dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bielsko-Biała Osiedle Mikuszowice Śląskie

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sarnia

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

1 640 000 zł116 m² 14 080,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę domu na Sarniej stworzonego z myślą o najbardziej wymagających klientach. Ponadczasowa architektura w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

10 550 000 zł1 295 m² 8 146,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:5 785 m²

Dom Z basenem I częścią pensjonatową/apartamentową U podnóża szyndzielni I dębowca na 60 arowej działce! garaż na 4 samochody + wiata na kampera możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sarnia

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

1 620 000 zł117 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

2 400 000 zł351 m² 6 841 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom wolnostojący znajdujący się w prestiżowej dzielnicy Bielska Białej - Mikuszowice Śląskie, przy Cygańskim Lesie. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

594 090 zł42 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja! apartamenty U podnóża szyndzielni I dębowca! Apartamenty Pod Dębowcem to nowa inwestycja w Bielsku-Białej, składająca się z 2 budynków w których znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

1 930 000 zł240 m² 8 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Widokowy dom pod szyndzielnią W dzielnicy olszówka! To idealne miejsce do zamieszkania przez osoby, które chcą żyć blisko centrum, ale z dala od zgiełku i hałasu w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaworowa

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

659 500 zł60 m² 10 992 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zarezerwowane Mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji przy ul. Jaworowej w Bielsku-Białej dla tych którzy cenią sobie spokój i bliskość natury! Nowoczesne mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Olszówka,Bielsko-Biała

950 000 zł69 m² 13 732,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Luksusowy apartament pod górami W stylu nowojorskim! garaż, duży taras + klimatyzacja! dane techniczne: do sprzedania luksusowy apartament w zabudowie szeregowej położony pod Szyndzielnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaworowa

Olszówka,Bielsko-Biała

660 000 zł60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przytulne mieszkanie w Olszówce z ogrodem zimowym i przestronnymi tarasami! Szukasz miejsca, które łączy komfort mieszkania w apartamentowcu z przestrzenią do odpoczynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Aleja Armii Krajowej

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

15 000 000 zł9 755 m² 1 537,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bielsko-Biała, olszówka Górna, al. Armii Krajowej szyndzielnia investment park oferta inwestycyjna działka Z pozwoleniem na budowę apartamentów hotelowych doskonała lokalizacja przy dolnej stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

670 000 zł58 m² 11 636 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przytulne mieszkanie w apartamentowcu w Cygańskim Lesie Lokalizacja: cygański Las, ul. Olszówka 21a, bielsko-Biała Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Olszówka Dolna,Bielsko-Biała

4 300 zł103 m² 41,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia całkowicie nowy, nigdy niezamieszkały apartament dwukondygnacyjny o powierzchni 103 m. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Olszówka Dolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Olszówka,Bielsko-Biała

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 -pokojowy apartament zlokalizowany w ramach nowej kameralnej inwestycji w prestiżowej dzielnicy Bielska-Białej - Olszówce. W naszej ofercie są również inne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Olszówka Dolna,Bielsko-Biała

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ogłoszenie: dom do wynajęcia, standard premium: 60 m. Oferujemy do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 60 m, wraz z przynależnym ogrodem o powierzchni 200 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małkowskiego

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

3 000 zł84 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Bielska-Białej, położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu z wjazdem przez bramę sterowaną pilotem. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Armii Krajowej

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

649 182 zł36 m² 17 958 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam wyjątkowy apartament pod Dębowcem i Szyndzielnią w prestiżowym Platinium Park, aleja Armii Krajowej 190. Vat 23% do rozliczenia przy zakupie na firmę. Apartament w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielsko-Biała

Olszówka Dolna,Bielsko-Biała

4 600 zł103 m² 44,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:103 m²

Firma posiada w tej samej lokalizacji mieszkanie do wynajęcia z przynależnym ogrodem o powierzchni 57 m w cenie 3400 zł/mc. Oferujemy do wynajęcia przestronny dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

1 310 000 zł153 m² 8 580,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy apartament W standardzie premium położony W bielsku-białej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą luksusowego apartamentu w kameralnej inwestycji w Mikuszowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Małkowskiego

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

1 180 000 zł176 m² 6 707,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:619 m²

Oferta bez pośredników I ukrytych kosztów bezpośrednio od właściciela (drodzy pośrednicy - proszę O uszanowanie tego - nie traćmy swojego czasu) Na sprzedaż wyjątkowy i przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Małkowskiego

Olszówka,Bielsko-Biała

709 000 zł70 m² 10 180,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedania ładny i duży apartament o powierzchni ok. 69,64 m wraz z ogrodem i miejscem postojowym na ul. Małkowskiego w Bielsku Białej rejon Olszówki Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Olszówka,Bielsko-Biała

2 900 zł74 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament Z garażem W świetnej lokalizacji! Do wynajęcia luksusowy apartament położony w dzielnicy Olszówka w Bielsku-Białej. Zlokalizowany został na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaworowa

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

659 000 zł60 m² 10 983,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji przy ul. Jaworowej w Bielsku-Białej dla tych którzy cenią sobie spokój i bliskość natury! Nowoczesne mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

155 000 zł43 m² 3 604,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sklep w Bielsku-Białej. Budynek handlowo-usługowy, przy Uniwersytecie Bielsko-Bialskim. Cena 149.000 zł - do negocjacji Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3-pokojowy apartament zlokalizowany w ramach nowej kameralnej inwestycji w prestiżowej dzielnicy Bielska-Białej - Olszówce. W naszej ofercie są również inne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Olszówka,Bielsko-Biała

3 200 zł74 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

590 000 zł53 m² 11 115,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą pięknego mieszkania W bielsku-białej Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, jednocześnie z dobrym dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament W świetnej lokalizacji! Do wynajęcia komfortowy apartament położony w dzielnicy Olszówka w Bielsku-Białej. Zlokalizowany został na 3 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sucha

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

1 150 000 zł113 m² 10 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Jedyna tego typu oferta W prestiżowej dzielnicy bielska białej. DO sprzedaży pozostał tylko jeden segment Z prawej strony. Na sprzedaż wyjątkowy ostatni segment budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, Aleja Armii Krajowej

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

10 000 000 zł1 461 m² 6 845,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 725 m²

Bielsko-Biała, olszówka Górna, al. Armii Krajowej 336 pięknie położona nieruchomość możliwość prowadzenia każdej działalności zgodnej z planem zagospodarowania przestrzennego, w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sucha

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

1 150 000 zł113 m² 10 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Twój Dom w Cygańskim Lesie- idealne miejsce dla osób aktywnych - góry, rowery, las. ul. Sucha 1b, olszówka, mikuszowice Śląskie, bielsko-Biała Do sprzedania jeden z dwóch lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kustronia

Olszówka Dolna,Bielsko-Biała

420 000 zł43 m² 9 767,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w nowym budownictwie. Idealne na start lub pod wynajem. Zamknięte osiedle z 2017 r. Blisko Gemini Park, liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pokoju

Olszówka Dolna,Bielsko-Biała

1 450 000 zł153 m² 9 496,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Luksusowy dwupoziomowy apartament w pełni umeblowany i wyposażony. Powierzchnia 152,68 m2 salon + 4 pokoje, dwie garderoby, kuchnia wyposażona w sprzęty marki Siemens (lodówka zmywarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

990 000 zł115 m² 8 595,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga: nowa cena: 990.000zł BIELSKO - MIKUSZOWICE ŚLĄSKIE - atrakcyjna dzielnica domów jednorodzinnych u podnóża gór, blisko kompleks leśny, trasy turystyczne i rowerowe, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bielsko-Biała

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

499 000 zł89 m² 5 606,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkania powstające na nowej kameralnej inwestycji w Mikuszowicach Śląskich. Mieszkanie dwupoziomowe znajduje się na piętrze i posiada blisko 89 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

1 600 zł35 m² 45,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować urokliwe mieszkanie na wynajem na znanym i lubianym osiedlu Olszówka w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 34,81 m 2 mieści się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bielsko-Biała

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

595 000 zł89 m² 6 685,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkania powstające na nowej kameralnej inwestycji w Mikuszowicach Śląskich. Mieszkanie dwupoziomowe znajduje się na 1 piętrze i posiada blisko 90m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pokoju

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

1 450 000 zł153 m² 9 477,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Prestiżowy apartament w świetnej lokalizacji , w pełni wyposażony i umeblowany w wysokiej klasy meble i urządzenia. Na sprzedaż mieszkanie premium w Bielsku-Białej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bielsko-Biała

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

1 351 560 zł113 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal dostępny od zaraz qubb offices - na sprzedaż lokal O pow. 113 mkw., POŁOŻONY NA PARTERZE, W NOWO POWSTAJĄCYM NOWOCZESNYM, WIELOFUNKCYJNYM OBIEKCIE KLASY A , PRZYSTOSOWANYM DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Olszówka,Bielsko-Biała

329 000 zł33 m² 9 970 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę urokliwego mieszkania o powierzchni 33 m2, zlokalizowanego na ul. Fabrycznej 1 w prestiżowej dzielnicy Bielska-Białej - Olszówka. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bystrzańska

Mikuszowice Śląskie,Bielsko-Biała

31,98 zł/m²193 m² 6 172 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o pow. 193m2 na I piętrze. Lokal o przeznaczeniu usługowo-biurowo-handlowym duże możliwość adaptacyjne, pomieszczenie o powierzchni 193m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

849 000 zł73 m² 11 630,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne wyposażone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 Mieszkanie znajduje się na parterze w apartamentowcu z windą w dzielnicy.