dowolna

Działki na sprzedaż Bielsko-Biała - Oferty sprzedaży działek

219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

219 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

300 000 zł722 m² 415,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rozpocznij budowe juz w poniedzialek - Działka uzbrojona i ogrodzona z projektem z zezwoleniem na budowe Zaczynaj juz w przyszlym tygodniu! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 050 m² 196,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w zielonej części Bielska-Białej - Stare Bielsko, ul. Zapłocie Małe Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 3050 m , usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 353 m² 306,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1353 m2 położona w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Bielska Białej Stare Bielsko przy ul. Jana Sobieskiego Nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

170 200 zł920 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zaciszna dolina w Hałcnowie - działka budowlana 920 m z Warunkami Zabudowy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 920 m , położona przy ul. Taternicza w Hałcnowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

560 000 zł1 886 m² 296,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana Bielsko-Biała, straconka | piękna okolica, media, dojazd Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej cenionych i malowniczych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł3 300 m² 390,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 1660/70 o powierzchni 33 arów (3300 m ), położona przy ul. Rucianej w Bielsku-Białej, w dzielnicy kamienica, sąsiedztwo uporządkowane zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł6 855 m² 90,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę numer 2802 o wielkości 6855m2 znajdującą się przy ul. Zuchów 224, oznaczoną symbolem 123_up-20. Przeznaczenie terenu: - zabudowa usługowo-wytwórcza - Maksymalna.

Szczegóły ogłoszenia

4 365 000 zł3 451 m² 1 264,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Best Nest! Na sprzedaż teren inwestycyjny 3451 m2 w Bielsku-Białej pod budownictwo wielorodzinne. Co zyskujesz? Bezpieczeństwo: wydane wz na 68 mieszkań (2568 m2 pum). Czas: możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Bielsko-Biała,śląskie

850 000 zł3 788 m² 224,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka W terenie podstokowym Urokliwie położona działka budowlana o powierzchni 3788 m2, z pięknym widokiem na pasmo gór. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł2 958 m² 279,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*Perełka wśród działek*dla inwestora*dla Tych, którzy szukają już za długo* Jeśli porzuciłeś już nadzieję, że znajdziesz swoją wymarzoną działkę. Dużą, przestronną, płaską.

Szczegóły ogłoszenia

514 500 zł2 058 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w Bielsku-Białej, w dzielnicy Komorowice Krakowskie. Ta wyjątkowa działka to idealna okazja dla osób planujących budowę.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł963 m² 185,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Spokój, przestrzeń, widok na góry i bardzo dobry dojazd do centrum Bielska Przyjemne, dobrze skomunikowane miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł800 m² 498,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Lipniku miejscu, które od lat przyciąga osoby szukające spokojnej, uporządkowanej przestrzeni do życia, z jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 748 800 zł12 496 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Agata kubik Agent prowadzący   Na sprzedaż działki inwestycyjne numer 871/46, 871/45, 871/42, 871/43,871/44 o powierzchni łącznie 12496 m2 w miejscowości Bielsko-Biała przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

9 130 000 zł32 604 m² 280,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Działki usługowe 3,26 ha Bielsko-Biała obok s52na sprzedaż atrakcyjny kompleks trzech działek o łącznej powierzchni 32 604 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

967 380 zł4 206 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piotr olma Agent prowadzący   Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę z wydanymi warunkami zabudowy, usytuowaną w urokliwej miejscowości Bielsko-Biała, przy ulicy Deszczowej,.

Szczegóły ogłoszenia

315 420 zł1 502 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Opis nieruchomości działka nr 96/5 po podziale, w trakcie uzyskiwania wz Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 96/5 powierzchnia 1502 M2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł2 303 m² 203,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w Bielsku-Białej, dzielnica Komorowice Śląskie. Idealna propozycja dla inwestora lub dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

354 480 zł1 688 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Opis nieruchomości działka nr 96/6 po podziale, w trakcie uzyskiwania wz Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 96/6 o powierzchni 1 688 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

254 730 zł1 213 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Opis nieruchomości działka po podziale, w trakcie uzyskiwania wz Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 96/2 o powierzchni 1 213 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł4 868 m² 205,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   Działka usługowa na sprzedaż Komorowice Krakowskie, bielsko-Biała Lokalizacja: ul. Żeńców, bielsko-Biała, nr działki 1549/52 Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

6 490 000 zł5 578 m² 1 163,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w prestiżowej lokalizacji Bielska-Białej ul. Startowa, dzielnica Cygański Las. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

309 330 zł1 473 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Opis nieruchomości działka po podziale, przedmiotem oferty jest działka budowlana nr 96/1 o powierzchni 1 473 m (0,1473 ha), położona.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł223 m² 1 789,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Joanna trojak Agent prowadzący   niebywała okazja dla inwestora! Na sprzedaż jedyna taka działka w ścisłym centrum Bielska-Białej! Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł1 204 m² 469,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Z przyjemnością prezentuję wyjątkową działkę, położoną w Bielsku-Białej w atrakcyjnej dzielnicy Kamienica, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 000 zł4 454 m² 2 244,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Monika połatyńska Agent prowadzący   Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową propozycję zakupu gruntu idealnego pod inwestycję mieszkaniową budowę bloku mieszkalnego. Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł11 906 m² 419,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Duża działka inwestycyjna 11 906 m Bielsko-Biała, ul. Francuska top lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 368 000 zł2 055 m² 665,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Działka Kamienica Bielsko-Biała pod Szyndzielnią 20,55 ara Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 054 m² 663,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż oferuję działkę położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych i malowniczych dzielnic Bielska-Białej Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł823 m² 387,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 823 m , położoną w dzielnicy Wapienica przy ul. Mazurskiej w Bielsku-Białej. Działka jest ogrodzona i częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 348 m² 229,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1348 m2, położonej w Bielsku-Białej rejon Hałcnów. Działka składa się z nr 796/3.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł1 001 m² 668,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

4 499 900 zł4 840 m² 929,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w samym Centrum Bielska-Białej. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy ulicy Cieszyńskiej 171.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł3 067 m² 635,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składa się z 3 działek o łącznej powierzchni ponad 30a, jedna z działek zabudowana domem o powierzchni zabudowy ponad 200m2, użytkowej ok. 300m2. dodatkowo garaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 412 zł956 m² 627 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bielsko - biała, kamienica cena do negocjacji! działka budowlana, obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania Oferuję Państwu działkę budowlaną -zlokalizowaną w idealnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł1 248 m² 138,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Bielsko- biała, lipnik ulica kaczeńców Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1248m2. Teren lekko pochyły, ogrodzony z 2 stron siatką, nieuzbrojony. Media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 159 m² 672,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bielsko-biała, kamienica wydana decyzja O warunkach zabudowy słoneczna działka budowlana pod lasem link do oferty: Proponuję na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł1 372 m² 190,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bielsko- biała, lipnik ulica orchidei Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1372m2. Teren lekko pochyły, nieogrodzony, nieuzbrojony. Media: woda, prąd, gaz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł800 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w jednej z najlepiej skomunikowanych części Bielska-Białej, przy ul. Kolistej/karpackiej. To oferta skierowana do osób,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 273 m² 282,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1273 m - Bielsko-Biała, stare Bielsko Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1273 m , położoną w jednej.