dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Bielsko-Biała - Sprzedaż i wynajem

284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

284 ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

633 838 zł66,85 m² 9 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Łagodna

Bielsko-Biała,śląskie

3 500 zł54,73 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stary browar - ekskluzywna inwestycja nowoczesny apartament 3-pokojowy dla pierwszego najemcy z pięknym widokiem na pasmo gór! jedyny W swoim rodzaju! z miejscem w garażu oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł59,82 m² 7 505,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku Przytulne o pow. 59,82 m2 + piwnica złote łany W sąsiedztwie straconki przyjazna I bardzo dobrze rozwinięta okolica opis: mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł40 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie blisko centrum, ale w spokojnej dzielnicy, wszystkie okna od podwórza gdzie znajduje się obszerny zielony teren, cisza, spokój, blisko stacja pkp i przystanek autobusowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

310 000 zł29,63 m² 10 462,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja W znakomicie skomunikowanej części miasta! połączenie tradycyjnego, ponadczasowego stylu W duchu nowoczesności! ustawny apartament w gruntownie odremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł37,30 m² 7 077,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Parter z potencjałem | 37,3 m | ul. Skośna | Os. Słoneczne Mieszkanie o powierzchni 37,3 m (zgodnie z księgą wieczystą), położone na parterze w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 726 zł48,14 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament O najlepszej ekspozycji południowej Z widokiem na góry, dostępny od zaraz! funkcjonalny, z garderobą, o pow. 48,14 m2! doskonała inwestycja W przyszłość! gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł44,30 m² 11 241,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo, budynek z windą, mieszkanie 2 - pokojowe o pow. 44,30 m2 położone w Bielsku-Białej na osiedlu Pogodnym przy ul. Złotych Kłosów. Mieszkanie z dużym narożnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł62,90 m² 9 379,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Podwyższony standard wykończenia! wyjątkowa inwestycja W niezwykle widokowym miejscu! do tego znakomita komunikacja I bardzo spokojna okolica! znajdziesz tu wszystko, czego szukasz Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

564 300 zł62,70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament 3-pokojowy Z widokiem na góry 2 miejsca postojowe W cenie! rynek pierwotny - kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Apartament widokowy na pierwszym piętrze o powierzchni 62,7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 655 zł35,74 m² 12 749,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja do końca miesiąca! W cenie: mieszkanie, 2 miejsca postojowe w hali garażowej, smart home Premium. ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu. Oszczędzasz ponad 60 000pln!.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,86 m² 9 864,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

| na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 70,86 m , położony na poddaszu odrestaurowanej kamienicy przy ul. Sobieskiego w Bielsku-Białej, zaledwie 3 minuty spacerem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Bielsko-Biała,śląskie

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 31 m | Bielsko-Biała, ul. Muszlowa 41 Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 31 m , położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 817 zł64,83 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe apartamenty w nowej inwestycji. Kameralne osiedle w centrum miasta. 1. Centrum miasta. 2. Podziemny garaż. 3. Dwu/trzy-piętrowe budynki. 4. Na południowym stoku. 5. Duże słoneczne balkony.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowo urządzone mieszkanie. Parter, 25 m2. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni otwartej na salon, łazienki z wc. Ogrzewanie podłogowe, nowe meble oraz wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

640 000 zł61 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,10 m z dwoma balkonami i garażem | Zielona okolica | Wysoki parter Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny apartament - typu studio Z widokiem na zieleń, obok ratusza! tylko teraz! opis apartamentu: atrakcyjny W pełni wyposażone apartament typu studio - kawalerka o pow. 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 395 zł25,70 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia dla pośrednika. Brak podatku pcc. Luksusowe Mieszkania w Bielsku-Białej - Oddanie w Sierpniu 2025! Marzysz o wymarzonym mieszkaniu w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - wyposażone W wysokim standardzie - dla wymagających niski zabudowa - os. Złote Łany w pobliżu Straconki * brak zgody właściciela na najem dla obcokrajowców - wymagany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

615 000 zł88,10 m² 6 980,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Stopień zaawansowania budowy kwiecień 2026 - 69% Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 lokali w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł72 m² 6 597,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Topowa lokalizacja W centrum aleje sułkowskiego Słoneczne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 4 m2. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł59,50 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bielsko-biała, kamienica. Przytulne mieszkanie 2 pokojowe Prezentuję na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 59,5 mkw, położone na piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł56 m² 7 482,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bielsko-Biała M-4 Złote Łany. Cena 419.000 zł - do negocjacji. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na trzecim piętrze w 10-cio piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł43,30 m² 10 277,14 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Starobielskiej w Bielsku Białej o powierzchni 43,30 m w dzielnicy Dolne Przedmieście w otoczeniu pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 453 zł42,84 m² 11 075 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe wyjątkowe mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,84 m w stanie deweloperskim, zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Trzy Lipki w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46,29 m² 47,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej. Niezmienność czynszu gwarantowana przez 5 lat. Budynek, w którym zlokalizowane jest mieszkanie, położony jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

584 308 zł62,91 m² 9 288 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 772 zł61,96 m² 9 679,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Widok na góry | 4 pokoje | 61,96 m | 2 balkony | nie pobieramy prowizji! podatek pcc = 0 zł Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,96 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł71 m² 7 028,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Bielsko-biała główny deptak 11-listopada rezerwacja! ta wyjątkowa oferta tylko W naszym biurze. Wyjątkowe mieszkanie 71 m W odremontowanej kamienicy - gotowe do zamieszkania. Prezentuję na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta - przedpremeriowa! atrakcyjny apartament - 2 pokojowy z oddzielną kuchnią bezczynszowy * dostępny od 1 maja z widokiem na góry - w pakiecie W pobliżu centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 000 zł62,70 m² 8 995,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje pierwsze M3 z widokiem na przyszłość | 62,7 m | Trzy Lipki Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie natura łączy się z miejską wygodą? Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

499 375 zł49,95 m² 9 997,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł67,29 m² 10 328,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

324 447 zł26,06 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,21 m² 54,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Diamentowe Apartamenty w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 40,21 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku o pow.61 m2 + piwnica PRZYJAZNA I BARDZO ZIELONA OKOLICA -OSIEDLE POLSKICH SKRZYDEŁ- OPIS: Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

642 936 zł61,83 m² 10 398,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł38 m² 11 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja - I etap już oddany do użytkowania nowoczesne osiedle Z widokiem na góry I panoramę miasta apartamenty Z tarasem super lokalizacja blisko centrum Apartament 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł66,94 m² 10 442,19 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

560 054 zł57 m² 9 825,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

654 845 zł71,33 m² 9 180,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024