dowolna

Domy z tarasem Bielsko-Biała - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

3 990 000 zł362 m² 11 022,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Nowoczesny dom położony W wyjątkowej lokalizacji pod górami Z pięknym dużym ogrodem gotowy do wprowadzenia lub Z możliwością rozbudowy - aktualne pozwolenie! Link do filmu na yt:.

Szczegóły ogłoszenia

4 966 920 zł276 m² 17 996,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferta inwestycyjna premium 4 luksusowe apartamenty | dzielnica Kamienica, bielsko-Biała Cena sprzedaży: 4 966 920 zł (brutto, 8% vat) Powierzchnia całkowita: 276 m Liczba apartamentów: 4 Status:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

2 950 000 zł290 m² 10 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 773 m²

Cena: 2 950 000 zł za dom z pełnym wyposażeniem widoczne na zdjęciach i filmie. Możliwość natychmiastowego zamieszkania! Wyjątkowy dom pełen dobrej energii, położony na zapewniającej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kamienica,Bielsko-Biała

2 200 000 zł313 m² 7 028,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 263 m²

Prowizja 0% Dom jednorodzinny w dzielnicy Kamienica, z widokiem na Dębowiec i panoramę miasta. Dom zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielska-Białej jaką jest Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

980 000 zł280 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:709 m²

Przestronny dom na sprzedaż w Bielsku-Białej - idealny dla dwóch rodzin. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni całkowitej 280 m , położoną na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł830 m² 3 012,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 080 m²

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   *** Wyjątkowa rezydencja z widokiem na góry | Bielsko-Biała Janowice | *** Na sprzedaż rezydencja z klasą wyjątkowy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

5 192 400 zł362 m² 14 343,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 327 m²

Prestiżowa Nieruchomość pod Górami z Prywatnym Kortem! nowoczesny dom położony W wyjątkowej lokalizacji pod górami Z pięknym dużym ogrodem oraz prywatnym kortem tenisowym gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Lipnik,Bielsko-Biała

1 299 000 zł270 m² 4 811,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:504 m²

Lipnik - Dom dom wolnostojący o powierzchni ok. 270m2 1.299.000,00 zł! Do sprzedania Dom wolnostojący o pow. 270m2 z możliwością wykorzystania powierzchni mieszkaniowej na parterze na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł122,88 m² 6 347,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu , ukończoną gotową Inwestycję w Hałcnowie składającą się z pięciu budynków dwu-lokalowych. Domy położone są w malowniczej okolicy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł220 m² 4 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:637 m²

Wyjątkowa lokalizacja W olszówce - cygański las Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 220 m2. Funkcja: - parter : przedsionek z dużą garderobą, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł296,76 m² 3 942,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 457 m²

Bartosz baturo Agent prowadzący   Przestronny dom z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, idealny dla dużej rodziny lub inwestora z możliwością stworzenia nawet trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 600 zł136,48 m² 5 455,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny dom wolnostojący na sprzedaż w Bielsku-Białej przy ul. Poligonowej. Kameralna inwestycja obejmuje tylko dwa domy o powierzchni blisko 100 m z dużymi działkami ok. 650 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł125 m² 15 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji u podnóża gór Bielsko-Biała, ul. Łowiecka 101a Jeśli marzysz o domu w wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł159,81 m² 5 944,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:947 m²

Oferujemy na sprzedaż dom Narcyz" o powierzchni 159,81m2. Dom posiada garaż, oraz niezależną działkę. Nieruchomość położona w Bielsku-Białej, na Osiedlu Trzy Lipki. W w/w lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł526 m² 3 802,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bielsko-Biała, ul. Widok 20, blisko ścisłego centrum. Budynek mieszkalny wielorodzinny. Obiekt w znakomitej lokalizacji, położony na wysokości 355 m n.p.m., co gwarantuje atrakcyjne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł155 m² 5 993,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:930 m²

Wyjątkowa oferta nowoczesnego I funkcjonalnego domu hałcnów - zaledwie 5 min od centrum B-B Duży i słoneczny ogród 930m2 budynek wykończony z dbałością o każdy szczegół!.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł233,29 m² 4 715,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:532 m²

Przestronny dom położony w cichej i spokojnej okolicy z pięknymi widokami. Na sprzedaż dom jednorodzinny, z działką o powierzchni 532m , w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł81,78 m² 7 948,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 0% prowizji zapraszamy do zapoznania się Z naszą nową ofertą - 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych W zabudowie dwulokalowej tj. 8 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł350 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: przestronny dom z ogromnym potencjałem. Na sprzedaż wyjątkowy, zadbany dom - idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i dużej, wielopokoleniowej rodziny. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł440 m² 2 952,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom + Budynek Usługowy w samym Centrum Bielska-Białej Sprzedam dom z dużym tarasem w samym centrum Bielska-Białej. Dom o powierzchni 100 m2 sprzedawany razem z nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kamienica,Bielsko-Biała

830 000 zł120 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w Bielsk-Białej Kamienicy W ofercie pozostały tylko dwa budynki -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Wapienica,Bielsko-Biała

1 950 000 zł318 m² 6 132,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:997 m²

Wyjątkowy dom z historią | 262 m | duża działka 997 m | Bielsko-Biała Na sprzedaż funkcjonalny dom z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kamienica,Bielsko-Biała

1 250 000 zł122,50 m² 10 204,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bielsko- biała, kamienica budynej jednorodzinny dwulokalowy Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy budynku jednorodzinnego, dwukondygnacyjnego z garażem w bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł122,66 m² 9 946,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:549 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, duża działka i topowa lokalizacja! Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Chcesz zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł126,50 m² 7 588,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort nowoczesnego domu, spokojną okolicę i bliskość natury? Ta oferta jest dla Ciebie! przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Dom.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł78,80 m² 12 677,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Zarabiaj ponad 78 tysięcy rocznie! Zainwestuj w nieruchomość, która od pierwszego dnia zarabia na siebie. Na sprzedaż budynek mieszkalny zlokalizowany w centrum Bielska-Białej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł120 m² 145,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zamieszkaj tam, gdzie inni jeżdżą na wakacje! Wynajmij dom z widokiem na Beskid Żywiecki. Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł102,19 m² 6 458,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

0% prowizji kupujący nie płaci podatku pcc!ostatni wolny segment! oferta promocyjna! Cena regularna: 724 000 pln Cena promocyjna : 660 000 pln dwukondygnacyjny budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

5 980 000 zł890 m² 6 719,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:917 m²

Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość! bielsko - biała Lipnik oferta tylko w rem Nieruchomości wyłączność - Do sprzedaży duże dwa domy połączone ze sobą łącznikiem. Niezależne osobne.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł300 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Willa przy Cygańskim Lesie - prestiż, historia i potencjał inwestycyjny | Bielsko-Biała, olszówka Na mapie Bielska-Białej są miejsca, które od lat budzą szacunek. Ulica Tenisowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł215 m² 5 116,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 869 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Na sprzedaż: dom z działką inwestycyjną przy jednej z głównych ulic Bielska-Białej Szukasz nieruchomości, która łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 425 000 zł389 m² 3 663,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 471 m²

Dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, aleksandrowice lub zamaiana na inną nieruchomość Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom mieszkalny o powierzchni 389 m , położony na działce 1471.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł82 m² 10 914,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokal B1 w budynku jednorodzinnym, dwulokalowym w stanie deweloperskim z dodatkowymi pracami wykończeniowymi przy ul. 13 Zakrętów, w Bielsku- białej. Cechy: duże okna zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Wapienica,Bielsko-Biała

1 100 000 zł154 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Bielsko-biała dzielnica wapienica ten dom trzeba zobaczyć zdjęcia nie oddają bardzo dobrego stanu I funkcjonalności. Prezentuję na sprzedaż bardzo wygodny i funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bielsko-Biała

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

1 980 000 zł330 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 728 m²

Super oferta na wyłączność - bielsko-biała, komorowice Krakowskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i cenionej dzielnicy Bielsko-Biała - Komorowice Krakowskie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała

1 359 000 zł170 m² 7 994,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 498 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 129,6 m , położony na w pełni ogrodzonej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Witosa

Hałcnów,Bielsko-Biała

899 000 zł280 m² 3 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 080 m²

Dom dwurodzinny ,do częściowego wykończenia/adaptacja poddasza/do lekkiego odświeżenia /malowanie /do zamieszkania media prąd /siła/ gaz ,kanalizacja .Możliwość dodatkowa, podział działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wędrowców

Stare Bielsko,Bielsko-Biała

1 380 000 zł130 m² 10 615,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:705 m²

Wybierz przestrzeń, która ma znaczenie | dom 130 m2 | Prestiżowa lokalizacja Na wzgórzu przy ul. Wędrowców w Bielsko-Biała powstaje kameralna inwestycja dla tych, którzy szukają miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Straconka,Bielsko-Biała

1 329 000 zł124 m² 10 717,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szukałeś domu w spokojnej okolicy? Mamy do sprzedania dom Bielsku Białej na Straconce Dom o powierzchni 126 m ma dwa piętra i dużą działkę 650 m . Wnętrza są jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Olszówka Górna,Bielsko-Biała

939 000 zł165 m² 5 690,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:316 m²

Wyjątkowa oferta - dom szeregowy W olszówce! wyłączność - oferta dostępna tylko W naszym biurze! opis nieruchomości: do sprzedania dom położony w Olszówce w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Lipnik,Bielsko-Biała

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 269 m²

Lipnik/straconka Dom w otulinie Parku Krajobrazowego Beskidu Małego Do sprzedaży budynek wolnostojący położony na pięknej, widokowej działce na terenie Parku Krajobrazowego. W sąsiedztwie.