dowolna

Domy z aneksem kuchennym Bielsko-Biała - Lista ofert sprzedaży i najmu

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 380 000 zł132,22 m² 10 437,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:662 m²

O s T A T N I W O L N Y D O M Nowoczesny dom wolnostojący | 5 pokoi | Garaż | Działka widokowa | Wyjątkowa lokalizacja |bielsko-Biała, stare Bielsko dla biura. 1 380.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł92,52 m² 8 538,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Zapraszam do zapoznania się z poniższym opisem nieruchomości: -wolnostojący budynek z 2025 roku -dzielnica Komorowic Krakowskich, łatwe połączenie z centrum Bielska Białej (20m do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł98 m² 7 132,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż połowa budynku w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Bielsku-Białej w dzielnicy Komorowice Krakowskie o pow. 97,58 m2 z przynależną działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł110 m² 7 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko W biurze nieruchomośći trojanowska umowa na wyłączność Państwu ofertę sprzedaży domu typu bliźniak, położonego w Bielsku-Białej przy ulicy Architektów. Budynek wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 190 000 zł148 m² 8 040,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta tylko w dgr Nieruchomości, zadzwoń, kup, zamieszkaj i nie płać prowizji! Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością niemal kompletną: -bliźniak z 2012 roku -słynąca ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł172,10 m² 7 838,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Dom w dobrym miejscu - Bielsko-Biała, olszówka rej. Szpitala Wojewódzkiego Na sprzedaż budynek wolnostojący z 1983 roku o pow. użyt. 172,10 m2, położony na działce 1063 m2, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

599 000 zł81,78 m² 7 324,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 0% prowizji zapraszamy do zapoznania się Z naszą nową ofertą - 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych W zabudowie dwulokalowej tj. 8 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł115 m² 11 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowy dom 2024 | spokojna okolica | wysoki standard wykończenia Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 105 m , położony w spokojnej części Bielska-Białej. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kamienica,Bielsko-Biała

830 000 zł120 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w Bielsk-Białej Kamienicy W ofercie pozostały tylko dwa budynki -.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł122,66 m² 9 946,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:549 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, duża działka i topowa lokalizacja! Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Chcesz zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł151 m² 6 417,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie dwulokalowej z poddaszem użytkowym o powierzchni 151 m2 (119,66m2 dom+31,4m2 garaż 2-stanowiskowy) zlokalizowany w Bielsku-Białej, przy ul. Macierzanki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł145,29 m² 6 538,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, uroczy dom Boston 2 (według indywidualnego projektu) o powierzchni 145,29m2 Dom posiada garaż, oraz niezależną działkę. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł79,10 m² 7 774,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Stopień zaawansowania budowy kwiecień 2026 - 69% Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł178 m² 6 404,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:969 m²

Twój dom, gotowy na nowy rozdział. Bielskie marzenie przy ulicy Barkowskiej. Wyobraź sobie poranek, w którym otwierasz oczy, a pierwszym co widzisz, jest światło wpadające przez duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł81,78 m² 7 948,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł306 m² 2 284,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:720 m²

Best Nest Nieruchomości oferuje do sprzedania budynek do generalnego remontu na Górnym Przedmieściu w Bielsku-Białej. Obecnie budynek składa się z trzech samodzielnych lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł102,19 m² 6 458,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

0% prowizji kupujący nie płaci podatku pcc!ostatni wolny segment! oferta promocyjna! Cena regularna: 724 000 pln Cena promocyjna : 660 000 pln dwukondygnacyjny budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł220 m² 4 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:637 m²

Wyjątkowa lokalizacja W olszówce - cygański las Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 220 m2. Funkcja: - parter : przedsionek z dużą garderobą, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł189 m² 4 386,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Prezentacja wyłącznie z agentem kanon po wcześniejszym umówieniu spotkania. Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny budynek jednorodzinny wolno stojący parterowy z możliwością adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł78,80 m² 12 677,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Zarabiaj ponad 78 tysięcy rocznie! Zainwestuj w nieruchomość, która od pierwszego dnia zarabia na siebie. Na sprzedaż budynek mieszkalny zlokalizowany w centrum Bielska-Białej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł153,50 m² 7 811,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 394 m²

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny, piętrowy dom na sprzedaż w Komorowicach Krakowskich w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 113,70 m 2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

To nie jest gotowa nieruchomość z działką. Budujemy dom na działce klienta (możemy też pomóc ją znaleźć). Gotowy dom W górach 35 m | całoroczny | 289 000 zł | bez budowy Masz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

537 000 zł70 m² 7 671,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bezpośrednia sprzedaż mieszkań - kupujący nie płacą prowizji od zakupu oraz pcc. Mieszkania znajdują się w Kozach 10 minut od Bielska-Białej przy ulicy Zawiłej 6b oraz Wapiennej 36k. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł82 m² 10 914,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nie pobieramy prowizji od klienta kupujacego! Bez podatku pcc! Na sprzedaż komfortowy lokal w budynku jednorodzinnym, dwulokalowym w stanie deweloperskim, usytuowany w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł280 m² 5 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| dom na sprzedaż położony w pięknej dzielnicy Bielska-Białej - Olszówce Górnej. Taka lokalizacja zapewnia ciszę i spokój, bliskość tras spacerowych, dróg rowerowych i szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł135 m² 11 844,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do oferty wyjątkowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok. 130 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł159,81 m² 5 944,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:947 m²

Oferujemy na sprzedaż dom Narcyz" o powierzchni 159,81m2. Dom posiada garaż, oraz niezależną działkę. Nieruchomość położona w Bielsku-Białej, na Osiedlu Trzy Lipki. W w/w lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł102,84 m² 10 404,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica - jedno z bardziej poszukiwanych miejsc w Bielsku-Białej. Dom w zabudowie szeregowej, wykończony pod klucz Bardzo dobra lokalizacja, blisko góry i stok Dębowca. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł70,70 m² 12 574,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko U nas! nowa niższa cena! nowa inwestycja ruszyła sprzedaż tylko U nas! Topowa lokalizacja lotnisko/kamienica Inwestycja zakończona! Nowoczesny projekt deweloperski zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Kamienica,Bielsko-Biała

1 070 000 zł102 m² 10 490,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Bielsko-biała budynek do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (środkowy segment) o powierzchni użytkowej 102 m , położony na w pełni ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł362 m² 11 022,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Nowoczesny dom położony W wyjątkowej lokalizacji pod górami Z pięknym dużym ogrodem gotowy do wprowadzenia lub Z możliwością rozbudowy - aktualne pozwolenie! Link do filmu na yt:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kamienica,Bielsko-Biała

2 200 000 zł313 m² 7 028,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 263 m²

Prowizja 0% Dom jednorodzinny w dzielnicy Kamienica, z widokiem na Dębowiec i panoramę miasta. Dom zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielska-Białej jaką jest Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł73,50 m² 7 823,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:36 m²

Stopień zaawansowania budowy kwiecień 2026 - 69% Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 lokali w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

5 192 400 zł362 m² 14 343,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 327 m²

Prestiżowa Nieruchomość pod Górami z Prywatnym Kortem! nowoczesny dom położony W wyjątkowej lokalizacji pod górami Z pięknym dużym ogrodem oraz prywatnym kortem tenisowym gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł108 m² 8 324,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w Bielsku-Białej w dzielnicy Wapienica, przy granicy z Jaworzem. Dom ma powierzchnię 108,60 m 2 , posiada ogródek, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Lipnik,Bielsko-Biała

1 299 000 zł270 m² 4 811,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:504 m²

Lipnik - Dom dom wolnostojący o powierzchni ok. 270m2 1.299.000,00 zł! Do sprzedania Dom wolnostojący o pow. 270m2 z możliwością wykorzystania powierzchni mieszkaniowej na parterze na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł122,88 m² 6 347,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu , ukończoną gotową Inwestycję w Hałcnowie składającą się z pięciu budynków dwu-lokalowych. Domy położone są w malowniczej okolicy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł139,73 m² 7 657,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka zlokalizowanego przy ulicy Szarej w Bielsku-Białej. Powierzchnia użytkowa wynosi 115,35 m2, całkowita 139,73 m2 i składa się na nią: parter o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł77 m² 11 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 77m2 zlokalizowany w Kozach przy ul.Macierzanki, na osiedlu nowych domów jednorodzinnych z pięknymi widokami na panoramę Beskidów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł82,50 m² 6 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł79,10 m² 7 774,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²