dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Bielsko-Biała - Sprzedaż i wynajem

284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

284 ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 521 zł60,69 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa, kameralna inwestycja - topowa lokalizacja! kupujący nie płaci podatku pcc 2%! 0% prowizji! ceny od 10.900 ZŁ/M2 OPIS INWESTYCJI: Nowa, kameralna inwestycja powstaje w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

643 035 zł67,82 m² 9 481,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 372 zł54,28 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja W duchu nownoczesności - oddana do użytku! komfortowy apartament 3 pokojowy Z garderobą O pow. 54,28 m2! Z balkonem O pow 3,1 m2! doskonała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63,10 m² 9 493 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży przestronne mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym. Prezentujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie w kameralnym, czterolokalowym budynku położonym przy ul.Karpackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta - przedpremeriowa! atrakcyjny apartament - 2 pokojowy z oddzielną kuchnią bezczynszowy * dostępny od 1 maja z widokiem na góry - w pakiecie W pobliżu centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

446 472 zł41,34 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł30 m² 11 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja - I etap już oddany do użytkowania nowoczesne osiedle Z widokiem na góry I panoramę miasta apartament na 1 piętrze super lokalizacja blisko centrum Apartament 1-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

706 515 zł77,87 m² 9 073,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł34,81 m² 51,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować urokliwe mieszkanie na wynajem na znanym i lubianym osiedlu Olszówka w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 34,81 m 2 mieści się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł58,74 m² 10 469,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Podwyższony standard wykończenia! wyjątkowa inwestycja W niezwykle widokowym miejscu! do tego znakomita komunikacja I bardzo spokojna okolica! znajdziesz tu wszystko, czego szukasz Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

711 316 zł79,53 m² 8 944 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 863 zł38,37 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% W ofercie również mieszkania 32-69m2 na wszystkich kondygnacjach. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo budowanym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł107 m² 3 644,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Agata kubik Agent prowadzący   Bezczynszowe mieszkanie z garażem i ogródkiem wyjątkowa willa z 1900r. Bielsko-Biała, ul. Juliusza Słowackiego 67 Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł39,75 m² 8 528,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w kamienicy na Górnym Przedmieściu w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 39,75 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40,50 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-ekskluzywna inwestycja- - stary browar - nowoczesny apartament 2-pokojowy z garażem i komórką w cenie niepowtarzalna oferta - jakości! nowe mieszkanie - pachnące nowością * umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 461 zł47,29 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament 3-pokojowy o pow ok. 47 m2 Z dwoma słonecznymi balkonami! W bardzo korzystnej lokalizacji - szybki dostęp do centrum! wysoki standard budownictwa - pięknie zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 384 zł49,76 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament O najlepszej ekspozycji południowo-zachodniej! Z widokiem na góry, dostępny od zaraz! funkcjonalny, z garderobą, o pow. 49,76 m2! doskonała inwestycja W przyszłość!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Kamienica,Bielsko-Biała

699 000 zł89 m² 7 853,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament w kameralnym osiedlu pod Szyndzielnią w promocyjnej cenie do końca marca! Marzysz o zamieszkaniu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

541 584 zł55,73 m² 9 718 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 900 zł49 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia dla pośrednika. Brak podatku pcc. Luksusowe Mieszkania w Bielsku-Białej - Oddanie w Sierpniu 2025! Marzysz o wymarzonym mieszkaniu w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

607 640 zł55,24 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta - komfortowy apartament Z ogródkiem! oferta dostępna tylko U nas! opis nieruchomości: do sprzedania komfortowy apartament położony w Bielsku-Białej - Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 048 zł53,04 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W stanie deweloperskim W topowej lokalizacji bielsko-biała, straconka garaż I komórka lokatorska do dokupienia. Apartament 3-pokojowy o powierzchni 53,04 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

646 000 zł96 m² 6 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko U nas! mieszkanie O pow. 96m2 W jednej Z kamienic przy ulicy piastowskiej. Centrum miasta na wyciągnięcie ręki! opis: mieszkanie 3 pokojowe położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 000 zł74,70 m² 10 522,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł53,71 m² 7 801,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta - ul. Dmowskiego super cena w samym sercu miasta Tylko teraz atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow.53,71m2 z oddzielna kuchnią OPIS: K OMFORTOWE i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,06 m² 7 523,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni użytkowej 45,06 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Dębowej w Bielsku-Białej. Charakterystyka lokalu: * powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł63,30 m² 10 584,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż rozkład owe trzypokojowe mieszkanie Z dużym balkonem na osiedlu langiewicza. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze W niskim bloku W zielonym otoczeniu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł64,12 m² 9 263,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bielsko-biała, aleksandrowice wysoki standard! mieszkanie 3-pokojowe Z balkonem. Mieszkanie bezczynszowe! cena do negocjacji! nowe budownictwo! Prezentuję na sprzedaż piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 100 zł46,50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na sprzedaż osiedle przy ul. Wita stwosza Mieszkania które zostały do sprzedaży: 1. lokal mieszkalny nr 1 (2-pokojowe) Parter, pow. 41,35m2 x 9 660/1m2 = 399 441,00 pln brutto.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł36 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Nowoczesna kawalerka na zamkniętym osiedlu gotowa do zamieszkania Bielsko-Biała Jana Kochanowskiego oferta Z wyłącznością biura-nie szukaj dalej przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

731 917 zł79,86 m² 9 165 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia Powierzchnia 53 m 2 II piętro w apartamentowcu na osiedlu Cztery Pory Roku lokalizacja: osiedle Cztery Pory Roku to osiedle położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 2-pokojowy (osiedle siewnej) super oferta z miejscem postojowym i komórką - za dodatkową opłatą 100 zł W wysokim standardzie! opis: luksusowy apartament 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

719 990 zł83,95 m² 8 576,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielsko-biała Sąsiedztwo Bulwarów Straceńskich. Apartament 3 pokojowy z poddaszem, tarasem i balkonem o powierzchni całkowitej 83,95m 2. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60,10 m² 8 153,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bielsko-Biała, ul. Matusiaka 9 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m z wygodnym układem pomieszczeń: przedpokój, trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł59,10 m² 8 544,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie! Z przyjemnym widokiem na tereny zielone! 3-pokojowe o pow. 59,10m2 jeśli szukasz doskonałej lokalizacji, mieszkania o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 613 zł46,57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament, któwy wyróżnia przestrzeń W części dziennej! kameralnie usytuowany, z widokiem na wysoką zielen! wysoki standard budownictwa - Z doskonałą komunikacją! opis: ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe Z dużym, słonecznym balkonem od strony południowej osiedle 4 pory roku zaciszne, widokowe miejsce, zamknięte osiedle opis: przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goleszowska

Beskidzkie,Bielsko-Biała

321 000 zł44 m² 7 345,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 43,7 m | Osiedle Beskidzkie w super obniżonej cenie od osoby prywatnej, bez żadnych dodatkowych kosztów poza opłatami notarialnymi. Świadectwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Franciszka

Lipnik,Bielsko-Biała

890 000 zł97 m² 9 175,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem 140 m | bielsko-biała Lipnik | garaż w bryle | 2019 Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zwierzyniecka