dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała - Oferty „sprzedam mieszkanie”

953 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

953 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

529 000 zł64 m² 8 265,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie | 64,00mkw Bielsko-Biała ul. Dębowa 2. Na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,00 mkw, lokal znajduje się na 2 piętrz przy ul. Dębowej 2. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojskiego

Wapienica Bielsko-Biała

618 927 zł60,09 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, znajdujące się w inwestycji Apartamenty Zacisze w Bielsku Białej. Zakup miejsca postojowego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojskiego

Wapienica Bielsko-Biała

571 650 zł55,50 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojskiego

Wapienica Bielsko-Biała

680 085 zł64,77 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, oraz ogródkiem z tarasem, znajdujące się w inwestycji Apartamenty Zacisze w Bielsku Białej. Zakup miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament dwupoziomowy, ul. Sucha

Bielsko-Biała,śląskie

1 210 000 zł143,16 m² 8 452,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Apartament 140 m | ul. Sucha |dwupoziomowy } Bielsko-Biała. Panoramiczny widok na Góry. Prestiżowa dzielnica: cygański Las Na sprzedaż apartament o powierzchni 140 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

592 200 zł42,42 m² 13 960,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 przy ul. Babiogórskiej 15 w Bielsku-Białej. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w zachodniej części miasta w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł49,22 m² 9 447,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opis nieruchomości Na sprzedaż nowo urządzone, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i estetyce. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

579 000 zł68,80 m² 8 415,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja Apartament z ogródkiem za cenę 579.000,00 zł! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny, w stanie deweloperskim, położony w Bielsku-Białej Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Rejtana 3

Słoneczne Bielsko-Biała

409 404 zł37,56 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal jest zaprojektowany w minimalistycznym stylu i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Rejtana 3

Słoneczne Bielsko-Biała

829 730 zł75,43 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, trzema sypialniami, dwoma łazienkami i loggiami. Lokal jest zaprojektowany w minimalistycznym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Rejtana 3

Słoneczne Bielsko-Biała

367 829 zł30,91 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

562 959 zł51,44 m² 10 943,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: IV kwartał 2027 r. Lokalizacja: 250 metrów od Galerii Sfera Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł60,21 m² 13 535,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,21 m , zlokalizowane na trzecim piętrze prestiżowej inwestycji złote apartamenty przy ul. Sarni Stok 64 w Bielsku-Białej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

539 647 zł47,17 m² 11 440,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: IV kwartał 2027 r. Lokalizacja Centrum na wyciągnięcie ręki, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Obszary, bielsko-biała nowe mieszkania blisko centrum bielska-białej W spokojnej okolicy z ogródkami i miejscami postojowymi! Proponuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie z potencjałem | 50 m | balkon | cegła | 1. piętro Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w niskim, 2-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 000 zł99,80 m² 6 152,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bielsko-biała, os. Złote łany/lipnik Nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bielsku-Białej w przyjaznym sąsiedztwie na sprzedaż! Kupujący nie płaci podatku pcc-2 Proponuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 097 zł78,13 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Zimowa w w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 615 zł126,71 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, poddasza i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Zimowa w w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 985 zł113,69 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania | wysoki standard | widok na góry | miejsce parkingowe Na sprzedaż mieszkanie położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku, wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 000 zł60,33 m² 18 315,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prestiżowy apartament Z widokiem na panoramę miasta I góry Na sprzedaż: elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 60,33 m z balkonem zlokalizowany w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

419 000 zł56 m² 7 482,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bielsko-Biała M-4 Złote Łany. Cena 419.000 zł - do negocjacji. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na trzecim piętrze w 10-cio piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania mieszkanie w domu zwanej kostką z minionego okresu prl. Jeżeli chcesz Się wyróżnik i mieszkać w nietuzinkowym domu to mieszkanie jest dla Was (może już wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł43 m² 10 697,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i od razu czujesz tu będzie dobrze ta oferta jest dla Ciebie. Jasne, świeżo wykończone wnętrza, spójny styl (biel, drewno.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł43 m² 9 767,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania, do którego wprowadzasz się od razu - bez remontów i bez niespodzianek? To 3-pokojowe mieszkanie 43 m po odświeżeniu to bezpieczny wybór: nowe podłogi, świeżo odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł68 m² 11 161,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 68 m2 z pięknym widokiem na góry, zlokalizowany przy ul. Krakowskiej w Bielsku Białej. Mieszkanie znajduje się na parterze kameralnego, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 882 zł54,90 m² 10 180 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa, kameralna inwestycja - topowa lokalizacja! kupujący nie płaci podatku pcc 2%! 0% prowizji! ceny od 10.180 ZŁ/M2 OPIS INWESTYCJI: Nowa, kameralna inwestycja powstaje w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

646 618 zł54,65 m² 11 831,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Lokalizacja Centrum na wyciągnięcie ręki, a w pobliżu dziesiątki beskidzkich szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 120 zł41,44 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Emilii Park to starannie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa, powstająca w samym centrum Bielska-Białej. Projekt obejmuje dwa nowoczesne budynki z podziemnym garażem, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 650 zł50,75 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 030 zł44,86 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 265 zł41,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 130 zł48,15 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 879 zł62,21 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy, ul. Złota

Bielsko-Biała,śląskie

749 000 zł78,67 m² 9 520,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie zlokalizowane jest na terenie inwestycji Błatnia Residence w Jaworzu ok 8 km do centrum Bielska w spokojnej malowniczej okolicy w oddaleniu od zgiełku miasta, a dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 437 zł63,05 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% i prowizji W ofercie również apartament dwupoziomowy z możliwością adaptacji na dwa mieszkania o pow. 118m2. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52 m² 9 403,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie położone w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie na parterze w bloku czteropiętrowym o powierzchni użytkowej 52 m2 składa się z: salonu kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł70 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jedyna taka oferta! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,46m2 znajdujące się na oś. Promiennym w Wapienicy. Lokal mieszkalny usytuowany na 3- piętrze, 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł67 m² 9 626,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty parkowe - drukarzy 4 0% pcc | Inwestycja zakończona 0% prowizji - oferta od dewelopera Apartament z windą i komórką lokatorską. Położony w znakomitej lokalizacji. Tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł70 m² 9 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 70 m2, dwustronne, z klimatyzacją i dwoma balkonami Słoneczne mieszkanie z widokiem na zieleń - przestrzeń dla rodziny, która lubi mieć miasto w zasięgu, a nie pod.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 44 m | Osiedle Beskidzkie ul. Goleszowska 2 Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na trzecim piętrzę.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł36,93 m² 7 013,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku | Bielsko-Biała, ul. Kasztanowa Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,93 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,23 m² 12 808,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia - ul. Muszlowa 41, bielsko-Biała Szukasz miejsca, gdzie możesz po prostu wprowadzić się i od razu poczuć jak w domu? Poznaj nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

531 819 zł56,24 m² 9 456,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru! Lokalizacja Inwestycja położona jest na wschodnim zboczu wzgórza Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

582 671 zł62,91 m² 9 261,98 zł/m²