dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bielsko-Biała Osiedle Złote Łany

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademii Umiejętności

Złote Łany,Bielsko-Biała

395 000 zł56 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Prezentuję Państwu mieszkanie usytuowane na oś. Złote Łany o łącznej powierzchni 56m2. Mieszkanie mieści się w bardzo dobrej lokalizacji. W okolicy również bardzo dużo zieleni jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Złote Łany,Bielsko-Biała

295 000 zł36 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 1- pokojowego mieszkania znajdującego się w Bielsku-Białej na Osiedlu Złote Łany Mieszkanie o powierzchni 36m 2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 950 zł44 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w nowym apartamentowcu z windą na Złotych Łanach. Mieszkanie o powierzchni 43,64m2 składa się z przestronnego, jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy nową ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w niskim bloku na osiedlu Złote Łany Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i liczy blisko 48m2 powierzchni. Układ mieszkania: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

339 000 zł55 m² 6 197,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojewego o pow. ok. 54,73 m2 ,zlokalizowane na parterze w niskim bloku na osiedlu Złote Łany. Układ: lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Langiewicza

Langiewicza,Bielsko-Biała

2 000 zł47 m² 42,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z miejscem postojowym na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie znajduje się w nowych apartamentowcach "osiedle Siewna", na osiedlu Langiewicza. Na terenie osiedla plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Langiewicza

Langiewicza,Bielsko-Biała

1 690 zł31 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najem W formule: najem okazjonalny. Koniecznie przeczytaj O procedurze zanim nawiążesz kontakt W sprawie spotkania: czym jest najem okazjonalny? Najem okazjonalny Oferujemy na wynajem wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokojowe o powierzchni ok. 51 m2. Zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku wielokondygnacyjnym (z windą), wybudowanym w technologii wielkopłytowej w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórze

Złote Łany,Bielsko-Biała

359 000 zł48 m² 7 479 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa Oferta na wyłączność! Posiadamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5m2, w super lokalizacji - na os. Złote łany, ul. Podgórze, drugie piętro, blok z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 500 zł46 m² 32,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Złote Łany przy ul. Jutrzenki, na przeciwko pawilonów Spółdzielni Mieszkaniowej Złote Łany. Mieszkanie składa się z: dużego pokoju kuchnia łazienki z wc dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 300 zł46 m² 27,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2- pokojowe na 3 piętrze na osiedlu Złote łany przy ul. Bogusławskiego w Bielsku-Białej. Mieszkanie częściowo umeblowane, ściany świeżo pomalowane. Rozkład: duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

259 000 zł36 m² 7 194,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, 2 pokojowego o pow. 36 m2 , zlokalizowane na parterze w niskim bloku na os. Złote Łany. Układ: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siewna

Langiewicza,Bielsko-Biała

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim nowym bloku na ogrodzonym, kameralnym osiedlu z bramą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Złote Łany,Bielsko-Biała

269 000 zł48 m² 5 615,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 3- pokojowego mieszkania położonego na Osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej. Mieszkanie położone na IV piętrze niskiego bloku. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

269 000 zł48 m² 5 615,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3, pokojowego o pow. ok. 48 m 2 , położone na czwartym piętrze niskiego budynku na osiedlu Złote Łany. Rozkład: wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Podgórze

Złote Łany,Bielsko-Biała

215 000 zł26 m² 8 269,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Widok na góry, piękna panorama Beskidu Małego z okien. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej piekny widok Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Langiewicza

Langiewicza,Bielsko-Biała

2 800 zł59 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu pięknego, nowoczesnego i przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 58,6 m2 w okolicach Złotych Łan, langiewicza, urodzajnej w Bielsku-Białej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

2 400 zł53 m² 45,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy i przestronny apartament z miejscem postojowym- nowe osiedle Urodzajna. "Przyjdź z walizkami i mieszkaj"! Do wynajęcia apartament położony w dzielnicy Złote Łany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Złote Łany,Bielsko-Biała

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania trzy pokojowe, przytulne i zadbane mieszkanie w Bielsku - Białej przy ul. Krasickiego, osiedle Złote Łany. Oferta na wyłączność tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

299 000 zł802 m² 372,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość wyłącznie W naszym biurze Działka na terenie osiedla Złote Łany. Teren płaski, ogrodzony o powierzchni 802m2. Wymiary działki 12x59m. Media: woda, prąd, kanalizacja , gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

499 000 zł62 m² 8 101,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Bielsku-Białej. Mieszkanie znajduję się na nowym, zamkniętym prestiżowym osiedlu siewna w Bielsku-Białej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademii Umiejętności

Złote Łany,Bielsko-Biała

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania trzy pokojowe, przytulne i zadbane mieszkanie z widokiem na góry w Bielsku - Białej przy ul. Akademii Umiejętności, osiedle Złote.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojewego o pow. ok. 53 m2 ,zlokalizowane na drugim piętrze w niskim bloku na osiedlu Złote Łany. Układ: lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

480 000 zł57 m² 8 465,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację przytulnego, jasnego mieszkania zlokalizowanego na 2-piętrze w niskim 4-pietrowym apartamentowcu zlokalizowany na wzgórzu z pięknym widokiem na góry i panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łagodna

Złote Łany,Bielsko-Biała

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego 4 pokojowego mieszkania w niskim bloku na osiedlu Złote Łany (ul.Łagodna) Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i liczy ok.60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

329 000 zł64 m² 5 140,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania, 3-pokojowego o pow. 64 m 2 , zlokalizowane na wysokim parterze w niskim budynku, zlokalizowane na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

299 000 zł38 m² 7 825,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu widokowe oraz w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie powierzchni 38,21m 2 na os. Złote Łany. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

371 000 zł46 m² 8 065,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 na Złotych Łanach. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w 4 kondygnacyjnym niskim ocieplonym budynku bloku , otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

249 000 zł26 m² 9 576,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni blisko 26 m2 na os. Złote Łany Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w budynku z nową windą i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą wynajmu 3 pokojowego mieszkania położonego na osiedlu Złote Łany w ustronnym otoczonym zielenią miejscu. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Langiewicza

Langiewicza,Bielsko-Biała

445 000 zł47 m² 9 437,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowy I umeblowany apartament W świetnej lokalizacji! 0% prowizji od kupującego! dane techniczne: do sprzedania apartament położony na os. Langiewicza w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

309 000 zł38 m² 8 086,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojewego o pow. ok. 53 m 2 ,zlokalizowane na drugim piętrze w niskim bloku na osiedlu Złote Łany. Układ: lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

399 000 zł43 m² 9 294,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

przyjemnością prezentujemy Państwu widokowe oraz w pełni wyposażone 3 pokojowe mieszkanie powierzchni 42,93m2 na os. Złote Łany. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

300 000 zł802 m² 374,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na terenie osiedla Złote Łany. Teren płaski, ogrodzony o powierzchni 802m2. Wymiary działki 12x59m. Media: woda, prąd, kanalizacja , gaz w drodze dojazdowej. Działka wąska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

259 000 zł38 m² 6 817,58 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem z pięknym widokiem na góry, położone na 10 piętrze w wysokim budynku z windą na os. Złote Łany. Z mieszkania rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Langiewicza

Langiewicza,Bielsko-Biała

1 700 zł64 m² 26,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na os. Langiewicza w Bielsku-Białej. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego 4-piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na wydzielonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

549 000 zł66 m² 8 356,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament 3 pokojowy z ogródkiem i garażem. Dostępny od zaraz. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych ogródek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Złote Łany,Bielsko-Biała

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w Bielsku-Białej na osiedlu Złote Łany. Mieszkanie wyremontowane, umeblowane i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty. Ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Urodzajna

Langiewicza,Bielsko-Biała

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na os. Złote Wzgórze, przy ul. Urodzajnej w Bielsku-Białej, o powierzchni 74 m2, na parterze. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane, z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Złote Łany,Bielsko-Biała

599 000 zł54 m² 11 043,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam na sprzedaż apartament 54,24 m2 dwupokojowy z ogródkiem jakich mało w mieście. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij