Dom, ul. Taternicza

Taternicza, Hałcnów, Bielsko-Biała, śląskie

  • 1 295 000 zł
  • 115 m²
  • 11 260,87 zł/m²

Zdjęcie

Dawid Adaś

Skontaktuj się

Dom, ul. Taternicza

Taternicza, Hałcnów, Bielsko-Biała, śląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 295 000 zł

115 m²

11 260,87 zł/m²

Dom, ul. Taternicza

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 295 000 zł 115 m² 11 260,87 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 200 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2024

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 200 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2024

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 295 000 zł (11 260,87 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Bielsku-Białej)
  • Dostępny: maj 2026
  • Charakterystyka domu 115 m² (105 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard (dom pod klucz)
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2024
  •   materiał budowy: beton; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  • Działka: 1 200 m²
  •   kształt: nieregularny; teren pochyły
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowy dom 2024 | spokojna okolica | wysoki standard wykończenia Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 105 m², położony w spokojnej części Bielska-Białej. Budynek oddany do użytku w 2024 roku, wykończony w bardzo dobrym standardzie z dużą dbałością o detale i komfort codziennego życia.
Wnętrze zostało zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Sercem domu jest przestronny salon połączony z kuchnią w układzie open space. (...)

Agent

Dawid Adaś

791 492...

791 492 496

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

791 492...

791 492 496

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl