dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży i najmu

221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

221 ogłoszeń

Rynek pierwotny

391 690 zł33,04 m² 11 855,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% oferta ograniczona czasowo W ofercie również mieszkania 32-69m2 na wszystkich kondygnacjach. Oferujemy do sprzedaży 2 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

607 640 zł55,24 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta - komfortowy apartament Z ogródkiem! oferta dostępna tylko U nas! opis nieruchomości: do sprzedania komfortowy apartament położony w Bielsku-Białej - Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

519 385 zł47,65 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,65 m , położone na 2. piętrze w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ, przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,22 m² 9 877,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Przytulna kawalerka z dużym balkonem | Bielsko-Biała | Os. Wojska Polskiego Bielsko-Biała, ul. Czwartaków Cena: 259 000 zł Powierzchnia: 26,22 m + piwnica 2,03 m 4 piętro / 4 Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

515 461 zł47,29 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe apartamenty w nowej inwestycji. Kameralne osiedle w centrum miasta. 1. Centrum miasta. 2. Podziemny garaż. 3. Dwu/trzy-piętrowe budynki. 4. Na południowym stoku. 5. Duże słoneczne balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 000 zł69,66 m² 10 867,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizj bez pcc centrum miasta | Z ogródkiem | pod klucz | miejsce W garażu | pięknie wykończone Oferta sprzedaży apartamentu w inwestycji Diamentowe Apartamenty. Lokal nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł70 m² 57 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zamieszkaj tam, gdzie inni jeżdżą na wakacje! Kup apartament z widokiem na Beskid Żywiecki. Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł52,20 m² 7 471,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 mkw przy ulicy Bukietowej z garażem. Spokojna i zielona okolica w otoczeniu niskiej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy, ul. Złota

Bielsko-Biała,śląskie

612 868 zł74,74 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Błatnia Residence to nowoczesny i jednocześnie kameralny kompleks mieszkaniowy, położony na obrzeżach Bielska-Białej, składający się z czterech budynków, zaprojektowanych tak, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 817 zł64,83 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł65 m² 6 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja W ścisłym centrum miasta mieszkanie W kamienicy, w rejonie dworca pkp I pks Mieszkanie o powierzchni około 65 m2, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

262 222 zł32,80 m² 7 994,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Małe jednopokojowe mieszkanie skierowane dla singla lub pary szukającej wygodnego gniazdka z widokiem na zieleń (nie na inne bloki). Znajduje się na 3 piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł51,50 m² 8 543,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne 3 pokoje z widokiem na góry Twoja enklawa na Osiedlu Beskidzkim Szukasz miejsca, w którym po pracy odetchniesz pełną piersią, patrząc na szczyty Beskidów? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł36 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Nowoczesna kawalerka na zamkniętym osiedlu gotowa do zamieszkania Bielsko-Biała Jana Kochanowskiego oferta Z wyłącznością biura-nie szukaj dalej przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 521 zł60,69 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa, kameralna inwestycja - topowa lokalizacja! kupujący nie płaci podatku pcc 2%! 0% prowizji! ceny od 10.900 ZŁ/M2 OPIS INWESTYCJI: Nowa, kameralna inwestycja powstaje w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 814 zł52,46 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w klimatycznym miejscu w Wapienicy. Apartamenty zlokalizowane w pobliżu lasu oraz płynącej nieopodal rzeki to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45,98 m² 9 112,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1882

Klimatyczne mieszkanie w Bielsku - Białej Mieszkanie na sprzedaż, bielsko-Biała, ul. Gałczyńskiego Prezentujemy na sprzedaż jasne, gotowe do zamieszkania, rozkładowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 130 zł48,15 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Emilii Park to starannie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa, powstająca w samym centrum Bielska-Białej. Projekt obejmuje dwa nowoczesne budynki z podziemnym garażem, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł34,35 m² 11 906,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

oraz podatku pcc. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 35 m z prywatnym ogródkiem ok. 15 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Grażyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł120 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży 5 pokojowe, przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Grunwaldzkim w Bielsku-Białej. Nieruchomość znajduje się widokowo w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł65,32 m² 9 721,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,32 m w bloku z niesamowitym widokiem - Bielsko-Biała, biała Krakowska. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

574 000 zł53,86 m² 10 657,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Mieszkanie 4-pokojowe | 53,86 m | centrum Bielska-Białej 0% prowizji - brak prowizji od Kupującego Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m , zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł58,70 m² 12 606,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny apartament o łącznej powierzchni 58,70m2, położony na nowo powstałym kameralnym osiedlu 8 mieszkań blisko centrum Bielska-Białej. Osiedle składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

520 366 zł47,74 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,74 m , położone na 3. piętrze w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ, przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36,40 m² 7 390,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o bardzo korzystnym układzie oraz ekspozycji, w pobliżu lotniska! świetny dojaz do centrum I dostęp do rozwiniętej infrastruktury usługowo-handlowej - Os. Kopernika doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 048 784 zł118 m² 8 888 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny lokal dwupoziomowy 118 m przy Bulwarach w Straconce | Przedsprzedaż | Możliwość podziału na 2 mieszkania Kupujący nie płaci podatku pcc ani prowizji dla biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł44,70 m² 9 373,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie I Bez czynszu I Garaż I Ogród komfort, którego szukasz Są takie nieruchomości, które łączą w sobie wszystko: dobrą lokalizację, niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 456 zł39,44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam do sprzedaży nieruchomość w nowej inwestycji w dzielnicy Kamienica! Oddanie jeszcze w tym roku. W inwestycji powstaje 45 mieszkań 2 i 3 pokoje o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł59,50 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Bezczynszowe mieszkanie skierowane dla rodziny szukającej lokalizacji blisko centrum miasta. Mieszkanie dwustronne, częściowo po remoncie, znajduje się w powojennej kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

366 007 zł46,33 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Ostatnie mieszkanie na 1 piętrze W zabytkowej kamienicy przy ul. Orkana W bielsku-białej. Cena obejmuje mieszkanie W stanie deweloperskim! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł69 m² 8 681,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować apartament na sprzedaż, zlokalizowany u podnóża Beskidów - w Bielsku-Białej. Nieruchomość znajduje się na parterze 1-piętrowego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 562 zł54,18 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! topowa lokalizacja bez podatku pcc! bez dodatkowych prowizji! apartament premium dla wymagających Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51,07 m² 7 636,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu mieszka I.NIERUCHOMOŚĆ ZLOKALIZOWANA JEST NA NAJBARDZIEJ POŻĄDANYM 1 PIĘTRZE W NISKIM OCIEPLONYM BLOKU Z CEGŁY.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60,23 m² 8 633,57 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

!Tylko do połowy maja! Nowa cena, niższa aż o 10 tys. zł! Szukasz miejsca, gdzie komfort nowoczesnego mieszkania łączy się z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł35 m² 14 285,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży dwa pokoje w nowym budownictwie, przynależny ogródek ok. 40 m2 oraz dwa miejsca postojowe naziemne. Idealne pod wynajem, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł87,50 m² 10 228,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Domowo Invest prezentuje: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 87,5 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy, ul. Złota

Bielsko-Biała,śląskie

624 574 zł79,06 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

262 222 zł32,80 m² 7 994,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium, zlokalizowany przy ul. Pileckiego w jednej z najbardziej kameralnych i prestiżowych części Bielska-Białej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł36 m² 11 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe, 2 pokojowe apartamenty w kamienicy z o powierzchni użytkowej 36m2; zlokalizowane w ścisłym Centrum B-B. Apartamenty sprzedawane są w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

531 048 zł48,72 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,72 m , położone na 4. piętrze w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dużą strefą.