dowolna

Domy z aneksem kuchennym Bielsko-Biała - Lista ofert sprzedaży i najmu

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Rynek pierwotny

680 000 zł148 m² 4 594,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Nowoczesny bliźniak w spokojnej części Starego Bielska miejsce, w którym naprawdę dobrze się mieszka. Szukasz domu, który łączy ciszę i prywatność z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kamienica,Bielsko-Biała

1 250 000 zł122,50 m² 10 204,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bielsko- biała, kamienica budynej jednorodzinny dwulokalowy Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy budynku jednorodzinnego, dwukondygnacyjnego z garażem w bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł126,50 m² 7 588,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort nowoczesnego domu, spokojną okolicę i bliskość natury? Ta oferta jest dla Ciebie! przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł360,80 m² 7 178,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:472 m²

Kamienica mieszkalno-usługowa gotowa do użytkowania na potrzeby włanse, do dalszego wynajmu lub innych projektów inwestycyjnych. Powierzchnia użytkowa budynku: 360,80 m2 Powierzchnia gruntu: 472,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł82 m² 10 914,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokal B1 w budynku jednorodzinnym, dwulokalowym w stanie deweloperskim z dodatkowymi pracami wykończeniowymi przy ul. 13 Zakrętów, w Bielsku- białej. Cechy: duże okna zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielsko-Biała,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Gotowy dom W górach 35 m | całoroczny | 289 000 zł | bez budowy Masz działkę albo myślisz o własnym miejscu w górach? Zamiast budowy przez 2 lata możesz mieć gotowy, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bielsko-Biała

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

1 980 000 zł330 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 728 m²

Super oferta na wyłączność - bielsko-biała, komorowice Krakowskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i cenionej dzielnicy Bielsko-Biała - Komorowice Krakowskie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

610 000 zł79 m² 7 711,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:61 m²

Stopień zaawansowania budowy kwiecień 2026 - 69% Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

567 000 zł74 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Stopień zaawansowania budowy kwiecień 2026 - 69% Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 lokali w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

567 000 zł82 m² 6 872,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:32 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

610 000 zł79 m² 7 711,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielsko-Biała,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Ile to realnie kosztuje i czy da się to zrobić na Twojej działce? Większość realizacji zamyka się w 350-450 tys. zł całościowo (dom + działka + przygotowanie). Pomagamy sprawdzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Macierzanki

Hałcnów,Bielsko-Biała

969 000 zł151 m² 6 417,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie dwulokalowej z poddaszem użytkowym, bielsko-Biała, ul. Macierzanki Na sprzedaż dom o powierzchni 151 m (119,66 m część mieszkalna + 31,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

939 000 zł165 m² 5 690,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:316 m²

Wyjątkowa oferta - dom szeregowy W olszówce! wyłączność - oferta dostępna tylko W naszym biurze! opis nieruchomości: do sprzedania dom położony w Olszówce w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:637 m²

Wyjątkowa lokalizacja W olszówce - cygański las Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 220 m2. Funkcja: - parter : przedsionek z dużą garderobą, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. 13 Zakrętów

Hałcnów,Bielsko-Biała

740 000 zł110 m² 6 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Opis Budynki technicznie odebrane. Gotowy do wprowadzenia od zaraz. Gaz, prąd podłączony do budynków Ogrzewanie podłogowe /parter. Piętro/kaloryfery. Piec dwufunkcyjny/ gazowy- zamontowany. Brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

1 199 000 zł154 m² 7 811,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 394 m²

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny, piętrowy dom na sprzedaż w Komorowicach Krakowskich w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 113,70 m 2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

739 000 zł104 m² 7 108,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:43 m²

Kupujący zwolniony z 2% pcc oferta dotyczy budynku nr 2 lub 3 pełna oferta inwestycji dostępna na naszej stronie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu budynek w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bielsko-Biała

Kamienica,Bielsko-Biała

5 192 400 zł362 m² 14 343,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 327 m²

Nowoczesny dom położony W wyjątkowej lokalizacji pod górami Z pięknym dużym ogrodem oraz prywatnym kortem tenisowym gotowy do wprowadzenia lub Z możliwością rozbudowy - aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

939 000 zł165 m² 5 690,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:316 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

559 000 zł74 m² 7 605,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:83 m²

Cena zawiera rabat 50 000 zł! Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

559 000 zł82 m² 6 775,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:34 m²

Promocja -50 000 zł! Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej. Inwestycja oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przelotna

Śródmieście,Bielsko-Biała

599 000 zł79 m² 7 572,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lipnik,Bielsko-Biała

1 320 000 zł142 m² 9 295,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:614 m²

Na sprzedaż, dostępny od zaraz, ciepły, przytulny, całkowicie wykończony dom dla rodziny, zlokalizowany na granicy Bielska-Białej i Kóz, w cichej i przyjaznej okolicy. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł79 m² 7 572,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

Wliczony rabat 50 000 zł! Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Za Kuźnią

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała