dowolna

Mieszkania z prawem własności Bielsko-Biała - Lista ofert

682 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

682 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

399 774 zł37 m² 10 692 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

697 053 zł78 m² 8 932 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

662 245 zł75 m² 8 888 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czajkowskiego

Centrum,Bielsko-Biała

350 000 zł39 m² 9 039,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję do zakupu 1 -pokojowe mieszkanie w Kamienicy zlokalizowanej nieopodal ścisłego centrum Bielska-Białej przy ul. Czajkowskiego. Mieszkanie położone na drugim piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

694 106 zł78 m² 8 932 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

503 555 zł53 m² 9 459,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sarni Stok,Bielsko-Biała

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowa cena! okazja! zakup bez prowizji dla kupującego! Szukaj w ofercie dołączonego filmu z nieruchomości na youtube. Dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze (poddasze) o pow. 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

299 684 zł28 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bielsko-Biała,śląskie

340 000 zł33 m² 10 167,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Okazja! do zamieszkania od zaraz lub na inwestycję Świetna lokalizacja w pobliżu centrum. Komfortowy apartament o powierzchni 33,44 m2 położony na czwartym piętrze w pofabrycznym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

719 000 zł68 m² 10 554,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m Bielsko-Biała, ul. Kamińskiego. To mieszkanie to doskonałe połączenie nowoczesności i praktycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zapora

Wapienica,Bielsko-Biała

749 000 zł71 m² 10 482,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe 71,45 m | Balkon aż 15 m | Zamknięte osiedle | Miejsce postojowe w cenie Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Zapora Cena: 749 000 zł Powierzchnia: 71,45 m Parking: miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

299 000 zł76 m² 3 934,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76 m , położone przy ul. Skargi 1 w Bielsku-Białej, usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sarni Stok,Bielsko-Biała

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

620 635 zł67 m² 9 283,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

495 842 zł51 m² 9 658,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

378 000 zł47 m² 8 059,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż dostępne od zaraz jasne, ciepłe, przytulne mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze w niskim bloku bez windy. Spokojne, pełne zieleni otoczenie, czyni to miejsce przyjaznym dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

369 000 zł40 m² 9 283,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w kamienicy na Górnym Przedmieściu w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 39,75 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

285 000 zł29 m² 9 930,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Twoje miejsce na nowy początek - gotowe od zaraz Masz dosyć wynajmowania i spłacania cudzych kredytów? Wyobraź sobie swoje własne M - przytulne, nowoczesne i urządzone tak, że możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

997 000 zł341 m² 2 919,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z lokalem usługowym na sprzedaż w Bielsku-Białej! Nieruchomość o łącznej powierzchni 341,46 m 2 zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko w Best Nest Nieruchomość idealna jako inwestycja, obecnie wynajmowana. Lokalizacja - ul. Czajkowskiego. Mieszkanie o pow. 75 m2 (po podłodze) znajduje się w kamienicy na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

270 769 zł26 m² 10 414,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji! podatek pcc = 0 zł Lokalizacja: bielsko-Biała, 3 Lipki - niebo dla fanów widoków górskich i miejskiego komfortu. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą więcej od życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

509 000 zł49 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 2-pokojowy w centrum Bielska-Białej - prestiżowa inwestycja Apartamenty Stary Browar! Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

348 800 zł46 m² 7 599,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

słoneczne mieszkanie na zielonym osiedlu, okna na południowy zachód i wschód, wszystkie instalacje wymienione kilka lat temu, powierzchnia 45,90 m2 + piwnica 6,4 m2, dwa pokoje z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Słoneczne,Bielsko-Biała

263 000 zł38 m² 6 990,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

- - - rezerwacja - - - - - - rezerwacja - - - - - - rezerwacja - - - os. Słoneczne - niski blok, super cena! oferta na wyłączność - dostępna tylko U nas! opis nieruchomości: do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

549 000 zł157 m² 3 503,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 156,69 m 2 oraz powierzchni użytkowej 76,16 m 2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

581 697 zł59 m² 9 941,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji! podatek pcc = 0 zł Cena: 581 697 zł W cenie: miejsce postojowe w hali garażowej Klucze dostępne od ręki Charakterystyka mieszkania 4 ustawne pokoje - rzadko spotykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kamienica,Bielsko-Biała

475 000 zł72 m² 6 597,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Aleje sułkowskiego - topowa lokalizacja W centrum Słoneczne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 4 m2. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała

415 000 zł65 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W kamienicy, w rejonie dworca pkp I pks Świetna lokalizacja w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni około 65 m2, położone na pierwszym piętrze w II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Piastowskie,Bielsko-Biała

398 000 zł51 m² 7 819,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Piastowskim - lokalizacja 3xtak! Mieszkanie o powierzchni 50,09 m znajduje się na I piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Dębowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

421 817 zł38 m² 11 221,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji! podatek pcc = 0 zł Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone na cenionym osiedlu Trzy Lipki w Bielsku-Białej. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grondysa

Karpackie,Bielsko-Biała

595 000 zł60 m² 9 834,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na p arterze w apartamentowcu położonym przy ul. Grondysa w Bielsku-Białej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 60,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matusiaka

Karpackie,Bielsko-Biała

255 000 zł33 m² 7 729,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone na osiedlu Karpackim, ul. Klemensa Matusiaka. Doskonała lokalizacja pod względem dostępności do wszelkich punktów usługowych, handlowych ipt. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

599 000 zł88 m² 6 799,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Cena zawiera rabat 50 000 zł! Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 lokali w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przelotna

Bielsko-Biała,śląskie

559 000 zł74 m² 7 605,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czwartaków

Wojska Polskiego,Bielsko-Biała

325 000 zł41 m² 7 909,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania położonego 1-wszym piętrze niskiego bloku przy ul. Czwartaków Jeśli marzysz o komfortowym mieszkaniu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

300 000 zł37 m² 8 194,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Okazja! kawalerka typu studio Z własnym miejscem parkingowym Komfortowa, przestronna kawalerka o powierzchni 32,38 m2, położona na parterze kameralnego budynku wielorodzinnego. Funkcja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przelotna

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł79 m² 7 572,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wliczona promocja -50 000 zł! Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 lokali w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

399 441 zł41 m² 9 660 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na sprzedaż osiedle przy ul. Wita stwosza Lokalizacja: atrakcyjna lokalizacja blisko centrum, doskonała komunikacja, nowo powstałe osiedle realizowane przez renomowanego lokalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

437 100 zł46 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na sprzedaż osiedle przy ul. Wita stwosza Mieszkania które zostały do sprzedaży: 1. lokal mieszkalny nr 1 (2-pokojowe) Parter, pow. 41,35m2 x 9 660/1m2 = 399 441,00 pln brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Lipnik,Bielsko-Biała

390 000 zł53 m² 7 294 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej, śródmieście Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53,47 m zlokalizowane w samym sercu Bielska-Białej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

329 000 zł44 m² 7 490,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, położone na kameralnym, spokojnym osiedlu, w miejscu, które łączy ciszę z bardzo dobrą dostępnością do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij