dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bielsko-Biała Osiedle Mikuszowice Śląskie

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

939 000 zł165 m² 5 690,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:316 m²

Wyjątkowa oferta - dom szeregowy W olszówce! wyłączność - oferta dostępna tylko W naszym biurze! opis nieruchomości: do sprzedania dom położony w Olszówce w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jest to apartament hotelowy (29,39 m2), który ma całkowicie wydzieloną część do spania oraz mały salon z kuchnią. Aneks kuchenny posiada wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

1 999 000 zł351 m² 5 697,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji Bielska-Białej przy Cygańskim Lesie. Idealna propozycja dla rodzin ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Olszówka,Bielsko-Biała

1 720 000 zł400 m² 4 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko w Best Nest Nieruchomości do sprzedania budynek usługowo-handlowy w Bielsku-Białej, zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie ch. Gemini. Dwupiętrowy obiekt posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Armii Krajowej

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

30 zł/m²55 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Powierzchnie do wynajęcia - Bielsko-Biała, szyndzielnia Nieruchomość położona w Bielsku-Białej, w otulinie Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego, przy dolnej stacji kolei linowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:637 m²

Wyjątkowa lokalizacja W olszówce - cygański las Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 220 m2. Funkcja: - parter : przedsionek z dużą garderobą, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Olszówka,Bielsko-Biała

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Pod Szyndzielnią, bielsko-Biała + Miejsce parkingowe w garażu podziemny | Dostępne od 1 Stycznia | Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

494 640 zł41 m² 12 064,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker opis nieruchomości: szukasz miejsca, gdzie po pracy w 5 minut znajdziesz się na szlaku, a poranną kawę wypijesz z widokiem na góry? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

575 280 zł48 m² 11 985 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem w kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. Idealne dla rodzin, które chcą połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

547 680 zł46 m² 11 906,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne mieszkanie na 2 piętrze w zielonej części Bielska-Białej. Komfortowy układ, przestronny balkon i ponad 23-metrowa strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skalna

Olszówka,Bielsko-Biała

1 750 000 zł1 680 m² 1 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Okazja! - taka już się nie powtórzy! Dom u podnóża szyndzielni! Szukasz komfortu, ciszy i świetnej lokalizacji blisko centrum miasta? A może chcesz prowadzic pensjonat? tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

374 640 zł31 m² 12 085,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału o wysokiej stopie zwrotu (roi)? Prezentujemy lokal D1/06 w prestiżowej inwestycji Bliska Szyndzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

939 000 zł165 m² 5 690,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:316 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

529 900 zł40 m² 13 415,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż - ekskluzywne mieszkanie w stylu premium w topowej lokalizacji w Bielsku-Białej, u podnóża Szyndzielni, w bezpośrednim sąsiedztwie gór oraz wyciągu narciarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

820 000 zł77 m² 10 586,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie Z prywatnym ogrodem W sercu cygańskiego lasu. Szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia z bliskością natury? Ten wyjątkowy apartament z dużym, prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małkowskiego

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

3 000 zł85 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 85 m , położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Małkowskiego w Bielsku-Białej. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

990 000 zł165 m² 5 998,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:316 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

850 000 zł77 m² 10 973,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa niższa cena! przytulny apartament Z ogródkiem W cygańskim lasie. Wspaniała lokalizacja W bezpośredniej bliskości zieleni oraz terenów rekreacyjnych. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Olszówka Dolna,Bielsko-Biała

1 000 000 zł165 m² 6 059,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:316 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

2 000 zł38 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,22 m2, usytuowane na parterze w niskim budynku. Budynek znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Startowa

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

798 000 zł47 m² 16 853,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W y K O Ń C Z O N E ! Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w okolicy Cygańskiego Lasu! Widok na Beskidy, blisko tereny rekreacyjne! Bezpośredni zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Startowa

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

885 000 zł63 m² 13 992,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w okolicy Cygańskiego Lasu! Widok na Beskidy, blisko tereny rekreacyjne! Bezpośredni zakup od dewelopera! To mieszkanie jest już gotowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

529 900 zł40 m² 13 415,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Startowa

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

799 000 zł50 m² 15 916,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

503 138 zł43 m² 11 808 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dwa mieszkania - Twoja okazja na życie w luksusie! 0 zł prowizja - 0 zł pcc! Pełna fv 23% - odlicz vat Marzysz o idealnym mieszkaniu? Takim, które jest piękniejsze niż widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bielsko-Biała

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

45 zł/m²176 m² 7 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-biała, olszówka górna, armii krajowej 336 Dwupoziomowe biuro z widokiem na Szyndzielnię - 176 m Wyjątkowa przestrzeń dla wymagających. Nowoczesne, przeszklone biuro o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

2 400 000 zł351 m² 6 841 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom wolnostojący znajdujący się w prestiżowej dzielnicy Bielska Białej - Mikuszowice Śląskie, przy Cygańskim Lesie. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Tenisowa

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

2 900 000 zł300 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Willa z 1923 roku przy Cygańskim Lesie - wyjątkowa rezydencja w prestiżowej części Bielska-Białej Na mapie Bielska-Białej jest adres, którego nie trzeba przedstawiać ludziom świadomym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

839 000 zł69 m² 12 127,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Luksusowy apartament pod górami W stylu nowojorskim! garaż, duży taras + klimatyzacja! dane techniczne: do sprzedania luksusowy apartament w zabudowie szeregowej położony pod Szyndzielnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

790 000 zł100 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Proszę, aby agencje nieruchomości nie kontaktowały się w sprawie ogłoszenia. Na sprzedaż oferuję komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 100 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kustronia

Olszówka,Bielsko-Biała

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budownictwie 43mkw z garazem dostepne od wrzesnia. Salon z otwartą kuchnia, sypialnia, lazienka, przedpokoj. Miejsce postojowe w podziemnym garazu, duze wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Bystrzańska

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

605 000 zł530 m² 1 141,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z potencjałem w znakomitej lokalizacji przy ruchliwej ulicy Bystrzańskiej tuż przed skrętem na Błonia. Na parceli znajduje się mały pawilon handlowy, kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

749 000 zł170 m² 4 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:774 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 108,5 m , położony na w pełni ogrodzonej, działce o powierzchni 774 m . Budynek typu fińskiego wybudowany w latach 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kustronia

Olszówka,Bielsko-Biała

1 090 000 zł72 m² 15 138,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania mieszkanie 71,67 m2 składające się z: 1) salon z aneksem kuchennym 42 m2 2) Sypialnia 9 m2 3) Sypialnia 7,5 m2 4) Łazienka 6 m2 5) Garderoba 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bielsko-Biała

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 30 m , położona w nowoczesnym, zamkniętym osiedlu u podnóża Szyndzielni - jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

410 205 zł29 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z top ofertą apartamentów pod dębowcem w Bielsku - Białej! Bez podatku pcc Są to apartamenty Premium dla wymagających. Nieruchomość znajduje się w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

939 000 zł69 m² 13 573,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa okazja - ponownie W ofercie! luksusowy apartament pod górami W stylu nowojorskim! garaż, duży taras + klimatyzacja! dane techniczne: do sprzedania luksusowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

950 000 zł69 m² 13 732,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie urządzona, w pełni wyposażona kawalerka 29m2. Mieszkanie mieści się w apartamentowcu w świetnej lokalizacji pod Szyndzielnią. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

10 550 000 zł1 295 m² 8 146,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 785 m²

Budynek wielorodzinny Z basenem I apartamentami na wynajem! 14 apartamentów, basen, sauna, jacuzzi, klub/kawiarnia 1300 m2 na 60 arowej działce! garaż na 4 samochody + wiata możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sarnia

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

2 250 000 zł162 m² 13 847,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę domu na Sarniej stworzonego z myślą o najbardziej wymagających klientach. Ponadczasowa architektura w atrakcyjnej lokalizacji.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij