dowolna

Nieruchomości Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 394 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 394 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Browarna

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

1 071 470 zł98 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować ostatni dostępny apartament w budynku browarna 12 wybudowanym w samym sercu Bielska Białej. Apartament o powierzchni 98 m2 znajduje się na1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała

2 845 000 zł7 576 m² 375,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działkę przemysłowo- usługową o powierzchni 76ar położoną w dzielnicy Wapienica w Bielsku-Białej, jej kształt zbliżony jest do prostokąta. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Lwowska

Bielsko-Biała,śląskie

74 000 zł20 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż murowany garaż w zabudowie szeregowej o powierzchni 20m2 , znajdujący się w Bielsku-Białej, przy ulicy Lwowskiej. Jest to centralna część miasta. Garaż jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Lipnik,Bielsko-Biała

790 000 zł72 m² 10 972,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 3- pokojowego mieszkania położonego w malowniczej dzielnicy Lipnik w Bielsku-Białej Jeśli marzysz o komfortowym i nowoczesnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łagodna

Złote Łany,Bielsko-Biała

260 000 zł33 m² 7 948,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji Złote Łany. Blisko pełna infrastruktura, szybki dojazd do Centrum. Idealne na start! Rozkład pomieszczeń: kuchnia z oknem pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolista

Kamienica,Bielsko-Biała

424 830 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! wyjątkowa inwestycja komfortowe mieszkania! widokowa okolica Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkań powstających w ramach nowej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:678 m²

Przedstawiamy dom na sprzedaż w unikalnej części Bielska-Białej w dzielnicy Kamienicy. Dom jest dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej około 100 m2 - całkowita ze wzgledu na poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Olszówka,Bielsko-Biała

849 000 zł73 m² 11 630,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne wyposażone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 Mieszkanie znajduje się na parterze w apartamentowcu z windą w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radosna

Grunwaldzkie,Bielsko-Biała

369 000 zł49 m² 7 521,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja. Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na kameralnym osiedlu Grunwaldzkim w Bielsku Białej. Mieszkanie o powierzchni 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

535 000 zł36 m² 14 799,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Na sprzedaż nowoczesny apartament z wyodrębnioną częścią sypialnianą, w prestiżowej dzielnicy Bielska Białej Platinum Park! W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

549 000 zł37 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Na sprzedaż prezentujemy nowoczesny apartament pod Szyndzielnią w Platinium Park. W pełni wyposażona, gotowa inwestycja pod wynajem. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 650 000 zł270 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:757 m²

Nowoczesny i przestronny dom w spokojnej i dogodnej lokalizacji - Mikuszowice Śląskie, bielsko-Biała Biuro Nieruchomości Master House ma przyjemność zaprezentować wspaniały dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miarki

Centrum,Bielsko-Biała

659 000 zł75 m² 8 786,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Witam Oferta nie dla biura nieruchomosci Przedstawiam przestronne mieszkanie o powierzchni 74.40 mkw. w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

760 000 zł179 m² 4 251,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowa oferta Duży dom w stanie deweloperskim. Bielsko Biała na granicy z Bestwiną. Ostateczna cena w przygotowaniu, zależy od standardu i zakresu wykończenia. Dom może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

359 000 zł38 m² 9 573,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W ścisłym centrum W pięknej kamienicy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki w odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

389 000 zł37 m² 10 570,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o pow. 36,8 m2 w Bielsku-Białej. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi; kuchni, przedpokoju; łazienki (bezpieczna łazienka - bez piecyka gazowego). Salon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Złote Łany,Bielsko-Biała

849 000 zł186 m² 4 575,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:398 m²

Tylko w Best Nest Nieruchomości do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w Bielsku-Białej. Przedmiotem sprzedaży jest : - lokal usługowy o powierzchni .123,97m2 - mieszkanie 61,60 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

400 700 zł36 m² 11 211,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja trzy lipki W wymarzonym miejscu Z widokiem na góry! bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji dla biura Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaśminowa

Straconka,Bielsko-Biała

827 120 zł69 m² 13 917,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nasza nowa inwestycja to cztery apartamenty na ul. Jaśminowej w Bielsku-Białej. To idealne miejsca dla osób, które cenią rekreację ponieważ budynek sąsiaduje z lubianymi przez bielszczan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

790 000 zł75 m² 10 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie 75 m2 usytuowane na parterze nowego apartamentowca (oddany do użytku w 2019 roku). Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Do Niwki

Lipnik,Bielsko-Biała

880 000 zł2 200 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną w Bielsko-Biała dzielnica Lipnik. Cena do negocjacji Zapraszam do kontaktu tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

2 000 000 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:445 m²

.: budynek mieszkalny - idealny na inwestycje - 4 lokale mieszkalne :. Budynek wzniesiony w 2019 r., o łącznej pow. ok. 200 mkw., zlokalizowany na 4,5 a działce w Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Aleksandrowice,Bielsko-Biała

710 500 zł72 m² 9 868,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Apartamenty Premium w Centrum Bielska-Białej, dzielnica Aleksandrowice Zapraszamy do zakupu ekskluzywnych apartamentów w samym sercu Bielska-Białej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

2 000 000 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Górne Przedmieście,Bielsko-Biała

650 000 zł113 m² 5 752,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłacznie W naszym biurze Prezentujemy unikatową ofertę sprzedaży klimatycznego mieszkania w kamienicy w ścisłym centrum Bielska-Białej tuz obok rynku zwm. Komfortowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bazaltowa

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

499 000 zł61 m² 8 164,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! kameralna inwestycja- tylko 4 mieszkania! komfortowe mieszkania! spokojna okolica Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkań powstających w ramach nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jeżynowa

Kamienica,Bielsko-Biała

1 180 000 zł1 980 m² 595,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W kamienicy Mam przyjemność zaprezentować dużą, widokową działkę budowlaną położoną w Kamienicy. Nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

849 000 zł3 206 m² 264,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest Nieruchomości, mamy przyjemność zaoferować działkę budowlaną w Bielsku-Białej w dzielnicy Kamienica. Spokojna i cicha okolica, wokół zabudowa jednorodzinna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

495 000 zł3 823 m² 129,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- - - rezerwacja! - - - - - - rezerwacja! - - - promocja cenowa! - działka inwestycyjna W świetnej lokalizacji! Do sprzedania działka położona w Bielsku-Białej - w rejonie skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jeżynowa

Kamienica,Bielsko-Biała

599 000 zł980 m² 611,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W kamienicy Mam przyjemność zaprezentować widokową działkę budowlaną położoną w Kamienicy. Nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Macierzanki

Bielsko-Biała,śląskie

150 000 zł2 585 m² 58,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż bardzo ładna działka w spokojnej i cichej okolicy. Wokół otoczenie lasu, a na dole działki płynie strumyk. Przeznaczenie działki według planu to zs-21 - działka rolna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Biała Wschód,Bielsko-Biała

319 000 zł34 m² 9 273,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż nową ofertę przestronnej kawalerki w malowniczej części Bielska. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w niskim ocieplonym bloku w ustronnej bardzo zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

299 000 zł2 911 m² 102,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z własnym lasem pod duży dom jednorodzinny. Kup i wybuduj dom jednorodzinny lub zainwestuj w ziemię. W ofercie działka o powierzchni 2911m2. Z nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Karpackie,Bielsko-Biała

349 000 zł52 m² 6 673,04 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostepna wyłącznie W naszym biurze Zapraszamy na prezentację jasnego, przestronnego mieszkania na osiedlu Karpackim. Lokal znajduje się na 6 piętrze w wysokim ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

759 000 zł82 m² 9 279,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i jasnego apartamentu, zlokalizowanego w dzielnicy kamienica. Lokal o pow. 81,79 m2 , składa się z dwóch pokoi, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Śródmieście,Bielsko-Biała

688 000 zł74 m² 9 247,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament zlokalizowany jest w ścisłym centrum Bielska-Białej Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży pięknego 3 pokojowego apartamentu o powierzchni 74,4m2 wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorkiego

Złote Łany,Bielsko-Biała

269 000 zł29 m² 9 275,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie o całkowitej powierzchni 28,7 m2 położone na wysokim parterze na osiedlu Złote Łany. Mieszkanie idealnie nadaje się pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. 3 Maja

Kamienica,Bielsko-Biała

259 000 zł27 m² 9 553,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie czekaj aż inni skończą swoje inwestycje! Ta gotowa kawalerka czeka na Ciebie. Urządź swoje 4 kąty na przestrzeni niemal 30 mkw. i to w doskonałej lokalizacji: samo centrum Bielska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jeżynowa

Kamienica,Bielsko-Biała

589 000 zł1 000 m² 589 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała

669 000 zł74 m² 8 979,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż przestronne I wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie W centrum miasta W sąsiedztwie teatru. Więc jeśli szukasz całkowicie wyposażongo pięknego mieszkania, cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne