dowolna

Mieszkania z prawem własności Bielsko-Biała - Lista ofert

682 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

682 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

495 346 zł53 m² 9 402,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Langiewicza,Bielsko-Biała

469 000 zł59 m² 7 930,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Złote-Łany na osiedlu Langiewicza w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 59,14 m 2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

491 324 zł51 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

394 469 zł38 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

499 755 zł52 m² 9 531,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

442 137 zł37 m² 11 825 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

548 068 zł61 m² 8 998 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

646 259 zł62 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Bielsko-Biała

499 900 zł56 m² 8 926,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Bielska-Białej | 56 m | Kamienica | 2. piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

612 052 zł59 m² 10 425 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kamienica,Bielsko-Biała

578 025 zł55 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

oraz jest zwolniony z opłaty do Urzędy Skarbowego 2% pcc! Przedstawiam na sprzedaż apartamenty trzy pokojowe w stanie deweloperskim w Bielsku-Białej w dzielnicy Kamienica. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

682 443 zł78 m² 8 756 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bielsko-Biała,śląskie

440 000 zł43 m² 10 316,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko w Best Nest! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania z ogródkiem. Lokal o powierzchni 42,65 m2 znajduje się na parterze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Beskidzkie,Bielsko-Biała

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54, 20 m , usytuowane na parterze 4-piętrowego budynku. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni około 4 m . Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lipnik,Bielsko-Biała

889 000 zł97 m² 9 143,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Stylowy apartament z prywatnym ogrodem, garażem i trzema miejscami postojowymi to idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, naturę i wysoki standard życia tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

757 332 zł78 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bielsko-Biała

435 000 zł44 m² 9 947,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 43,73 m - Bielsko-Biała, blisko centrum Oferujemy na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,73 m , zlokalizowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

572 366 zł51 m² 11 325 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

730 153 zł75 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż przytulne wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W ścisłym centrum bielska. Lokal znajduje się na widokowym 5 piętrze W wysokim ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

737 649 zł75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

549 000 zł157 m² 3 503,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 156,69 m 2 oraz powierzchni użytkowej 76,16 m 2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

595 190 zł57 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Beskidzkie,Bielsko-Biała

377 000 zł54 m² 6 994,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! prezentujemy na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem na osiedlu beskidzkim. Lokal mieści się na widokowym 5 piętrze W wyremontowanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

655 936 zł65 m² 10 025 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

591 838 zł56 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Bielsko Południe,Bielsko-Biała

455 000 zł47 m² 9 603,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko W best nest! oferta sprzedaży mieszkania 47 m + piwnica 7,5 m Lokalizacja: atrakcyjne mieszkanie w zadbanym budynku z lat 60., w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

439 000 zł53 m² 8 210,21 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie położone na d z iesiątym piętrze w wysokim 12 piętrowym bloku mieszczącym się na os. Śródmiejskim w Bielsku-Białej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

658 867 zł67 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Startowa

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

798 000 zł47 m² 16 853,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W y K O Ń C Z O N E ! Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w okolicy Cygańskiego Lasu! Widok na Beskidy, blisko tereny rekreacyjne! Bezpośredni zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orchidei

Hałcnów,Bielsko-Biała

425 000 zł52 m² 8 252,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja! Mieszkanie z widokiem na góry - Bielsko-Biała, ul. Orchidei Szukasz mieszkania z wyjątkowym widokiem na góry, w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

505 205 zł51 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Startowa

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

885 000 zł63 m² 13 992,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w okolicy Cygańskiego Lasu! Widok na Beskidy, blisko tereny rekreacyjne! Bezpośredni zakup od dewelopera! To mieszkanie jest już gotowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

339 000 zł33 m² 10 137,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament na młyńskiej do zamieszkania lub na inwestycję Świetna lokalizacja w pobliżu centrum. Komfortowy apartament o powierzchni 33,44 m2 położony na czwartym piętrze w pofabrycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

395 717 zł38 m² 10 530 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

448 204 zł47 m² 9 613,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie pobieram prowizji! podatek pcc = 0 zł Lokalizacja : Bielsko-Biała 3 lipki Prestiżowa lokalizacja na wzgórzu. To miejsce zachwyca nie tylko doskonałym połączeniem z centrum miasta (zaledwie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grondysa

Kamienica,Bielsko-Biała

399 000 zł41 m² 9 755,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem - Kamienica, ul. Grondysa Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, to to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

352 630 zł35 m² 10 035 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025