dowolna

Biura Bielsko-Biała - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

140 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

32 zł/m²67,50 m² 2 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w budynku o przeznaczeniu biuro-usługowym znajdującym się w ścisłym centrum miasta. 2 piętro w 2-piętrowym budynku. Winda. Przy budynku znajdują się duże.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł67,72 m² 8 845,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartamenty parkowe Tylko w Best Nest Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w stanie deweloperskim w prestiżowej lokalizacji, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

31,50 zł/m²108 m² 3 402 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w biurowcu znajdującym się w ścisłym centrum miasta. 2 piętro w 2-piętrowym biurowcu. Winda. Klimatyzacja! W pobliżu budynku znajdują się duże ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²84 m² 5 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowo - usługowo w centrum Bielska-Białej, przy głównej arterii komunikacyjnej w budynku wolnostojącym z windą Aktualnie posiadamy 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

470 000 zł320 m² 1 468,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Okazja! Tylko 1468 zł/m2! Do sprzedania wyodrębniony kompleks lokali o pow. ok. 320,13 m2 położony na III piętrze w biurowcu. Budynek znajduje się w biurowo-usługowo-magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²140 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 140 m , położony na niskim parterze przy ul. Mickiewicza w samym centrum miasta. Doskonała lokalizacja zapewnia bardzo dobrą widoczność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²66 m² 2 112 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis nieruchomości Do wynajęcia lokal biurowo-użytkowy o pow. ok.66,00mkw na I piętrze z windą przy ul.Leszczyńskiej w pobliżu Gemini Park. Aktualnie są 3 pomieszczenia 1.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł220 m² 3 454,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferta inwestycyjna - kamienica W centrum bielska-białej Na sprzedaż kamienica inwestycyjna w ścisłym centrum miasta przy ul. Głębokiej w Bielsku-Białej. Trzy minuty na nogach od Ratusza.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

25 zł/m²202 m² 5 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-biała, wapienica Niezależne lokale biurowe. Proponuję do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 202m 2 położony na drugim piętrze w kompleksie handlowo-biurowo-magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

19,87 zł/m²470 m² 9 337 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową zlokalizowaną W północnej cześci bielska-białej atuty nieruchomości: powierzchnia ok. 470 m 2 , to przestrzeń dostosowana do różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł263 m² 3 422,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy lokal biurowo - usługowy z najemcą , co stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów szukających pewnego i stałego źródła dochodu (obowiązuje umowa na czas.

Szczegóły ogłoszenia

19 zł/m²159 m² 3 021 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 159 mkw. usytuowany na I piętrze w 5 kondygnacyjnym budynku w centrum miasta, z bardzo dobrą komunikacją. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

49,17 zł/m²22,37 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokale położone są biurowcu po remoncie znajdującym się blisko centrum miasta a jednocześnie niedaleko dróg wylotowych. Lokal jest świeżo odmalowany. Miejsce parkingowe w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²48 m² 2 016 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała, wapienica Czynsz najmu 42zł/m 2 netto kwota ta zawiera wszystkie opaty łącznie z mediami. Klimatyzacja Oferuję Państwu do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 48m 2.

Szczegóły ogłoszenia

617 400 zł61,74 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowadź swój biznes w wyjątkowym miejscu - na sprzedaż lokal o powierzchni 61 m2 na I piętrze kompleksu Manufaktura Grossa. Najbliższa prezentacja w formule dom otwarty : 14 marca.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²130 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy do wynajęcia - 130 m | 40 zł/m | 5 200 zł miesięcznie Bielsko-Biała - Kamienica | funkcjonalna przestrzeń z kuchnią i łazienką Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

22,31 zł/m²130 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować lokal biurowo-usługowy na wynajem w Bielsku-Białej - idealny pod biuro, centrum usługowe, usługi pocztowe! Powierzchnia użytkowa: około 130 m Czynsz najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

30 zł/m²20 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała, obrzeża miasta Proponuję do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 20m 2 położone na pierwszym piętrze biurowca. Idealnie nadaje się na przedstawicielstwo firmy. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²76 m² 3 420 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo-biurowy 76 m2, świetna lokalizacja, parking, klimatyzacja. Szukasz miejsca na rozwój swojego biznesu w dogodnej lokalizacji? Oferujemy funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 76.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²31 m² 775 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesne lokal biurow/usługowy 31 | Bielsko-Biała Oferujemy do wynajęcia lokale o powierzchni od 61 m do 200 m , zlokalizowane w nowoczesnym i funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

32,50 zł/m²120 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 120 m w Bielsku-Białej (os. Polskich Skrzydeł). Lokalizacja: budynek położony w bezpośrednim sąsiedztwie pętli autobusowej. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

500 zł/m²100 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zbuduj biznes tam, gdzie inni jeżdżą na wakacje! Lokaż użytmowy z przeznaczeniem biurowym, handlowym lub usługowym. Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Centrum,Bielsko-Biała

5 999 000 zł1 918 m² 3 127,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaz gotowiec inwestycyjny! Budynek Biurowo - Magazynowy na Sprzedaż, w sąsiedztwie, którego powstaje jedna z największych inwestycji w Województwie ( prace już się rozpoczęły.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²1 092 m² 27 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal W ścisłym centrum Z parkingiem. Lokal Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 1092 m 2 ,w którym na obecna chwilę sala sprzedaży jest na całej powierzchni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł77 m² 6 233,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal w ścisłym centrum Bielsko-Biała, plac Żwirki i Wigury Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 77 m , położony w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

18 zł/m²100 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała, na pograniczu złotych łanów I leszczyn Proponuję do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 100m 2 położony na drugim piętrze w kompleksie handlowo-magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²20 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Bielsko-biała Oferuję do wynajęcia biuro w kamienicy opis lokalizacja: centrum, ul. Mickiewicza 8 powierzchnia użytkowa:ok.20m2 przeznaczenie: biurowe ATUTY niski czynsz najmu lokalizacja/ łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²67,50 m² 2 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-biała, ścisłe centrum winda osobowa Lokal biurowy z klimatyzacją. Oferuję Państwu do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 67,5m 2 położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł95,10 m² 6 204 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-Biała | ul. Partyzantów | lokal użytkowy w kamienicy | po remoncie Na sprzedaż lokal niemieszkalny przeznaczony pod działalność, obecnie wykorzystywany w najmie krótkoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł123,19 m² 4 050,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Twoja firma zasługuje na najlepszą lokalizację w Bielsku-Białej. Lokal U1 przy ul. 3 maja 35 to strategiczne miejsce dla przedsiębiorców, którzy cenią widoczność, prestiż i dynamiczne.

Szczegóły ogłoszenia

48,51 zł/m²50,50 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowe, nieużywane biuro w Wapienicy w nowym budynku Vasco przy ul.Bohaterów Monte Cassino 440. Biuro przeznaczone tylko i wyłącznie pod działalność biurową. W biurowcu są dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

33,73 zł/m²50,40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w prestiżowej lokalizacji lokal Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy składający się z pomieszczenia o powierzchni ok. 33,5 m 2 ,pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

47,37 zł/m²57 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal biurowy 57 m z serwerownią i parkingiem - Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 39 Do wynajęcia komfortowy i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 57 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²100 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała powierzchnia usługowo- handlowa 100 m2 lub 200m2 Mam przyjemność zaoferowania lokalu usługowo- biurowo- handlowego, zlokalizowanego na parterze w budynku bezczynszowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

20,25 zł/m²78,90 m² 1 598 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy - Bielsko-Biała, ul. Barlickiego 23 Oferujemy do wynajmu lokal użytkowy przeznaczony pod działalność usługową lub biurową , zlokalizowany przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł50,51 m² 4 454,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 50,51 m2 zlokalizowany na Osiedlu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Mieści się w centralnej części osiedla, w sąsiedztwie szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł1 231 m² 1 242,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w Bielsku-Białej: - zaledwie 2 km od ścisłego centrum miasta, - z miejscami postojowymi na terenie, - w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²130 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-biała, ścisłe centrum winda osobowa Oferuję Państwu do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 130m 2 położony na pierwszym piętrze w biurowcu zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²125 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal usługowo-biurowy o pow. 125m 2 piętro W budynku wolnostojącym przestrzeń biurowo-usługowa w wapienicy I ogólnodostępnym parkingiem na posesji opis lokalu lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Centrum,Bielsko-Biała

20 zł/m²300 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

DO wynajęcia - centrum - lokal! Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 300 mkw. Położony na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

94,55 zł/m²27,50 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum Dwustanowiskowy lokal fryzjerski / barber. Oferuję do podnajęcia dwustanowiskowy lokal fryzjerski o powierzchni 27,50 m 2 w dobrze prosperującym salonie.