dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Bielsko-Biała - Oferty wynajmu lokali użytkowych

189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

189 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

20 zł/m²125 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal w centrum miasta posiadajacy 4 osobne pokoje, obszerną łazienkę z dwoma ubikacjami, pomieszczeniem gospodarczym, z doskonałym dojazdem ze wszystkich kierunków i możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²42 m² 2 520 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowo - usługowo w centrum Bielska-Białej, przy głównej arterii komunikacyjnej w budynku wolnostojącym z windą Aktualnie posiadamy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²136 m² 4 760 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis nieruchomości Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. ok.136,00mkw na parterze z windą przy ul.Leszczyńskiej w pobliżu Gemini Park. Aktualnie są 2 pomieszczenia 1 w formie open.

Szczegóły ogłoszenia

4 zł/m²12 500 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość po byłym Urzędzie Celnym to dwukondygnacyjny budynek w zabudowie tradycyjnej. Nowoczesne i jasne pomieszczenia biurowe na piętrze (widoczne na zdjęciu otwartej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Szukasz przestronnego i gotowego do użytku lokalu? Ten o powierzchni 100 m na parterze został wybudowany w 2020 roku. Jasne wnętrza i duże okna zapewniają komfort pracy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²67,50 m² 2 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w budynku o przeznaczeniu biuro-usługowym znajdującym się w ścisłym centrum miasta. 2 piętro w 2-piętrowym budynku. Winda. Przy budynku znajdują się duże.

Szczegóły ogłoszenia

31,50 zł/m²108 m² 3 402 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w biurowcu znajdującym się w ścisłym centrum miasta. 2 piętro w 2-piętrowym biurowcu. Winda. Klimatyzacja! W pobliżu budynku znajdują się duże ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²84 m² 5 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowo - usługowo w centrum Bielska-Białej, przy głównej arterii komunikacyjnej w budynku wolnostojącym z windą Aktualnie posiadamy 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²76 m² 3 420 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo-biurowy 76 m2, świetna lokalizacja, parking, klimatyzacja. Szukasz miejsca na rozwój swojego biznesu w dogodnej lokalizacji? Oferujemy funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 76.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²140 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 140 m , położony na niskim parterze przy ul. Mickiewicza w samym centrum miasta. Doskonała lokalizacja zapewnia bardzo dobrą widoczność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Hałcnów,Bielsko-Biała

42,31 zł/m²130 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dorota piegzik-izydorczyk Agent prowadzący   % prowizji Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 130 m położony w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia 285, w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²66 m² 2 112 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis nieruchomości Do wynajęcia lokal biurowo-użytkowy o pow. ok.66,00mkw na I piętrze z windą przy ul.Leszczyńskiej w pobliżu Gemini Park. Aktualnie są 3 pomieszczenia 1.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

48 zł/m²250 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Lokal 250 m z ogrodem Krakowska, bielsko-Biała Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 250 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

61,69 zł/m²30,80 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Na wynajem lokal handlowo - usługowy, położony w Bielski-Białej, dzielnica Hałcnów, przy ul. Wyzwolenia. Powierzchnia lokalu 30,80 m2, nie umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

120,77 zł/m²41,40 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agnieszka imielska Agent prowadzący   Jeśli zależy Ci na prestiżowym, nowoczesnym i komfortowym lokalu dla Ciebie i Twoich klientów, w świetnej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²10 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agnieszka imielska Agent prowadzący   Jeśli szukasz niewielkiego lokalu usługowo-handlowego pod usługi np. kosmetyczne, dekoracji wnętrz, biuro, sprzedaż niszowych artykułów czy m.in. pod.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²227 m² 10 215 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Wyjątkowy lokal w sercu miasta przestrzeń dla biznesu, który potrzebuje prestiżu i znakomitej lokalizacji! Do wynajęcia przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

20,39 zł/m²878 m² 17 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   do wynajęcia obiekt handlowo-usługowo-magazynowy położony w doskonałej lokalizacji Bielsko-Biała ul. Żywiecka 120a skrzyżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²200,78 m² 9 036 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   najem 200,78 m Parter Prestiżowa kamienica w centrum Bielska-Białej 3 Maja 17 Cena najmu: 9036 zł netto ( 45 zł netto/m2) Opłata za media.

Szczegóły ogłoszenia

45,01 zł/m²70,27 m² 3 163 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   najem ok 70,27 m Parter Prestiżowa kamienica w centrum Bielska-Białej 3 Maja 17 Cena najmu: 3163 zł netto + media ( 45 zł netto/m2) Kaucja:.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²250 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²126,51 m² 5 693 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   najem ok 126,51 m . Parter Prestiżowa kamienica w centrum Bielska-Białej 3 Maja 17 Cena najmu: 5693 zł netto + media ( 45 zł netto/m2) Kaucja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

22 zł/m²433 m² 9 526 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Na wynajem hala z częścią warsztatową, magazynową i biurową 433 m | Bielsko-Biała | działka 1 501 m Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

38,90 zł/m²61,70 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony w Bielsko-Biała o powierzchni 61,7 m2. Lokal znajduje się w wybudowanym pawilonie.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²50 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Idealny dla firm potrzebujących bezpieczeństwa i spokoju pracy. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

8 zł/m²1 000 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Centrum | Bezpłatny parking | Hala 1000 m do remontu idealna pod Twoją działalność! Do wynajęcia część wyjątkowej hali.

Szczegóły ogłoszenia

208,47 zł/m²23,60 m² 4 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ekskluzywne biuro 23,60 m | umeblowane | klimatyzacja w każdym pomieszczeniu | Bielsko-Biała, ul. Traugutta Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy o powierzchni 23,60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bielsko - biała, centrum parter, wejście od ulicy Przedstawiam Państwu lokal użytkowy o powierzchni 30 m2 , znajdujący się na parterze w budynku usługowo- mieszkaniowym, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²140 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Bielsko - biała, centrum dwupoziomowy, wejście od ulicy Przedstawiam Państwu lokal użytkowy o powierzchni ok. 140 m2 , znajdujący się w budynku usługowo- mieszkaniowym, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

32,14 zł/m²140 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Bielsko - biała, centrum parter, wejście od ulicy Przedstawiam Państwu lokal użytkowy o powierzchni 130 m2 , znajdujący się na parterze w budynku usługowo- mieszkaniowym, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

25,53 zł/m²176,28 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała, obrzeża miasta Cztery pomieszczenia klimatyzowane. Parking Proponuję do wynajęcia pomieszczenie biurowe o łącznej powierzchni 176,28m 2 położone na pierwszym piętrze obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²150 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bielsko-biała-centrum-dolne przedmieście lokal usługowo - biurowy W odrestaurowanej kamienicy Przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu usługowo - biurowego zlokalizowanego w samym centru.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²200 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bielsko-biała-centrum-dolne przedmieście lokal usługowo- biurowy, 1 piętro W pięknej odrestaurowanej kamienicy Przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu usługowo- biurowego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

59,52 zł/m²13,61 m² 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Biuro 13 m do wynajęcia - centrum Bielska-Białej - od zaraz! Do wynajęcia funkcjonalne biuro o powierzchni 13 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku biurowego w ścisłym.