dowolna

Mieszkania w centrum Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

753 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

753 ogłoszenia

478 000 zł62 m² 7 709,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie: 2 pokojowe, na parterze, o pow. 62 mkw. Zamieszkaj w Centrum miasta i ciesz się dostępem, do pełnej infrastruktury. Wyjątkowe mieszkanie, w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 849 zł29,45 m² 11 438 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 361 zł47,17 m² 11 180,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 942 zł41,54 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,54 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w centrum Bielska-Białej, przy ul. Grażyńskiego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

489 423 zł41,09 m² 11 911 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51,07 m² 7 636,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu mieszka I.NIERUCHOMOŚĆ ZLOKALIZOWANA JEST NA NAJBARDZIEJ POŻĄDANYM 1 PIĘTRZE W NISKIM OCIEPLONYM BLOKU Z CEGŁY.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 766 zł83,40 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów. Jedyny taki i zarazem najlepszy układ 4 pokoi na inwestycji. Wyprzedaż apartamentów w lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 000 zł54,25 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,25 m , zlokalizowane na 2 piętrze nowoczesnej i kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. To idealna propozycja dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł36,22 m² 14 053,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i zadaszonym tarasem, położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Miodowej w Bielsku-Białej. Lokalizacja Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 493 zł28,69 m² 11 868 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 164 zł41,84 m² 11 524 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

645 806 zł67,50 m² 9 567,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle siewna Atrakcyjna lokalizacja, nowoczesne wnętrza. Nowy, indywidualnie zaprojektowany dwupokojowy apartament o powierzchni 49,3 m2. Położony na pierwszym piętrze, w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 133 zł49,37 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji, bez podatku pcc apartamenty przy zaporze To magiczne miejsce idealnie nadaje się dla pary, rodziny z dziećmi jak również singla. Propozycja dla osób, które poszukują komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40,50 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-ekskluzywna inwestycja- - stary browar - nowoczesny apartament 2-pokojowy z garażem i komórką w cenie niepowtarzalna oferta - jakości! nowe mieszkanie - pachnące nowością * umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 280 zł50,19 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowoczesne mieszkanie z imponującą strefą dzienną na 3 piętrze w zielonej części Bielska-Białej. Idealne dla pary, singla lub jako bezpieczna inwestycja. Lokalizacja Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł71,67 m² 15 208,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż elegancki, wygodny i przestronny apartament 3-pokojowy z dużym balkonem i garderobą. Apartament na 71,67 m2 i znajduje się na 4 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł31,70 m² 53,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała, os słoneczne! 1700 zł - piękna kawalerka P O remoncie Do wynajmu mieszkanie - kawalerka o powierzchni 31,7 m 2 usytuowana na 5-piętrze w 10- piętrowym bloku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Żywiecka

Bielsko-Biała,śląskie

680 867 zł56,27 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper rozpoczął wykończenie mieszkania. Lokal będzie dostępny w standardzie pod klucz , dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się bez dodatkowych prac i kosztów. Cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł53,73 m² 8 375,21 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Blisko wszystkiego, z widokiem w dal - góry z Twojego balkonu! Bielsko-Biała, śródmieście Na sprzedaż funkcjonalne, jasne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem z widokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

466 785 zł33 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie wyróżnia się czymś, czego brakuje w większości kawalerek prywatną przestrzenią na zewnątrz. Na 33 m zyskujesz funkcjonalne wnętrze + taras 9,31 m , który realnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł69,66 m² 10 895,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronny apartament Z tarasem I ogródkiem! dla pierwszego właściciela - świeżo wykończony, bez podatku pcc! full agd W cenie! komfortowy apartament 3-pokojowy O pow. ok 69,44 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 380 zł41 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60,10 m² 8 153,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bielsko-Biała, ul. Matusiaka 9 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m z wygodnym układem pomieszczeń: przedpokój, trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł61 m² 9 754,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Podwyższony standard wykończenia! wyjątkowa inwestycja W niezwykle widokowym miejscu! do tego znakomita komunikacja I bardzo spokojna okolica! znajdziesz tu wszystko, czego szukasz Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 060 zł45,40 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł51,25 m² 42,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej. Niezmienność czynszu gwarantowana przez 5 lat. Budynek, w którym zlokalizowane jest mieszkanie, położony jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 650 zł50,75 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Emilii Park to starannie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa, powstająca w samym centrum Bielska-Białej. Projekt obejmuje dwa nowoczesne budynki z podziemnym garażem, które.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

499 000 zł71,47 m² 6 981,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Pogórze-kameralne apartamenty -indywidualne wejście - O pow. 71,47 m2 -pompa ciepła-!tylko 10 apartamentów na inwestycji - bezczynszowe! Najnowsza inwestycja w pogórzu. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 999 zł26,21 m² 11 636,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Kawalerka w ścisłym centrum Bielska-Białej | 0% prowizji i 0% pcc Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26,21 m , zlokalizowana na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 375 zł74,03 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie / ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 728 zł52,24 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe apartamenty w nowej inwestycji. Kameralne osiedle w centrum miasta. 1. Centrum miasta. 2. Podziemny garaż. 3. Dwu/trzy-piętrowe budynki. 4. Na południowym stoku. 5. Duże słoneczne balkony.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52 m² 9 403,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie położone w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie na parterze w bloku czteropiętrowym o powierzchni użytkowej 52 m2 składa się z: salonu kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

560 054 zł57 m² 9 825,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 920 zł58,41 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,41 m , zlokalizowane na 2 piętrze kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. To idealna propozycja dla rodziny, pary pracującej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 529 zł41,89 m² 11 137 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 200 zł45,60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wielkie grillowanie na lipkach! czyli dzień otwarty inwestycji! Nie sprzedajemy tylko mieszkań - zapraszamy Cię do Twojego przyszłego domu. Poczuj ten klimat! Co przygotowaliśmy na 23.05? - Tylko teraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł84 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 84 m , położony w samym centrum Bielska-Białej, w prestiżowej inwestycji Apartamenty sfera. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia