bielsku- biała - apartamenty stażystów apartamnety stażystów to idealny wybór dla rodzin z dziećmi jak i singli ceniących sobie spokój i komfort własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 828 zł43,49 m² 11 308,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł64,12 m² 9 263,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bielsko-biała, aleksandrowice wysoki standard! mieszkanie 3-pokojowe Z balkonem. Mieszkanie bezczynszowe! cena do negocjacji! nowe budownictwo! Prezentuję na sprzedaż piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł37,90 m² 8 759,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w Bielsku - Białej ul. Browarna 19 , dzielnica Górne Przedmieście w województwie Śląskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 427 zł31,81 m² 11 644,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mainpoint - 2 pokoje | 31,81 m | Centrum idealne pod inwestycję lub na start Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31,81 m , zlokalizowane w inwestycji mainpoint -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 480 zł61,13 m² 8 890,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Ostatni taki układ 4 pokoi na inwestycji, do mieszkania przynależy duży balkon dodatkowo przepiękny widok. . Wyprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 395 zł51 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja! topowa lokalizacja bez podatku pcc! bez dodatkowych prowizji! apartamenty premium dla wymagających stan deweloperski zakończenie budowy grudzień 2026 Na sprzedaż widokowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł83,06 m² 8 307,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne wnętrze z antresolą na Górnym Przedmieściu! Szukasz mieszkania, które daje to coś ? Mamy dla Ciebie propozycję, która łączy świetną lokalizację z niebanalną przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 850 zł39,50 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przy tej ofercie biuro nie pobiera wynagrodzenia. Inwestycja zlokalizowana w Bielsku- białej na osiedlu Karpackim. Na działce powstaje 1 budynek wielorodzinny, trzypiętrowy z windą, ( łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł67,95 m² 8 815,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

TO już ostatni apartament! Nie czekaj - zadzwoń już dziś prywatne wejście - duże przeszklenia- extra poddasze O pow. 67,95m2 z możliwością aranżacji poddasza (dodatkowe 35m2!) -ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł70 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe, 70 m - Bielsko-Biała, os. Złote Łany Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m , położone na 7 piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 983 zł53,39 m² 11 462,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł36,88 m² 10 276,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,88 m , położone na 2 piętrze bloku z 2015r. z windą. Dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum - aleje sułkowskiego Klimatyczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m2, położone na wysokim parterze w zadbanej kamienicy. Funkcja: przedpokój z dużą szafą, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł107,60 m² 6 496,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne, dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie 107,6 m z miejscem garażowym | ul. Kochanowskiego | Bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowo przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107,60.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 526 zł54,02 m² 11 523,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 813 zł49,95 m² 9 966,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z balkonem | Bez pcc i prowizji | Trzy Lipki Szukasz mieszkania, które dopasuje się do Twojego stylu życia a nie odwrotnie? To mieszkanie w inwestycji na Trzech Lipkach daje.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł39,57 m² 7 783,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wygodne mieszkanie z potencjałem. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,57 m , zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Bielsko-Biała, stare Bielsko (trzy Lipki, ul. Muszlowa) Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 45 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł35,47 m² 10 995,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę codziennego życia z szybkim dojazdem do centrum miasta? To 35,47 metrowe mieszkanie oferuje funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 568 zł33,92 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie 2-pokojowe na tej kameralnej inwestycji! nie czekaj - kup już teraz jeden budynek I tylko 12 apartamentów W wysokim standardzie na parterze tarasy Z ogródkami - na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

594 090 zł42 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie to idealny przykład tego, jak dobrze zaprojektowany metraż potrafi dawać więcej niż większe, nieprzemyślane układy. Na 42 m znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium, zlokalizowany przy ul. Pileckiego w jednej z najbardziej kameralnych i prestiżowych części Bielska-Białej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 048 784 zł118 m² 8 888 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny lokal dwupoziomowy 118 m przy Bulwarach w Straconce | Przedsprzedaż | Możliwość podziału na 2 mieszkania Kupujący nie płaci podatku pcc ani prowizji dla biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała, ścisłe centrum - okolice ratusza! 2000,00 zł! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni około 70 m 2 , usytuowane na 1- piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 100 zł46,50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na sprzedaż osiedle przy ul. Wita stwosza Mieszkania które zostały do sprzedaży: 1. lokal mieszkalny nr 1 (2-pokojowe) Parter, pow. 41,35m2 x 9 660/1m2 = 399 441,00 pln brutto.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji dla biura nieruchomości! Zapraszam do obejrzenia filmu! Komfortowe mieszkanie 44 m z dużym tarasem - ul. Broniewskiego, bielsko-Biała Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 788 zł54,28 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bielsko-biała, centrum komfortowe mieszkanie apartamentowe 2 pokojowe, nowe budownictwo Wykończenie pod klucz. Proponuję do zakupu komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,28m 2 , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 633 zł41,63 m² 11 136,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł55,90 m² 8 318,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,90 m , położone na 3 piętrze w zadbanym niskim bloku, na cenionym Osiedlu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58 m² 10 327,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż od zaraz, doskonale zlokalizowane, odświeżone 2-pokojowe mieszkanie z 16-metrowym tarasem na zamkniętym osiedlu w zielonej dzielnicy Olszówka. Lokalizacja Nieruchomość znajduje.