dowolna

Działki uzbrojone Bielsko-Biała - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

560 000 zł1 886 m² 296,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana Bielsko-Biała, straconka | piękna okolica, media, dojazd Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej cenionych i malowniczych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł3 300 m² 390,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 1660/70 o powierzchni 33 arów (3300 m ), położona przy ul. Rucianej w Bielsku-Białej, w dzielnicy kamienica, sąsiedztwo uporządkowane zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł722 m² 415,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rozpocznij budowe juz w poniedzialek - Działka uzbrojona i ogrodzona z projektem z zezwoleniem na budowe Zaczynaj juz w przyszlym tygodniu! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 365 000 zł3 451 m² 1 264,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Best Nest! Na sprzedaż teren inwestycyjny 3451 m2 w Bielsku-Białej pod budownictwo wielorodzinne. Co zyskujesz? Bezpieczeństwo: wydane wz na 68 mieszkań (2568 m2 pum). Czas: możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

170 200 zł920 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zaciszna dolina w Hałcnowie - działka budowlana 920 m z Warunkami Zabudowy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 920 m , położona przy ul. Taternicza w Hałcnowie,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 353 m² 306,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1353 m2 położona w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Bielska Białej Stare Bielsko przy ul. Jana Sobieskiego Nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł2 958 m² 279,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*Perełka wśród działek*dla inwestora*dla Tych, którzy szukają już za długo* Jeśli porzuciłeś już nadzieję, że znajdziesz swoją wymarzoną działkę. Dużą, przestronną, płaską.

Szczegóły ogłoszenia

514 500 zł2 058 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w Bielsku-Białej, w dzielnicy Komorowice Krakowskie. Ta wyjątkowa działka to idealna okazja dla osób planujących budowę.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł963 m² 185,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Spokój, przestrzeń, widok na góry i bardzo dobry dojazd do centrum Bielska Przyjemne, dobrze skomunikowane miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 348 m² 229,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1348 m2, położonej w Bielsku-Białej rejon Hałcnów. Działka składa się z nr 796/3.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł823 m² 387,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 823 m , położoną w dzielnicy Wapienica przy ul. Mazurskiej w Bielsku-Białej. Działka jest ogrodzona i częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł800 m² 498,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Lipniku miejscu, które od lat przyciąga osoby szukające spokojnej, uporządkowanej przestrzeni do życia, z jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka

Karpackie,Bielsko-Biała

1 590 000 zł1 572 m² 1 011,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Unikatowa działka inwestycyjna. Świetna lokalizacja przy al gen. Andersa, sąsiedztwo stacji benzynowej. Pozwolenie na budowę I projekt budowlany W cenie. Działka o powierzchni 1572 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł2 545 m² 628,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna nieruchomość zabudowana budynkiem usługowo -mieszkalnym. Idealna dla dewelopera z możliwością budowy do 36 lokali mieszkalnych. Oferta bezpośrednio od właściciela. Powyższy opis nie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 039 m² 336,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz idealnego balansu między ciszą i spokojem a błyskawicznym dostępem do tętniącego życiem centrum miasta? Ta unikalna działka budowlana o powierzchni ok. 11 arów (1039 m ).

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 210 m² 316,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Takich działek na mapie Bielska-Białej już po prostu nie ma. Przedmiotem oferty jest unikatowa działka budowlana o numerze 318/12, oferująca ciszę oraz wyjątkowy, panoramiczny widok. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nowym domek o pow. 35m2 usytuowany na działce 500m2 położony w rod Komorowice Sosna na ul. Bestwińskiej w Bielsku-Białej. W domku zamontowane ogrzewanie - klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł2 282 m² 184,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piotr olma Agent prowadzący   Zapraszam do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej w samym sercu malowniczych terenów Bielska-Białej, zlokalizowanej w spokojnym sąsiedztwie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł5 621 m² 444,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny O powierzchni 5621 M2. Świetna okalizacja W pobliżu giełdy towarowej W planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod : - produkcję - hurtownie -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł4 500 m² 444,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gotowa inwestycja dla dewelopera - wyjątkowa okazja w sercu Beskidu Małego! Szukasz sprawdzonej inwestycji w atrakcyjnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Lipnik,Bielsko-Biała

513 600 zł2 140 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż, bielsko-Biała, lipnik Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży działki nr. 1930/5 o powierzchni 2140 m2 , położonej w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł2 000 m² 214,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana z panoramicznym widokiem na góry, z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Lokalizacja Działka położona w Mikuszowicach Krakowskich spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

9 999 000 zł4 454 m² 2 244,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Monika połatyńska Agent prowadzący   Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową propozycję zakupu gruntu idealnego pod inwestycję mieszkaniową budowę bloku mieszkalnego. Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 040 m² 283,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana znajdująca się w Bielsku-Białej, dzielnicy Komorowice Krakowskie. Ukształtowanie terenu: teren płaski. Bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi publicznej. Dostęp do mediów:.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł26 295 m² 285,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna , położona w atrakcyjnym miejscu Bielska-Białej w pobliżu S-1 o łącznej pow.2,6296 ha. Teren objęty jest mpzp o symbolu U-01 i U-02.

Szczegóły ogłoszenia

5 192 400 zł4 327 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna, wyjątkowa, duża działka O pow. OK. 43 ary, położona W atrakcyjnej lokalizacji pod górami W zielonej dzielnicy miasta bielska-białej - kamienicy. Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 351 m² 366,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Hałcnów - działka Z domem do remontu / inwestycja Na sprzedaż piękna zadbana działka o powierzchni 1351m2. Teren w całości ogrodzony. Na nieruchomości znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 813 m² 132,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1813mkw z przeznaczeniem pod zabudowę usługową (biurową), położona w Bielsku-Białej przy ul. Cyprysowej (mikuszowice Krakowskie). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 900 zł4 840 m² 929,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w samym Centrum Bielska-Białej. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy ulicy Cieszyńskiej 171.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł2 886 m² 134,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bielsko-biała ul.KRAŃCOWA ZABUDOWA MIESZKANIOWA Z MOŻLIWOŚCIĄ USŁUG CENA DO NEGOCJACJI. Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2886 m2, nr. działki 2646/1 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł2 303 m² 203,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w Bielsku-Białej, dzielnica Komorowice Śląskie. Idealna propozycja dla inwestora lub dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł2 414 m² 931,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z warunkami zabudowy - ul. Juliusza Słowackiego, bielsko-Biała Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2414 m , zlokalizowana w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 361 m² 191,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej, z dojazdem całorocznym i widokiem na góry. Opis dodatkowy: powierzchnia działki: 13,61.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł1 037 m² 349,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok 1062 m2 położoną w Hałcnowie w rejonie ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 305 m² 268,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Studio Na sprzedaż grunt budowlany o powierzchni 1305 m, składający się z dwóch działek budowlanych o numerach 964/14 i 964/15, położony w widokowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł11 906 m² 419,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Duża działka inwestycyjna 11 906 m Bielsko-Biała, ul. Francuska top lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Lipnik,Bielsko-Biała

275 000 zł946 m² 290,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lipnik Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 946mkw, zlokalizowana w pobliżu centrum Lipnika. Działka nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, wydano warunki zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł992 m² 372,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Otulina parku krajobrazowego niepowtarzalna lokalizacja pod górami Działka budowlana o powierzchni 992 m2, ogrodzona z trzech stron. Wszystkie media miejskie: woda, gaz, kanalizacja, energia.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł5 000 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni około 50 a. położona przy ruchliwej ulicy w dzielnicy Olszówka Górna w Bielsku-Białej. Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł1 062 m² 193,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowe działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Oferta bezpośrednio od właściciela nieruchomości. Do sprzedania działka o powierzchni 1062 m2 (działka nr 1460/27) położona.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 807 m² 121,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bez prowizji Działka w rejonie ul. Krakowskiej (obok budynku nr 224b) w Bielsku-Białej. Działka położona niedaleko centrum, blisko komunikacji miejskiej, wylotu na drogi ekspresowe. Na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij